alt + tab = vypnuti pc a naopak

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 8 a 8.1.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
d3moon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2007

alt + tab = vypnuti pc a naopak

Příspěvek od d3moon »

Problem : Vratil sem se po tejdnu domu, zapnu pc ... vse v naprostem poradku, az na malou zmenu v ovladani, po stlaceni klavesy "alt" se mi pc vypne, po opetovnem stlaceni, se pc opet zapne .... jiste mi rozumite, z aplikace do oken vsichni chodime pomoci "alt+tab" ... pro me naprosto zasadni klavesova zkratka kterou pouziju cca 150x denne.... no a ted? si tak 150x vypnu a zapnu pc)))) reinstal systemu nepomohl.. presel sem z win7 na 8 ... porad to dela, ovladace mam nejnovejsi a vsechny, tudiz absolutni nechapacka. zazil to nekdo? Jak se toho ku*va zbavit :D uz me to vazne stve bo to mam vzite a nevedomky to mackam i kdyz nechci... :angry2: za kazdou radu diky 8-)
d3moon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2007

Re: alt + tab = vypnuti pc a naopak

Příspěvek od d3moon »

objasnění : takže,nevím jak, ale alt si zacal myslet ze je key na hibernaci, jelikoz mam ale rezim spanku v biosu deaktivovanej, tak se misto toho vypinal...))))) moje klavesnice ma schyzofrenii ... no super ne?)) stacilo v ovl. panelech deaktivovat hibernaci po stlaceni hibernacniho keye a valim, otazka ale porad zni, jak se to sakra mohlo takhle samo sparovat s altem, kdyz na klavesnici ani rezim spanku nemam .... Myslite ze spatna klavesnice? windows uz sem tedy vyloucil, tak by to chtelo presunout :)
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: alt + tab = vypnuti pc a naopak

Příspěvek od crashPC »

Ahoj. Dorazil jsem na tohle téma asi pozdě, ale vesměs "to samé". CTRL dělal mute, a CTRL plus další tlačítko shodilo PC do jakési ospalosti, hybernace až smrti, takže PC jsem musel vždy restartovat. Obrazovka černá.... Divné to. Nová klávesnice za kilo pořešila vše.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Odpovědět

Zpět na „Windows 8 a 8.1“