Wifi

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
ListerD
Nováček
Nováček
Registrován: 25. úno 2013

Wifi

Příspěvek od ListerD »

Děkuji všem, kdo se jen třeba mrkli na mé dotazy, už jsem to vyřešila, šlo jen o špatný kabel, koupila jsem nový a wifi už šlape. Tím mé problémy ale bohužel neskončily, do NTB si nyní potřebuji stáhnout z netu programy jako je Skype, Sbybot, aktuál. prohlížeč apod. Zmíněné programy se začnou stahovat, ale při instalaci se vše přeruší a NTB hlásí "vstupní bod procedury SHRegGet ValueW se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně SHLWAPI.dll nalézt" a tím vše vždy končí. Po netu brouzdat můžu, ale nelze už mi odeslat zprávu. Neví někdo, co s tím. Děkuji za každou radu.
Naposledy upravil(a) ListerD dne pát 22. bře 2013, 17:38, celkem upraveno 1 x.
Marty87
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 14. srp 2012

Re: Wifi

Příspěvek od Marty87 »

Sagem nemá WiFi takže bych se zkusil obrátit na O2 ať ti vymění modem co už má WiFi v sobě. Další řešení je koupit WiFi router - investice zhruba 800-1200 Kč dle požadované kvality.
Intel Core i5-3770K, Kingston Predator 2x4GB 2400 DDR3, Gigabyte Z77X-UP4, Asus 560Ti DCII
ListerD
Nováček
Nováček
Registrován: 25. úno 2013

Re: Wifi

Příspěvek od ListerD »

Chtěla bych si zabezpečit bezdrátovou síť - mám starý router, tudíž alespoň šifrování WEP, které nabízí, ale pokud zadám WEP key - 64 bits - HEX - 10 znaků - A-F,0-9 - stále dokola mi to uvádí, že klíč je špatně, že mám zadat délku klíče 10 znaků /což ale uvádím/, nevím, kde dělám chybu, může mi někdo poradit?
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“