Vytvoření instalačního flash disku s W8

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 8 a 8.1.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Pešek
Nováček
Nováček
Registrován: 15. pro 2012

Vytvoření instalačního flash disku s W8

Příspěvek od Pešek »

Zdravím,
chtěl bych požádat o pomoc s vytvořením instalačního usb flash disku s W8. Z W7 jsem upgradoval na W8 a chtěl bych vytvořit instalační flash disk s W8, protože bych se chtěl na svém notebooku vrátit sedmičkám než se mi podaří vyřešit problémy s některými ovladači pro notebook pod W8, aby všechno fungovalo tak jak má.
Neznáte někdo nějaký návod jak vytvořit tento usb flash disk?
michal.kolesa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. čer 2008
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření instalačního flash disku s W8

Příspěvek od michal.kolesa »

Mohu pro systém Windows 8 vytvořit vlastní instalační médium?

Můžete vytvořit vlastní instalační médium na disku USB nebo DVD. Při instalaci se zobrazí volba: „Nainstalovat, Nainstalovat vytvořením média nebo Nainstalovat později z plochy“. Když vyberete volbu „Nainstalovat vytvořením média“, zobrazí se možnosti pro vytvoření instalačního média USB nebo DVD.
zdroj: Nabídka upgradu systému Windows – nejčastější dotazy
Pešek
Nováček
Nováček
Registrován: 15. pro 2012

Re: Vytvoření instalačního flash disku s W8

Příspěvek od Pešek »

O této možnosti vím, objevila se když jsem W8 instaloval, ale bohužel jsem ji tak trošku zazdil.
Ale co teď, když už mám W8 nainstalované? Napadá mě třeba reinstalace, kterou jsem našel v menu, ale nevím jestli se mi tam znovu zobrazí nabídka pro vytvoření instalačního média, proto se chci ujistit ;-)
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření instalačního flash disku s W8

Příspěvek od LiveBomb »

PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Odpovědět

Zpět na „Windows 8 a 8.1“