Release Preview

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 8 a 8.1.

Moderátor: Loki5567

Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Release Preview

Příspěvek od Maranov »

Ehm... po přečtení threadu nabývám dojem, že nepoužívám stejný systém. Vy používáte Metro-only ARM verzi?

Tak, či tak, moje postřehy:
+ design Aera (zjednodušený styl, méně skla a plasticity,...)
+ Win. Explorer (na první pohled to samé, ale má více fcí skrze ribbon menu, schování favs v 7 tuším taky nebylo)
+ "živé" tiles ve Start - lepší alternativa různým notifikacím - počasí, e-mail, kurzy,...
+ trochu svižnější systém, výrazně rychlejší start
+ BitLocker v Pro
+ použitelnější systémové vyhledávání v poště, kontaktech a technicky jakékoliv aplikaci
+ OSD pro zvuk&jas, sbohem nemastné utility výrobců :)
+ PowerShell má logičtěji vyřešené ExecutionPolicy (+ nová verze jazyka a IDE)
+ sync a cloud, používám jen částečně, ale funguje dobře
+ maličkosti a vylepšení á la lockscreen, geolokace, systémové notifikace, Storage Spaces apod.

- splitscreen nefunguje na rozlišeních <1366
- Ms. Metro aplikace jsou zatím celkem nedodělané (funkcionalita, hlavně)
- přístup k kontextovým menu a nastavení v Metro je méně přívětivý k ovládání myš+klávesnice
- Start mi přijde úplně stejný až na to, že při vyhledávání nejde přejít do výsledků jiného vyhledávání (aplikace, nastavení, soubory,...) šipkami - nutný je TAB + šipky + enter.
- vypnutí/odhlášení/... je umístěné neintuitivně
- "Devices" evidentně nedělá nic
- povolení notifikací a zobrazení na lockscreen je zabugované

"Co známe z Win7" je funkcionálně cca stejné, př. vylepšené (viz Win. Explorer), ale nějaké výrazné změny tu moc nejsou, asi až na layout Start a evidentně konec miniaplikací na plochu ve prospěch tiles.

Update 7 -> 8 pro existující konfigurace moc smysl nemá. Leda kdyby si někdo chtěl sjednotit cloudově data, nastavení a aplikace svých Ms. zařízení, což asi bude mít význam se Surface.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
eLzyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2005
Bydliště: Bílina / Teplice

Re: Release Preview

Příspěvek od eLzyx »

teď s tím zápasím a je to boj. Ty dlaždice absolutně nechápu. Proč to kua neintegrovali třeba do plochy. Ikonkový zástupce na ploše zrušit, resp. dát je do jednoho rolovacího sloupce a nechat tyhle "live tiles" s možností spuštění do okna. Nechápu k čemu je na desktopovém PC dobrá fullscreenově běžící app. Otevřu metroIE a jsem v koncích. Jak otevřu vedle kalkulačku, excel, word, nebo v malém okně TV? To si mám všechny hodnoty pamatovat a přepínat aplikace jak magor? Nebo mám mít na každou spuštěnou aplikaci vlastní LCD nebo dokonce PC?

Taky nepobírám proč to chce Live účet. Co když ho nemám a chci účet u google nebo u seznamu? A používat to bez toho? Vždyť bez toho nejde půlka Metro aplikací včetně přehrávače videí a hudby. Tak k čemu to Metro je?

Jako základ je dobrý, to se mi líbí, ale Metro vypárat, smazat a nikdy se k němu nevracet. Stejně je zabugovaný až hrůza. Po chvíli mi přestávají reagovat ty bláznivý postranní panely...
Je to neskutečně schizofrenní OS. Přijde mi to jako by to dělali dva týmy a šéf vývoje si to ani u jednoho nechtěl rozházet, tak jim řekl, ať to spojí v jeden produkt. Přijde mi i úsměvný, že to má dva task managery ... asi kdyby se jeden kousnul (jako že se teď tak stalo).

