Ipad mini vs. Nexus

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Orbin.donar
Červená karta
Červená karta
Registrován: 10. čer 2010
Bydliště: Brno

Ipad mini vs. Nexus

Příspěvek od Orbin.donar »

Zdravím a prosím o pomoc :)

Jako naprostý like v odvětví tabletů jsem došel k tomu že už je načase a tablety tak vyspěli abych si také jeden pořídil. Rozmýšlím se mezi Ipad mini 1.generace a nebo Google Nexus 2.generace. Tudíž cena 6-7k..

Využití :

-Internet (nepotřebuji 3G budu využívat hotspot)
-Film
-Vzdálený přístup na PC a servery
-Nějaká ta hra ve vlaku :)
-Mail
-Dokumenty
-Skype (duležité!!)
-Svižný systém

Nezáleží mi na cenách aplikací, spíš si nejsem jistý jestly má Ipad mini 1.generace dost výkonu pro dnešní dobu (CPU a GPU má postarší A5) a nový ipad už je cenově jinde... Dále potřebuji co nejdelší výdrž baterie min. 6-8hod

To je asi tak vše :)

Díky za rady :)
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Ipad mini vs. Nexus

Příspěvek od Suke001 »

Já jsem pro Nexus, ale je to individuální, protože je tam rozdílný systém Android nebo IOS. Aby ses dokázal lépe rozhodnout, doporučím ti oba systémy v praxi někde vyzkoušet. Parametry splňují všechny oba, ale nejsem si jistý vzdáleným přístupem na PC.
gck23
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. bře 2010
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Ipad mini vs. Nexus

Příspěvek od gck23 »

mam doma mini 1. i 2. generace, 1. je porad svizny, dal jsem ho manzelce misto 1. asus transformera TF101 a rychlost nebe a dudy, spis si rozmysli priority, jestli filmy, tak vem toho nexuse kvuli sirokouhlymu display, jestli zbtek, tak bych sel do ipada kvuli pomeru 4:3, ohledne her, tak na ios vyhazi imho mnohem vic AAA her.
Core i7 8700K, Asrock Taichi Z370, HyperX 16GB KIT DDR4 3333MHz CL16 Predator, Kingston A1000 960GB NVMe, MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G, Be quiet! DARK BASE 700, AOC ag352UCG
Odpovědět

Zpět na „Tablety“