Problém s Wifi , žltý trojuholník na signále.

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
ninko011
Nováček
Nováček
Registrován: 21. lis 2012
Bydliště: Žilina (SK)

Problém s Wifi , žltý trojuholník na signále.

Příspěvek od ninko011 »

Takže keď sa pripojím na našu wifi sieť , tak všetko ide a môžem sa pripojiť na hocijakú stránku , sťahovať data a pod. veci.

Ale mám žltý trojuholník na lište na wifi signále. Keď otvorím sieťové pripojenia , tak mi píše , že som pripojený na router ale medzi routerom a internetom to je prerušené (aj keď internet mi ide).

Pri riešení problémov mi windows napísal , že skontrolujte či je dobré zapojený alebo či nieje poškodený. Pri tom všetko je pripojené tak ako má byť. Na starom routeri mi to išlo normálne a aj na tomto mi to napr. včera večer mi to išlo bez toho trojuholníka. (ale vačšinou tam mám ten trojuholník)

Sieť mám nastavenú ako domácu.

Som pripojený pomoc wifi-kľúča TP-LINK WN722N a router je Linksys WRT54GS.

Rieším to preto , lebo origin mi píše, že som v offline režime a nemôžem nič hrať a sťahovať cez neho (BF3)

Screeny : http://leteckaposta.cz/967690857
Intel Core i5 3570K (4,4 Ghz pri 1,344v), Gelid Tranguillo v2, ASUS Z77 Sabertooth, ASUS MATRIX 7970 Platinium (1200/7000 Mhz , deafult napätie), Kingston HyperX Beats 1600 Mhz XMP, WD 1TB Caviar Blue 7200 ot., Fotron Raider 650W 80+ Bronze, Shinobi BitFenix USB 3.0 Window
22" ASUS VE228HR
Razer Imperator 4G (razer abyssuss R.i.p 2 a pol roka), Razer Goliathus Control, Razer Lycosa Mirror, Razer Carcharias , Logitech X-530 sound system
Samsung Galaxy S4
Xeigen
Nováček
Nováček
Registrován: 25. úno 2012

Re: Problém s Wifi , žltý trojuholník na signále.

Příspěvek od Xeigen »

To iste mi robil modem Vigor a notebook Asus (cez wifi), a pritom modem bol XY krat meneny, robilo to stále.... Jedine co mne pomahalo bol restart routa
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Wifi , žltý trojuholník na signále.

Příspěvek od LiveBomb »

Zkontroluj si firewall, neco ti brani v pristupu na server, kde si Windows overuji zda se doastanou na sit.
Pripadne to muze delat nedostupnost DNS serveru. Jake mas nastavene DNS ?
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
ninko011
Nováček
Nováček
Registrován: 21. lis 2012
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Problém s Wifi , žltý trojuholník na signále.

Příspěvek od ninko011 »

Zdravím dík za zareagovanie. Takže , ako zistím to DNS? lebo v tomto som tak trocha amatér.

Skúšal som aj vypnúť firewall,ale stále ten trojuholník. Na ntb (matkinom) to ide normálne bez hocijakých problémov s trojuholníkmi a pod.

Takže išiel som nastavenie sieťoveho adaptera, dal som si tie internetové protocoly 4,6 a všetko mám na automatickom zistení ip adres a pod. (vśetko automatika)

Internet mám od T-com mágio.


Nemohol by byť problém v tom , že sme dvaja naraz prípojení na tú wifinu?Lebo samizdá , že keď som len ja pripojený , tak tam nemám ten trojuholník. No keď je aj mama pripojená (je bližšie k routeru) tak jej to ide a ja tam mám zas ten trojuholník.
Intel Core i5 3570K (4,4 Ghz pri 1,344v), Gelid Tranguillo v2, ASUS Z77 Sabertooth, ASUS MATRIX 7970 Platinium (1200/7000 Mhz , deafult napätie), Kingston HyperX Beats 1600 Mhz XMP, WD 1TB Caviar Blue 7200 ot., Fotron Raider 650W 80+ Bronze, Shinobi BitFenix USB 3.0 Window
22" ASUS VE228HR
Razer Imperator 4G (razer abyssuss R.i.p 2 a pol roka), Razer Goliathus Control, Razer Lycosa Mirror, Razer Carcharias , Logitech X-530 sound system
Samsung Galaxy S4
ninko011
Nováček
Nováček
Registrován: 21. lis 2012
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Problém s Wifi , žltý trojuholník na signále.

Příspěvek od ninko011 »

Problém vyriešený , nahodili sme starý router a žiadny trojuholník už.
Intel Core i5 3570K (4,4 Ghz pri 1,344v), Gelid Tranguillo v2, ASUS Z77 Sabertooth, ASUS MATRIX 7970 Platinium (1200/7000 Mhz , deafult napätie), Kingston HyperX Beats 1600 Mhz XMP, WD 1TB Caviar Blue 7200 ot., Fotron Raider 650W 80+ Bronze, Shinobi BitFenix USB 3.0 Window
22" ASUS VE228HR
Razer Imperator 4G (razer abyssuss R.i.p 2 a pol roka), Razer Goliathus Control, Razer Lycosa Mirror, Razer Carcharias , Logitech X-530 sound system
Samsung Galaxy S4
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Problém s Wifi , žltý trojuholník na signále.

Příspěvek od werygood »

Windows 7? Dělá to u máti na ntb taky, a projížděl jsem net a asi to není nijak neobvyklé... Neřekl bych, že je to hned chyba routeru.
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“