Kvalitní tablety z asie?

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Nightavanger
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 16. zář 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kvalitní tablety z asie?

Příspěvek od Nightavanger »

Ví někdo zda v asii mají nějaké kvalitní tablety za jejich tuzemské ceny? Měl jsem tu čest s několika tablety/GPSkama a ty vždy stáli více méně za prd. Levné plasty, velmi nekvalitní displaye, do HW jsem moc nešťoural, prakticky nulová SW podpora (jasně, té ceně to odpovídá..). Jde mi třeba o to zda není nějaká tabletová obdoba smartphonu Xiamo Mi2.
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Kvalitní tablety z asie?

Příspěvek od Ripper6 »

Take by me zajmal typ na dobre osvedcene tablety z Chiny.
Mam tady tohle ale to jsou uplne neznami dost veci, jeden jsem tam i fajn nasel ale zas melo to bud kritiku nebo to neco nemelo co jsem chtel. Ci sleva zas nebyla az takova, to uz si pak treba 500-800kc pridas radsi tady se zarukou 24m.
http://dx.com/
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní tablety z asie?

Příspěvek od Suke001 »

Tablety Ainol se daly koupit dobře z Číny, ale nevím jak teď. Zkus porovnat ceny u nás a u nich. Mrkni na Antelife.com nebo podobné Pandawill.com atd. Každopádně ze zárukou je to horší a vždy je to riziko.
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Kvalitní tablety z asie?

Příspěvek od Ripper6 »

jj je to riziko, toho se trochu bojim potom co tady nektery lidi psali ze napr u Polskyho tableru GoClever jim cosi prasklo a muselo to na reklamaci. Presto vlastnim stare PDA Qtek9000 koupane na ebay z Hong Kongu a funguje do dnes :)
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Odpovědět

Zpět na „Tablety“