Být firemním správcem, tak honem rychle nakupuju licence Win7 a likviduju poslední stroje s XP. Tyhle Win8 jsou pro firemní použití nepoužitelné. Produktivita práce na bodu mrazu.

EDIT: vypadá to, že "můj" problém je vyřešen http://classicshell.sourceforge.net/index.html :lol: Ještě odzkouším instalaci starší síťový tiskárny a jedné aplikačky co je ráda, že běží na W7(MSSQL05, frameworků jak ...) a můžu to prohlásit za funkční OS.
Tak jsem zjistil, že není localhost jako localhost(127.0.0.1) a IE10 si zase zobrazuje spoustu věcí po svém :? Každopádně SQL2005 na tom běží. Drivery z x64 Vista taky
Ryzen R5 3600, Asus ROG Strix X570-F, 32GB DDR4@3600MHZ, Crucial M550 256GB, 300GB VelociRaptor, RX580, Asus Xonar DX, SilverStone Raven II
Dell 5491 6C/12T Core i7-8850H, MX130 ve 14"/1,5kg; veterán: OQO 01+
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Release Preview

Příspěvek od Smith »

Maranov: vidím to dost podobně.
eLzyx píše:Nechápu k čemu je na desktopovém PC dobrá fullscreenově běžící app. Otevřu metroIE a jsem v koncích. Jak otevřu vedle kalkulačku, excel, word, nebo v malém okně TV? To si mám všechny hodnoty pamatovat a přepínat aplikace jak magor? Nebo mám mít na každou spuštěnou aplikaci vlastní LCD nebo dokonce PC?
A ty máš W8 jen s Metrem bez Aera?
eLzyx píše:Taky nepobírám proč to chce Live účet. Co když ho nemám a chci účet u google nebo u seznamu? A používat to bez toho? Vždyť bez toho nejde půlka Metro aplikací včetně přehrávače videí a hudby. Tak k čemu to Metro je?
Stejně jako na Android potřebuješ učet u Google, stejně jako na iOS se musíš registrovat u Apple, atd... tak v čem je problém? Nic ti přece nebrání mít i účet u Google a Seznamu.
eLzyx píše:Být firemním správcem, tak honem rychle nakupuju licence Win7 a likviduju poslední stroje s XP. Tyhle Win8 jsou pro firemní použití nepoužitelné. Produktivita práce na bodu mrazu.
Ale blbost... při práci se člověk do Metra vůbec nedostane ... je to stejné jako W7. Na notebooku mám W8 od vydání Release Preview a nevšimnul jsem si, že by moje produktivita práce byla menší než na W7.
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
eLzyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2005
Bydliště: Bílina / Teplice

Re: Release Preview

Příspěvek od eLzyx »

ano, po dodělání nabídky Start je to stejný, možná i lepší, systém jako W7. Bez nabídky Start = výrazně horší.
Si vem jen příklad, kdy máš na půlscreenu SQL managera, na druhém půlscreenu outlook a potřebuješ otevřít třeba nějakou diag utilitu.
Bez Startu musíš minimalizovat obě okna, najít ikonku na ploše, spustit, maximalizovat obě půlokna, abys viděl na vstupní údaje a zadání, následně přepnout tu diag utilitu na popředí, abys v ní mohl dělat.
Se Startem máš dvě možnosti - buďto přes "Hledat", nebo klasikou skrz strom nabídek. Utilitu spustíš a rovnou můžeš dělat.
Podle mě je to se Startem daleko jednodušší.
Je smutné, že nabídka Start se stále objevuje v nápovědách ve WIN8. Nechápu, proč ji odebrali. Stále doufám, že je to jen kvůli reklamě, resp. kontroverzi a ve finálním produktu bude.

