Nefunkční propojení tabletu Lenovo s počítačem

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Nefunkční propojení tabletu Lenovo s počítačem

Příspěvek od Donic »

Mám tablet Lenovo ThinkPad2 a když ho propojím s klasickým počítačem, tak mi to napíše: "Zařízení USB nebylo rozpoznáno"...nepracuje správně, Windows jej nerozpoznal. Nevím jak to vyřešit - může to být např. tím, že v počítači mám Windows 7 a na tom tabletu poslední Windows 8.1? Osobně se domnívám, že ne...Prostě se mi nenainstaloval ovladač a v PC se to dané zařízení vůbec nezobrazí. Jinak aktualizace mám veškeré nainstalované.
Díval jsem se ještě na návodu k danému tabletu Lenovo - jediné co jsem tam k tomuto našel je:
"Problémy s připojením externího zařízení • Problém: Po připojení tabletu k počítači není navázáno spojení. Navrhované řešení: Ujistěte se, že pro připojení k počítači používáte kabel dodaný s vaším tabletem".
Ono ani jiný kabel nelze použít, neboť u toho tabletu byl pouze jeden kabel - s konektory USB a dc in.
Takový iPad k počítači připojím bez problému, mobil s Androidem rovněž, ale toto je pro mě záhada :bigups: Setkal se někdo s tímto problémem?
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční propojení tabletu Lenovo s počítačem

Příspěvek od Suke001 »

První se zeptám, jestli jsi to zkoušel v jiném PC ? Počítám, že problém bude v počítači.
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Nefunkční propojení tabletu Lenovo s počítačem

Příspěvek od Donic »

Suke001 píše:První se zeptám, jestli jsi to zkoušel v jiném PC ? Počítám, že problém bude v počítači.
Bohužel...zkoušel jsem to dokonce ve více počítačích a stále stejné :down:
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Nefunkční propojení tabletu Lenovo s počítačem

Příspěvek od Ripper6 »

To je divny, sam mam tez Lenovo akorat Yoga 8 a normal to fakci. Muzu tam kopcit veci.
Jako jde me to na tu internal SD ci jak to tam je nazvany. Co spis nechapu jak nakopcit neco do sekce napr.
/storage/emulated/0/GENPlusDroid/roms
To kdyz pripojim k pc tak zaboha storage ci takovou hlubsi sekci nenajdu.
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Nefunkční propojení tabletu Lenovo s počítačem

Příspěvek od LoCo99 »

zkus pohledat nějakej driver , to bejvá často, měl by bějt nějakej obecnej driver pro tyhle zařízení s timhle chipsetem, často to bejvá u nějakejch root návodů a takhle (akorát teda ten tvuj má windows no)
Odpovědět

Zpět na „Tablety“