Modem zkomolil nazev wifi a typ zabezpeceni

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
opavlicek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. zář 2012

Modem zkomolil nazev wifi a typ zabezpeceni

Příspěvek od opavlicek »

Zdravim, mam takovy zajimavy problem. Na domaci siti, kterou spravujii, ale neni ma, prestalo fungovat wifi. Modem je od O2, Huawei. Pri ohledani mista jsem zjistil, ze se ‘samo od sebe’ zmenilo SSID na zkomolenou verzi puvodniho nazvu a puvodni heslo nefunguje. Predpokladam, ze je taky zkomolene. Navic se zmenil i typ zabezpeceni. Modem jsem resetoval do tovarniho nastaveni, wifi znovu nastavil a modem i wifi znovu zahesloval. I nove SSID se ale ve vypisu objevuje zkomolene, heslo nefnguje a je zmeneny typ zabezpeceni.

Zni to jako hack nebo technicka chyba stareho modemu. Poradite co to je a co s tim? Diky!!
Weslo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. pro 2005
Bydliště: Nan Curunír

Re: Modem zkomolil nazev wifi a typ zabezpeceni

Příspěvek od Weslo »

podívej se jak se opravdu něco resetuje do továrního nastavení...
AMD Ryzen 5 3600 | Arctic Cooling Liquid Freezer II 120mm | ASUS TUF GAMING B550M PLUS |16GB A-DATA XPG DDR4 3000Mhz | Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G | Samsung 980PRO 512GB | CoolerMaster Q300L | Corsair SF-450 | 32" Dell S3222DGM | Synology DS220j + 2x6TB WD Red RAID1 | MAZDA enthusiast
opavlicek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. zář 2012

Re: Modem zkomolil nazev wifi a typ zabezpeceni

Příspěvek od opavlicek »

Weslo píše:podívej se jak se opravdu něco resetuje do továrního nastavení...
Ja bych ti zas poradil, aby ses naucil porozumeni jednoduchemu textu.
Modem jsem standardne resetoval, jak pisu vyse.
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Modem zkomolil nazev wifi a typ zabezpeceni

Příspěvek od Jey »

Flashni posledni verzi FW ze stranek vyrobce a pote resetuj modem do tovarniho nastaveni. Dost mozna bych pak zkusil odpojit internet a nejprve sledoval chovani te wifi. Vypada to jako hack zvenku. Pripadne si nechat vymenit modem.
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“