Ještě jeden poznatek - verze nainstalovaná do VMware se absolutně nedá porovnávat s čistou instalací (už jen kvůli rozdílným lic. klíčům). Ve VMware mi to nenatáhlo počeštění Metra, nefungovala pořádně skoro žádná Metroapp. V čisté instalaci je to již téměř použitelné. Původně jsem se teda lekl, že vypárali i Windows Media Center, ale po chvíli hledání jsem našel "licno", který jej odemyká.
Co se týče svižnosti systému, tak nemám výhrad. Netuším jak je to možné, ale ve WIN7 mi na ntb nešli rozumně přehrávat fullhd filmy(CCCP kodek), teď to s přimhouřením oka jde(opět CCCP kodek). Jde o ntb s C2D L7500 @ 1.6GHz s turbem na 1.8GHz. Řekl bych, že WIN8 již nekouká na teplotu CPU. Ve WIN7 se turbo pustilo jen pod 50°C, teď klidně i v 75°C.

EDIT: uměla IE9 spell checking? IE10 mi tu kecá do novotvarů.
Ryzen R5 3600, Asus ROG Strix X570-F, 32GB DDR4@3600MHZ, Crucial M550 256GB, 300GB VelociRaptor, RX580, Asus Xonar DX, SilverStone Raven II
Dell 5491 6C/12T Core i7-8850H, MX130 ve 14"/1,5kg; veterán: OQO 01+
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Release Preview

Příspěvek od Smith »

eLzyx: a všimnul sis, že Metro-Start se dá pro vyhledávání použít stejně jako Start ve W7? :lol:
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Release Preview

Příspěvek od Maranov »

eLzyx: Uniká mi pořád něco? Jak přesně chceš provozovat vedle sebe "na půlscreenu SQL managera, na druhém půlscreenu outlook a ... třeba nějakou diag utilitu" na 10,6" obrazovce (předpokládám nějaké "1024" rozlišení)? Rozhodně si taky nemyslím, že by najednou vývojáři těchto věcí přešli kompletně na Metro, spíš ho nebudou podporovat vůbec.

Start máš asi buglý, má být pořád stejně umístěn, jen vyskakuje v rohu a nemá ikonu. BTW doufám, že tam nechají to administrátorské menu (right click místo left click), to je celkem cool.

Spellcheck by AFAIK měl být systémový, alespoň pro Metro aplikace. Dá se to vypnout.

Nápovědy nejsou hotové IMHO.

Live účet je naprosto volitelný. Klidně tě to nechá nainstalovat bez něj a používat ho jen pro Mail+Callendar+People. Tam jde nacpat minimálně google nebo libovolný Exchange.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
eLzyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2005
Bydliště: Bílina / Teplice

Re: Release Preview

Příspěvek od eLzyx »

sice mám notebook s tímhle mizerným rozlišením a testuju to na něm(na desktopu mám nefunkční mainboard), ale píšu to obecně. Na desktopu s 1920x1200 mi přijde o to absurdnější spouštět Metro, když se celá má práce odehrává v desktopových aplikacích. Proč bych se měl proboha přepínat (ano je to poměrně rychlé) do MetroUI, když v něm nechci dělat a opět se spuštěním desktop aplikace vrátím do desktopu?

ad Start - otázkou je co máš na mysli tím Startem - já tu klasiku ze sedmiček. Tu jsem si musel doinstalovat (nechápu proč tam nenechali možnost zapnutí). Ta mi vyhovuje. Mám aktivní i ten vyskakovací Metrouš - Start, ale od té doby co jsem jej kompletně prolezl, tak jej nepoužívám. I proto, že jsem nepřišel na to jak jej posouvat bez táhnutí posuvníku. Přitom v desktopu funguje touchpoint vlevo-vpravo, nahoru-dolu + prostřední tlačítko úplně bez problémů. V Metro ne.

ad spellcheck - funguje to i v desktop IE10. Vypínat není potřeba. Tohle vítám.

ad Live účet - ve VMware mi ty Metro aplikace odmítaly chodit bez Live účtu. Po instalaci čisté instalace (ze stejného média) tyto aplikace "chodí" i bez Live účtu. Markantní to bylo při spuštění videa z desktopu - přeplo se to do Metro aplikace Video, kde to zahlásilo, že bez Live účtu mám smolíka. V obou případech jsem zakládal pouze nového local usera. Je fakt, že pro VMware je zapotřebí jiné licenční číslo (ve VMware NF32V-... , v čisté instalaci TK8TP-... nakonec povýšenou na MBFBV-...).

