Vyber 10" tabletu

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
peterch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od peterch »

xakrurychle píše:gps modul ma verze 4G, u samsungu 3G, tudiz si priplatis jak u samsungu tak u ipadu...tak mi rekni prosim ten rozdil spenu..strucne :) at nemusim cist nejake sagovite recenze..diky

beru zpet s tim gps...overil sem si to. jak ale muzes mit gps kdyz nebudes mit konstantni pripojeni?
Presne tak isto ako bezne GPS :-) Tiez tam nemas SIM kartu ale ides normalne cez satelit.
A rozdiel v pere je tu:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
peterch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od peterch »

Kazdopadne sa ti oplati pozriet v reale alebo skusit ako sa pise a pracuje s SPEN, to stoji za to.
http://www.youtube.com/watch?v=3AsIBxPG7Ws
http://www.youtube.com/watch?v=qbgBxr4H59A
a to je len mala ukazka
peterch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od peterch »

xakrurychle píše:gps modul ma verze 4G, u samsungu 3G, tudiz si priplatis jak u samsungu tak u ipadu...tak mi rekni prosim ten rozdil spenu..strucne :) at nemusim cist nejake sagovite recenze..diky

beru zpet s tim gps...overil sem si to. jak ale muzes mit gps kdyz nebudes mit konstantni pripojeni?
A spominas len GPS ked uz a aj v tom nemas pravdu. Do uvahy uz neberies USB, SD karta, multiscreen atd... co nema Ipad ?
Ale chapem, moja skusenost je ,ze ked je niekto Apple pozitivny tak je ,,jemne,, slepy voci ostatnym a lepsim veciam.
Proste ten NOTE im vysiel no a bohuzial Ipad ,,pozitivny,, to bud musia priznat alebo dalej bezzubo kydat..
C_shrimpy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2012
Bydliště: Praha

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od C_shrimpy »

xakrurychle píše:zapojim se taky...tez hledam tablet..rozmyslim se mezi ipad3 a note10,1....s androidem sem nikdy nemel problem...tusim ze by pro me byl vyhodnejsi z hlediska konektivity atd.. na druhou stranu..ipad3 se mi libi vic designove, verim ze system slape bez chyby, kvalita zvuku a displej jednoznacne lepsi
u note se mi libi pero a vetsi svoboda... ipad t bude sama konverze filmu serialu etc

jelikoz android pouzivam na pritulkyni mobilu nevim jak je ot s android market? vs applestore?...jsou na obojich treba nejake free aplikace apod? nebo v cem by me apple omezoval realne?....spise otazka na C_shrimpy....jo a kdyz uz sme u toho...WTF? oni nedavaj k ipadu sluchatka..zm*di :D

tez z hlediska investice mi prijde lepsi ipad jelikoz si podle me drzi cenu.. plus lepsi zpracovani..samsung to s tim plastem fakt uz prehani...

ps...nevite kdy bude znovuuveden sony xperia tablet s?
Takze, co se tyce konverzi, tak je to blbost. Staci si stahnout z itunes prehravac (ja pouzivam Buzz player kvuli http) a muzes prehravat jakykoliv format bez nutnosti konverze.

Absence pera mi prijde jako vyhoda, protoze omezit zarizeni na ovladani tuzkou mi prijde jako krok zpet a v pripade, ze kreslis muzes si takovyhle nesmysl dokoupit. (priznivci prominou)

Co se tyce marketu a itunes je to velmi podobne. Rozdil ovsem prichazi v pristupu k warez. Zatimco na android zarizeni staci povolit instalace z neznamych zdroju a hrave nainstaluje cokoliv, IOS vyzaduje jailbreak a naslednou instalaci z warez serveru. Osobne jsem si potrebne aplikace zakoupil a ze jich nebylo mnoho, protoze i mezi freewarem je toho spousta a ve specialnich nabidkach se daji appky kupovat opravdu levne.

Sluchatka mi nevadi, protoze mam ipad pripojeny vetsinou v aute, ale ke svemu byvalemu ipodu jsem si stejne kupoval jina a ta ty standardni jasne prevysuji, takze milovnik hudby by nebyl spokojen s pribalenymi a ostatnim si tu 100 do obycejnych klidne dovoli.

