Odpojuje se Wi-fi

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
Reynevan
Nováček
Nováček
Registrován: 17. led 2013

Odpojuje se Wi-fi

Příspěvek od Reynevan »

Dobrý den, přeji všem :D
U přítelkyně jsem narazil na problém s wi-fi - bydlí v podnájmu patře rodiného domu, příčemž v přízemí je domácí, který jí i poskytuje wi-fi s připojením na net. V minulosti bylo vše v pořádku - měla notebook s WIN 8.1, takže jsem jí to hodil na WIN 10 (na 8 jsem se nemohl dívat) a aktualizoval jsem drivery - stále vše v pohodě. V den, kdy se je nainstalovala ta výroční aktualizace začaly problémy - síť sice vidí, ovšem pořád se připojuje a odpojuje, na net se nedostane, ping nic. Napadlo mě, že nějaká zrada v aktualizaci, ovšem v ten samý den jí na byt přišla nová spolubydlící, přítelkyně jí dala heslo na wi-fi, ta se tam dostane bez problémů a když je připojená, tak přítelkyni jede vše v pohodě - jede jí to i jindy, odhaduju, že to je připojený domácí (nemám to jak s jistotou zjistit). Nyní přišla další spolubydlící (na to jaký jsem tam měli soukromí je tam najednou nějak moc lidí ;-) ) ta se připojuje na to samé a jede jí to, ovšem když se připojí, tak to ten "pozitivní efekt" na přítelčinin ntb nemá. Zkoušel jsem její ntb u sebe doma a tam e připojila bez problému.
Problém je, že k routeru se nedostanu a domácí mi asi komplet nastavení neřekne (natož heslo k němu) - navíc ostatním to jede a problémy jsou až nyní - můj nejlepší odhad je zrada u routeru, nebo doufám - nechce se mi ten ntb vracet na win 8.
Díky za radu, došli mi nápady. Vím, že popis je složitější a hodily by se další údaje, zkouším se s domácím domluvit...když se podaří zkusím napsat (pokud na tu zradu nepříjdu).
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Odpojuje se Wi-fi

Příspěvek od kotas »

odeber sitovku a nahod znova pripadne si pujc USB wifi kartu a uvidis ..
fotula
Nováček
Nováček
Registrován: 06. bře 2014

Re: Odpojuje se Wi-fi

Příspěvek od fotula »

Zkus se podívat jestli tam máš správný driver u wi-fi od výrobce a ne od MS. Případně prokonzultuj stav routeru s domácím.
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“