Jako celkově jsou moje dojmy z toho OS pozitivní, vypnout ten Metro nesmysl, dodělat W7Start a jsem absolutně spokojen (+ aby Lenovo upravilo Power Manager a pár drobnůstek). Má dílčí nespokojenost pramení z násilně implementovaného Metro rozhraní.
Na ribbon menu v průzkumníku jsem si zvykl v podstatě okamžitě, spellcheck super, ptákovinky jako změna barvy oken podle barvy pozadí taky fajn, nový Task manager (až vyladí jeho padavost) taky super ...
Naposledy upravil(a) eLzyx dne ned 22. črc 2012, 20:18, celkem upraveno 1 x.
Ryzen R5 3600, Asus ROG Strix X570-F, 32GB DDR4@3600MHZ, Crucial M550 256GB, 300GB VelociRaptor, RX580, Asus Xonar DX, SilverStone Raven II
Dell 5491 6C/12T Core i7-8850H, MX130 ve 14"/1,5kg; veterán: OQO 01+
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Release Preview

Příspěvek od Maranov »

eLzyx píše:sice mám notebook s tímhle mizerným rozlišením a testuju to na něm, ale píšu to obecně. Na desktopu s 1920x1200 mi přijde o to absurdnější spouštět Metro, když se celá má práce odehrává v desktopových aplikacích. Proč bych se měl proboha přepínat (ano je to poměrně rychlé) do MetroUI, když v něm nechci dělat a opět se spuštěním desktop aplikace vrátím do desktopu?
Jediný důvod je sloučit si aplikace a přístup na tabletu a na desktopu. Spíše typické pro nenáročné uživatele, prostě cílovka tabletů.

Nechápu pořád to "proč bych". Aero nemá být kompletně nahrazeno, jen u ARM tabletů. Desktopový uživatel z Metra uvidí tak panel vpravo (ani nemusí vůbec) a Start, který je víceméně to samé, akorát je nyní fullscreen a integruje "miniaplikace", které mají končit.
eLzyx píše:ad Start - otázkou je co máš na mysli tím Startem - já tu klasiku ze sedmiček. Tu jsem si musel doinstalovat (nechápu proč tam nenechali možnost zapnutí). Ta mi vyhovuje. Mám aktivní i ten vyskakovací Metrouš - Start, ale od té doby co jsem jej kompletně prolezl, tak jej nepoužívám.
Tohle přesně nechápu. V čem jsou ty fundamentální rozdíly? Můj Start vypadá nějak takto:
start.png
Takže tam mám co předtím, zástupce na skripty, umístění, nejpoužívanější zástupci + živé dlaždice s kalendářem, poštou, měnami apod., aby byly tak nějak průběžně na očích. Když mám otevřený Start, je to na pár sekund a pracuji jen s ním (jinak to ani nejde, změna kontextu znamená jeho zavření) - ať je to ve Win. 7 nebo 8. Jediné co mě napadá, je větší náročnost na "cestování myší", ale pokud člověk chce staré dobré drop down menu na hlavním panelu, pořád si jich může udělat spousty.
eLzyx píše:ad Live účet - ve VMware mi ty Metro aplikace odmítaly chodit bez Live účtu. Po instalaci čisté instalace (ze stejného média) tyto aplikace "chodí" i bez Live účtu. Markantní to bylo při spuštění videa z desktopu - přeplo se to do Metro aplikace Video, kde to zahlásilo, že bez Live účtu mám smolíka. V obou případech jsem zakládal pouze nového local usera. Je fakt, že pro VMware je zapotřebí jiné licenční číslo (ve VMware NF32V-... , v čisté instalaci TK8TP-... nakonec povýšenou na MBFBV-...).
Já jsem ty app previews skoro všechny vyházel, desktopový WMP tam je pořád. To bude asi co ti vadí, nemusíš "vykuchat" Metro, jen změň asociace/odinstaluj ukázkové apps.