Design samsung zarizeni mi prijde podobny, takze v tom bych apple rozhodne nevyvysoval. To hlavni je absolutni funkcnost vseho, obrovska vydrz baterie obzvlaste pri prehravani hudby a hlavne osvobozeni od premysleni, staci zapnout a pouzivat.

Kazdopadne je lepsi si kazde zarizeni osahat a zjistite, co vam vyhovuje lepe. Muj nazor neni zadne dogma, ktere mi musite vyvracet nebo jej uctivat, chcete-li Galaxy note, vezmete si jej. Ja jen posledni dobou zjistuji, ze vse s cim byl android tak revolucni se pomalinku vytraci a ta uzasna zarizeni stezi vydrzi do konce zarucni doby. (opet ma zkusenost se tremi soucasnymi android zarizenimi jeste jich zbyva spousta, ktera maji moznost stat se uzasnymi)

Jinak jsem byl velky nadsenec androidu, ale to hlavne v dobe, kdy apple neprinesl nic noveho a novy android byl 3x levnejsi a fungovalo na nem vse. Dnes je apple mnohdy levnejsi nez konkurence a funkcnost vsech aplikaci vyrobci android zarizeni uz jen slibuji, ale realita je jina.
PC:
Fractal Design Define R6 Black Pearl | Intel Core i9 9900K @5100Mhz | Noctua NH-D15| ASUS ROG Strix Z390-f gaming | G.Skill TridentZ 3600Mhz 2x8GB | Inno3D RTX 3080ti iChillX4 | Samsung 3x SM981 2TB | ASUS ROG Thor 1200W Platinum | Logitech Z5500 5.1 | Samsung 43" CJ890x
HTPC:
Custom šuplíkový build| Intel Core i5 10600 | NZXT Kraken X31 | ASUS ROG Strix Z490-G gaming | ASUS GTX 980Ti Strix Gaming + NZXT Kraken X31 | Samsung 2x SM981 2TB | Corsair HX650 | ASUS Xonar DX | Onkyo TX-NR696 | HECO 4x Victa 201 + Victa center 101 + JAMO C910
peterch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od peterch »

Dalsi ,,clen,, ktory nevie o co ide.
Note vobec nie je ovladany len perom a uz vobec nestaci dokupit len pero a ked chcem tak budem kreslit.
Pozri si aj ty konecne co ten Spen dokaze a na co je a hlavne si pozri co dokaze a co vlastne je NOTE ako som si ja pozrel Ipad pretoze NOTE nepatri medzi bezne tablety..a potom pis.
Evidentne si NOTE nevidel v akcii. Pozri si tie videa co som dal v predchadzajucom prispevku.
Oriwen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. říj 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od Oriwen »

Jinak flash funguje i na ICS androidu, jen je trosku obtiznejsi instalace.
Ja b\ch uz Iconii za nic nemenil, se 64gb SD kartou mi na nem nic nechybi (jen to pero bych obcas ocenil, ale to je detail).
Dell Precision M6600 - Core i7 2720QM, Quadro 3000M, 16GB DDR3, 120GB SSD + 2x320GB HDD.
Acer Iconia A700 - RootBox Android 4.2.2
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od xakrurychle »

hm, tak ja nevim :)

pro peterch... s tim apple pozitivnim..to si nech pro sebe, nikdy sem nemel apple Ivěc ale nevyrazuji ho z vyberu jen kuli tomu ze je apple..myslim ze ty jsi plne rozhodnut pro note a taky ti nikdo nerika ze je to spatne...

edit...shrnuti mych pozadavku..myslim ze to nejlepe urci co a jak..tak kdyby na to nekdo hodil ocko.

1) schopnost psani, poznamek ve skole..nejspise nejaka obdoba wordu v ms office na pc
2) sledovani online serialu a filmu
3) preharavani videi v zarizeni z pameti...jednoduse bez prevadeni formatu (mam pomalej comp tak nechci cekat celou noc; coz nevim jak s tim ipadem)
4) browsing po netu, stahovani z netu...lze extrahovat primo v zarizeni?
5) vydrz..ale to je spis vedlejsi..
6) proste aby me to jako bezneho usera neomezovalo...chci si nahrat nakopirovane listy ze skoly a ucit se z tabletu apod...
Oriwen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. říj 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od Oriwen »

Iconia A700:

1, office predinstalovany (nejaka mutace wordu, excelu a PP myslim taky)
2, priznam, netusim, nikdy jsem nezkousel.
3, MX player zvladne prehrat cokoli, ted uz vetsinu nativne.
4, netusim , nikdy jsem nepotreboval, ale pokud udelal Ghisler Total commander pro android stejne dobry jako pro Widle tak by to nemel byt problem.
5, cca 8 hodin prehravani filmu pri vypnutem wifi a max. jasu.
6, ozkousej, uvidis. :D
Dell Precision M6600 - Core i7 2720QM, Quadro 3000M, 16GB DDR3, 120GB SSD + 2x320GB HDD.
Acer Iconia A700 - RootBox Android 4.2.2
SNowie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. led 2006
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od SNowie »

peterch píše:...
Galaxy Note 10.1 prostě opravdu ne, oproti konkurenci (a ne jen iPadu, ale vpodstatě všemu i mnohým laciným krámům z číny) je to příšerně plasťáckej krám.
http://www.youtube.com/watch?v=V30t1S1nUbA

Multiscreen nefungují všechny aplikace a to ještě hodně špatně, protože android samotný nic podobného nepodporuje, samsung jen tu možnost doslova připrasil. Aplikace se nedají ovládat zároveň a používají se jen s velkým lagem.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... g34#t=166s

Pero je super pro umělce, ale podporuje ho jen hrstka aplikací, kterých je pro androidí tablety tak jako tak už dost málo. Ještě méně z nich si poradí zároveň s perem a ovládáním prstem. Jen je kvůli němu ten krám mnohem dražší, než by si zasloužil.

ASUS Transformer Pad Infinity
Sony Xperia Tablet S
Kindle Fire HD 10.1"
a samozřejmě iPad

jsou všechno lepší tablety s podstatně lepším poměrem cena/výkon(kvalita). Určitě bych navíc s nákupem počkal na nadcházející android event (29.10.), kde se spekuluje o novém high-res 10" nexus tabletu.

//// už to tu nechci víc zanášet, tak jen jako edit
peterch píše:Cital si komentare pri tych videach? Skus si ich precitat.
Podobné komentáře čtu už leta u čehokoliv, co se týká androidu a opravdu nemám důvod jim věřit. Samozřejmě si to zkusím sám, zatím jsem však neviděl video, které by mne přesvědčilo o opaku.
peterch píše:Multiscreen ide v pohode a ten plast je tiez ok. Skusal som to vedla na Ipade 3 a ked chces tak take video ti tiez nakrutim.
Pokud tohle myslíš vážně, tak vážně pochybuju o všem co jsi tu napsal a že jsi iPad měl někdy vůbec v ruce (a pěkně podporuješ moje pochybnosti z první připomínky).
peterch píše:Sleduj pls aj tiez cenu tabletov. Ano, dal si tam napriklad Asus Infinity ktory je naozaj fajn ale stoji cca 700 EUR a NOTE stoji 450 EUR co je sakramentsky velky rozdiel....
Porovnavaj porovnatelne...

Infinity drazsi o cca 250 EUR
za 700 eur je 64GB Infinity navíc s klávesnicí (co stojí 120) a samozřejmě o třídu lepším displayem a vyšší kvalitou provedení. Porovnávám s kvalitními produkty, pokud je libo levnější, takový 32GB TF300 je určitě lepší volbou (a lacinější, než note).
peterch píše:Ipad drahsi a nema tolko vyhod ako NOTE, ma viac nevyhod ako NOTE (nema SD kartu,multiscreen, GPS - az 3G verzia..)
To je pravda, je také mnohem výkonnější má výrazně lepší display a statisíce aplikací dělaných přímo pro něj.
peterch píše: Sony Xperia tablet je ztiahnuty z trhu kvoli vyrobnej vade na kryte ktory ho mal chranit pred vodou...
Kindle Fire HD ani neviem kde sa da kupit, neviem ci sa vobec predava na Slovensku...
Xperia se opravená brzy vrátí, pravda Fire si člověk musí objednat ze zahraničí.
Naposledy upravil(a) SNowie dne pon 29. říj 2012, 12:30, celkem upraveno 1 x.
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od xakrurychle »