BTW ten Lenovo PM mi nějak moc nechybí. Jas je po ruce v tom panelu vpravo a moc featur navíc ten PM už beztak neměl. Snížený jas při bootu mi funguje i po odinstalování, teď nevím, jestli je to feature Windows nebo zbytek po Lenovu...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Release Preview

Příspěvek od dexterav »

W8 má jediný problém a to je ten že mrkváči sa snažia na desktop nejak našiť ovládanie pre tablety a smartfony, resp dotykovú obrazovku ktorú ale v desktpe má minimum ľudí :roll:
a to nevravím o tom že drvivá väčšine dnešných aj nových aplikácii tak nejak ignoruje dotykové ovládanie na desktope čo je aj vcelku logické a rozumné
už len z toho ako to ne/funguje a vzhľadu je jasné že proste niekto si vymyslel Metro a švicol to násilím na W7 :mrgreen:
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
eLzyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2005
Bydliště: Bílina / Teplice

Re: Release Preview

Příspěvek od eLzyx »

k tomu Power manageru, chybí mi jedna jediná věc - jak se má chovat nabíjení. Jestli má hned dobíjet do 100%, což kazí baterku, ale zase je notebook vždy připraven k maximální výdrži v případě odpojení od sítě. Nebo jestli si má nechávat nějaké pásmo ve kterém nenabíjí. Je to na životnosti hodně poznat. Mám pětiletou baterku a má stále 93% původní kapacity. Ve windowsácké správě napájení tohle chybí.

ad ten Start/Metro - je to asi o zvyku a názoru každého. Mě to absolutně nevyhovuje. Nějakou dobu jsem se snažil se přinutit, ale ne nejde to.
Ryzen R5 3600, Asus ROG Strix X570-F, 32GB DDR4@3600MHZ, Crucial M550 256GB, 300GB VelociRaptor, RX580, Asus Xonar DX, SilverStone Raven II
Dell 5491 6C/12T Core i7-8850H, MX130 ve 14"/1,5kg; veterán: OQO 01+
zumpar1234

Re: Release Preview

Příspěvek od zumpar1234 »

No ono by nebol problem keby to len švicol k Win 7 ako doplnkovu fičurku. Bohuzial to previazal s desktopom ktory tym neprijemne domrvil. osobne po Win 8 a jeho pripadnom "neuspechu" ocakavam ze nasledny win bude mať nazad plnohodnotny desktop a metro bude ako volitelne fičurka ktora sa bude dat volitelne zapnuť vypnut alebo este lepsie uz pri instal zvolit ci si to tam budem mat instalovať. Skutocne tabletove rozhranie sa na desktopove PC fakt nehodi.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Release Preview

Příspěvek od Pepa1 »

:o
Gabe Newell: Windows 8 Is A Catastrophe
http://www.ngohq.com/news/22137-gabe-ne ... rophe.html
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Release Preview

Příspěvek od Maranov »

IMHO těžká "casualisation" herního průmyslu je již zavedeným trendem a Surface na to nebude mít až takový vliv, ale má pravdu.

BTW nemluví o systému jako takovém, jak by to vypadalo z té zkrácené citace, ale o nástupu tabletů a podobně.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
eLzyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2005
Bydliště: Bílina / Teplice

Re: Release Preview

Příspěvek od eLzyx »

jsem zjistil, že když WMC zaplní systémový disk, tak se PC vypne. Bez jakéhokoliv výpisu, chybové hlášky. Dělá to i RTM?
Ryzen R5 3600, Asus ROG Strix X570-F, 32GB DDR4@3600MHZ, Crucial M550 256GB, 300GB VelociRaptor, RX580, Asus Xonar DX, SilverStone Raven II
Dell 5491 6C/12T Core i7-8850H, MX130 ve 14"/1,5kg; veterán: OQO 01+
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Release Preview

Příspěvek od Pepa1 »

Windows 8 vs. Windows 7 Performance - Gaming
http://www.techspot.com/review/561-wind ... page3.html
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Windows 8 a 8.1“