SNowie píše:
peterch píše:...
Galaxy Note 10.1 prostě opravdu ne, oproti konkurenci (a ne jen iPadu, ale vpodstatě všemu i mnohým laciným krámům z číny) je to příšerně plasťáckej krám.
http://www.youtube.com/watch?v=V30t1S1nUbA

Multiscreen nefungují všechny aplikace a to ještě hodně špatně, protože android samotný nic podobného nepodporuje, samsung jen tu možnost doslova připrasil. Aplikace se nedají ovládat zároveň a používají se jen s velkým lagem.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... g34#t=166s

Pero je super pro umělce, ale podporuje ho jen hrstka aplikací, kterých je pro androidí tablety tak jako tak už dost málo. Ještě méně z nich si poradí zároveň s perem a ovládáním prstem. Jen je kvůli němu ten krám mnohem dražší, než by si zasloužil.

ASUS Transformer Pad Infinity
Sony Xperia Tablet S
Kindle Fire HD 10.1"
a samozřejmě iPad

jsou všechno lepší tablety s podstatně lepším poměrem cena/výkon(kvalita). Určitě bych navíc s nákupem počkal na nadcházející android event (29.10.), kde se spekuluje o novém high-res 10" nexus tabletu.
no sony xperia tablet s se mi libi bohuzel je stazen z prodeje, nikde neni zminka kdy bude znovuuveden
infinity je pro mne moc drahe, kindle fire-na ten se podivam..priznam se ze ten jsem nestudoval..
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od xakrurychle »

Oriwen píše:Iconia A700:

1, office predinstalovany (nejaka mutace wordu, excelu a PP myslim taky)
2, priznam, netusim, nikdy jsem nezkousel.
3, MX player zvladne prehrat cokoli, ted uz vetsinu nativne.
4, netusim , nikdy jsem nepotreboval, ale pokud udelal Ghisler Total commander pro android stejne dobry jako pro Widle tak by to nemel byt problem.
5, cca 8 hodin prehravani filmu pri vypnutem wifi a max. jasu.
6, ozkousej, uvidis. :D

diky, budu o nem premyslet...vypada to ze ale budu cekat jak na ten nexus novej tak na surface..
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od karf »

SNowie píše:Multiscreen nefungují všechny aplikace a to ještě hodně špatně, protože android samotný nic podobného nepodporuje, samsung jen tu možnost doslova připrasil. Aplikace se nedají ovládat zároveň a používají se jen s velkým lagem.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... g34#t=166s
Chápu to dobře tak, že teď vzniká snaha o zavedení oken na androidu? :shock: to zní ovšem jako naprostá novinka a super vychytávka :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: jen tak dál

p.s.: mam win 7 tablet :lol:
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
peterch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber tabletu 10.1

Příspěvek od peterch »

SNowie píše:
peterch píše:...
Galaxy Note 10.1 prostě opravdu ne, oproti konkurenci (a ne jen iPadu, ale vpodstatě všemu i mnohým laciným krámům z číny) je to příšerně plasťáckej krám.
http://www.youtube.com/watch?v=V30t1S1nUbA

Multiscreen nefungují všechny aplikace a to ještě hodně špatně, protože android samotný nic podobného nepodporuje, samsung jen tu možnost doslova připrasil. Aplikace se nedají ovládat zároveň a používají se jen s velkým lagem.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... g34#t=166s

Pero je super pro umělce, ale podporuje ho jen hrstka aplikací, kterých je pro androidí tablety tak jako tak už dost málo. Ještě méně z nich si poradí zároveň s perem a ovládáním prstem. Jen je kvůli němu ten krám mnohem dražší, než by si zasloužil.

ASUS Transformer Pad Infinity
Sony Xperia Tablet S
Kindle Fire HD 10.1"
a samozřejmě iPad

jsou všechno lepší tablety s podstatně lepším poměrem cena/výkon(kvalita). Určitě bych navíc s nákupem počkal na nadcházející android event (29.10.), kde se spekuluje o novém high-res 10" nexus tabletu.
Cital si komentare pri tych videach? Skus si ich precitat.
Ten Note som na toto vyskusal a nie je to pravda. Naozaj ti odporucam si to skusit.
Multiscreen ide v pohode a ten plast je tiez ok. Skusal som to vedla na Ipade 3 a ked chces tak take video ti tiez nakrutim :-)

Sleduj pls aj tiez cenu tabletov. Ano, dal si tam napriklad Asus Infinity ktory je naozaj fajn ale stoji cca 700 EUR a NOTE stoji 450 EUR co je sakramentsky velky rozdiel....
Porovnavaj porovnatelne...

Infinity drazsi o cca 250 EUR
Ipad drahsi a nema tolko vyhod ako NOTE, ma viac nevyhod ako NOTE (nema SD kartu,multiscreen, GPS - az 3G verzia..)
Sony Xperia tablet je ztiahnuty z trhu kvoli vyrobnej vade na kryte ktory ho mal chranit pred vodou...
Kindle Fire HD ani neviem kde sa da kupit, neviem ci sa vobec predava na Slovensku...
Naposledy upravil(a) peterch dne úte 23. říj 2012, 20:37, celkem upraveno 1 x.
C_shrimpy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2012
Bydliště: Praha

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od C_shrimpy »

Dneska nam vychazi ipad mini, tak jsem zvedavy. Spise tedy na cenu, protoze funkcnost vsech apple zarizeni je vzdy stejna.
PC:
Fractal Design Define R6 Black Pearl | Intel Core i9 9900K @5100Mhz | Noctua NH-D15| ASUS ROG Strix Z390-f gaming | G.Skill TridentZ 3600Mhz 2x8GB | Inno3D RTX 3080ti iChillX4 | Samsung 3x SM981 2TB | ASUS ROG Thor 1200W Platinum | Logitech Z5500 5.1 | Samsung 43" CJ890x
HTPC:
Custom šuplíkový build| Intel Core i5 10600 | NZXT Kraken X31 | ASUS ROG Strix Z490-G gaming | ASUS GTX 980Ti Strix Gaming + NZXT Kraken X31 | Samsung 2x SM981 2TB | Corsair HX650 | ASUS Xonar DX | Onkyo TX-NR696 | HECO 4x Victa 201 + Victa center 101 + JAMO C910
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od xakrurychle »

C_shrimpy píše:Dneska nam vychazi ipad mini, tak jsem zvedavy. Spise tedy na cenu, protoze funkcnost vsech apple zarizeni je vzdy stejna.

8250,- bez dane a obchodni prirazky :)
C_shrimpy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2012
Bydliště: Praha

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od C_shrimpy »

Tak to neni zrovna bomba v porovnani s velkym braskou, ale pritelkyne bude mit radost.
PC:
Fractal Design Define R6 Black Pearl | Intel Core i9 9900K @5100Mhz | Noctua NH-D15| ASUS ROG Strix Z390-f gaming | G.Skill TridentZ 3600Mhz 2x8GB | Inno3D RTX 3080ti iChillX4 | Samsung 3x SM981 2TB | ASUS ROG Thor 1200W Platinum | Logitech Z5500 5.1 | Samsung 43" CJ890x
HTPC:
Custom šuplíkový build| Intel Core i5 10600 | NZXT Kraken X31 | ASUS ROG Strix Z490-G gaming | ASUS GTX 980Ti Strix Gaming + NZXT Kraken X31 | Samsung 2x SM981 2TB | Corsair HX650 | ASUS Xonar DX | Onkyo TX-NR696 | HECO 4x Victa 201 + Victa center 101 + JAMO C910
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od xakrurychle »

jako taky mi prijde lepsi rovnou velkej...nicmene jeste sem se nerozhodl..pristi tyden se snad dostanu do prahy nebo brna tak se nekde mrknu abych videl na zivo..
C_shrimpy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2012
Bydliště: Praha

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od C_shrimpy »

To bude nejlepsi. I kdyz galaxy tab jsem se taky jenom letmo mrknul a pak mi ta obluda nicila tyden zivot, nez jsem nad ni zlomil hul. :-) Kazdopadne v tvem pripade je ipad nevyhovujici pro ty online serialy. Zobrazi tak 30%. Ja s nim koukam na prima archiv a to je v pohode a stream.cz taky jede, kazdopadne zase vim, ze jsem nemohl najit zaboha web, kde by mi prehral simpsnovi. Jinak tvoje ostatni pozadavky jsou v pohode. U toho officu je to spis o softu nez o zarizeni a ten je pro obe platformy v podstate stejny. Jedinou vyhodu tu bude mit android s tim, ze do nejsnadno nainstalujes warez a druha vec, ktera mi u apple chybi je moznost vraceni nevyhovujici aplikace, tak jak to resi google play (market). Protoze jak jsem rekltech par appek, co opravdu potrebuju si vzdycky koupim.
PC:
Fractal Design Define R6 Black Pearl | Intel Core i9 9900K @5100Mhz | Noctua NH-D15| ASUS ROG Strix Z390-f gaming | G.Skill TridentZ 3600Mhz 2x8GB | Inno3D RTX 3080ti iChillX4 | Samsung 3x SM981 2TB | ASUS ROG Thor 1200W Platinum | Logitech Z5500 5.1 | Samsung 43" CJ890x
HTPC:
Custom šuplíkový build| Intel Core i5 10600 | NZXT Kraken X31 | ASUS ROG Strix Z490-G gaming | ASUS GTX 980Ti Strix Gaming + NZXT Kraken X31 | Samsung 2x SM981 2TB | Corsair HX650 | ASUS Xonar DX | Onkyo TX-NR696 | HECO 4x Victa 201 + Victa center 101 + JAMO C910
Oriwen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. říj 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od Oriwen »

Ideal je fakt kdyz ti nekdo tabletu pujci a mas moznost si ji osahat a ozkouset. To ti nazory nenahradi protoze kazdemu vyhovuje neco jineho.
Dell Precision M6600 - Core i7 2720QM, Quadro 3000M, 16GB DDR3, 120GB SSD + 2x320GB HDD.
Acer Iconia A700 - RootBox Android 4.2.2
Lerak89
Nováček
Nováček
Registrován: 09. zář 2012

Re: Vyber 10" tabletu

Příspěvek od Lerak89 »

Ahoj lidi.. :)

Hele já jsem nepřišel obhajovat Samsung a dělat mu reklamní kampaň na pc tuning.. ale to co tu píšete a postujete o něm, je strašně hloupé.. nebudu ho s ničím srovnávat, ipad nemám a i když jsem na něm chvilku fungoval, netroufám si ho hodnotit, ale note mám už nějaký ten týden doma (jako první tablet) a používám ho denně

Zkouknul jsem videa a přečetl postované recenze a můžu s klidným svědomím říct že ...

displej se neprohýbá tak aby to bylo okem vidět, to video z youtubu je nějaká kachna, blbost, fake, nazvěte si to jak chcete

S-pen vs kapacitní stylus.. no spen je od Wacomu, stejně tak jako senzor v displeji, takže note má 1000 přítlaků, dá se na něm v klidu kreslit (aplikace od adobe a autodesku, za pakatel), ma špičatý hrot.. prostě oproti ostatním stylusům nebe a dudy.. (a že jsem ostatní zkoušel)

multitasking.. je na nic.. protože prohlížeč mám jinej, mail taky.. jediný použitelný je video + text nebo něco, ale že by se sekal jako v recenzi toho snědého pána? Tak to ne. A miniaplikace jsou celkem cool, ale to si nejsem jistej jestli neni na každém androidu.

rozpoznání psaného textu.. zase, video s pánem co psal celkem čitelně a chudák note si s tím neporadil.. moje zkušenost je jiná, tohle jsem testoval už v krámě před koupí, čmárám víc a note nemá problém ani s háčkama a čárkama.. ani s rychlejším psaním.. možné že to je rukopisem? těžko říct

plastové provedení.. no, tohle už je silně subjektivní.. někomu vadí mě ne.. rovnou s tabletem jsem si koupil pouzdro (které bych koupil i k hliníkovému ipadu) a nemám problém. Navíc ten book case od samsungu je docela dost sexy a tablet v něm vypadá hodně dobře.

http://www.youtube.com/watch?v=ijrpRzV7V3U

Přišlo mi celkem fér napsat pohled z pozitivního úhlu pohledu, protože mi přijde že nikdo z diskutujících note nedržel v ruce, i když ho mají v každém electroworldu na vyzkoušení, kde si můžete ověřit že tu jen nekřičím do vzduchu. Ale musím uznat, že pokud nevyužijete pero ani jednou, tak jsou určitě na trhu zajímavější kousky.
Odpovědět

Zpět na „Tablety“