Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Zamčeno
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od CageJ »

keby tie pady boli vysuvatelne z tela a pripadne mali aj dalsiu integrovanu bateriu, je to o inom..
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

CageJ:

to by nemusel byt az takovy problem ,ja to mam nacvakavaci ,ale sli by tam udelat nejaky koleje v kterych by to jezdilo ,ono by i stacilo mozna ale jen mozna kdyby ty pady byly jen na suchy zips a byly v nejakem tom posuvnem mechanismu. Ta baterka mi i tak staci ,to je dalsi super vec ,baterie vydrzi az 7 hodin ,to je proste zarizeni ktere jsem vzdycky chtel :)
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Hladis »

Ty si hlavne musíš uvědomit, ze každý tablet je jiny. Chci videt jak by ses popral se skutecnosti, udelat univerzalni ovladac, který bude pasovat na každý tablet a bude ergonomicky vhodny na ovladani. Udelat ovladac na zarizeni jednoho výrobce a typu je nesmysl. To si výrobce klidne ovladaci prvky dodela sam, pokud by z toho chtěl herni konzoli, nebo si k tomu clovek zapoji gamepad a nakonec si koupi rovnou konzoli a ne tablet.
Obrázek
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Sobo »

Možná mám jiná měřítka, když už jsem kdysi hrál UG/PZ/ESL ligy v Counter-Strike včetně offline akcí, ale pod rychlým zaměřováním si teda představuju něco poněkud jiného. Vždyť ty převážně stacionární pajduláky neumíš pořádně ani trefit, na jednoho spotřebuješ celý zásobník nebo víc. Pro představu jak asi vypadá opravdu rychlé otáčení - link

Kdybych to měl srovnávat s někým zkušeným na normální konzoli, tak by byl teda rozhodně rychlejší.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

Hladis:

to by nebyl problem aby to bylo univerzalni .Jedina vec by byla ze by si kazdy musel dokoupit jakykoliv kryt nebo pouzdro (cena myho kozenkovyho byla kolem 100kc) a v baleni gamepadu uz by pak byla sada k pridelani ,byl by tam plošny suchy zips ,proste neco jak jsou sady treba univerzalnich folii na displej ,tak ten zips by byl treba do uhlopricky 12 nebo i vic podle toho jaky se vyrabi ty windows tablety. A pak by si to doma nekdo obstrihl podle velikosti svyho tabletu a nalepil zespod na to pouzdro nebo kryt .Kazdy uz pak ale musi uznat sam za vhodny jaky kryt si koupi aby mu nevadilo ho pak polepit tim zipsem.Bude k tomu navod i jak to nalepit a kolik toho bude potreba. A potom na gamepadu uz by byly protikusy toho zipsu nebo by byl gamepad v pripravku ve specialnich kolejnicich a ta kolejnice by mela pritikus toho zipsu. Po firme co by to vyrabela bych pak jeste potreboval aby trosku predelali ten kryt samotnyho gamepadu a prodlouzili kabelaz.A v baleni by bylo i mini cd ,s ovladaci a potrebnymy aplikacemi.
Bude to proste specialni gamepad jakkoliv polohovatelny.
Naposledy upravil(a) wietter dne čtv 7. srp 2014, 22:35, celkem upraveno 1 x.
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Herpes »

Kamaráde, vykašli se na to...doma si s tím hraj...buď rád, že jsi něco sestrojil..ale víc bych to nerozváděl...Kdyby si vytvořil i tablet který tyto věci rozjede, tak změním číslo účtu kam se mi posílá vyplata na tvoje číslo. Ale zatím je to jako bych si koupil hotový počítač od alzy a připojil k němu svoji klávesnici co mám 10 let...
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

Herpes:

ja nevim no ,neco mi rika ,ze by se to mohlo libit i vic lidem :) Jako me osobne to maximalně vyhovuje ,ale tak spis je to asi fakt pro nejaky nadsence co by si to treba taky sami pak vyrobili. Ja jsem hledal hodne dlouho jestli neco takovyho uz existuje ,a nic jsem nenasel.

Jako je fakt ze jsou jiny machri co vyrobili treba PS2 Portable ,a taky to maji jen pro sebe no.

Ale proste ten pocit ze jedu treba vlakem vytahnu z kapsy u bundy nebo batohu tablet a zacnu hrat treba ten Crysis 1 ,tak to je ulet :) a kdybych nemel ten svuj gamepad tak bych si to vzivote takhle nezahral ,pak zkopcim treba sejvy do normalniho pc a budu pokracovat na nem :) a tak ,muzu hrat kdekoliv a kdykoliv skoro jakoukoliv PC hru ,rikam skoro protoze zalezi na HW narocich :)
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Herpes »

Jo a znaš ten pocit když jedeš vlakem a někdo vedle tebe vytáhne Shield?:)
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od LoCo99 »

tak nějak mam pocit, že si duchem ještě tak 6-8 let zpátky když se na to všechno podívám

tvoje řešení "funguje", ale je to pěkně ghetto řešení, co tvoje řešení nevyřešilo, je jak na handheld zařízení ovládat FPS hry tak aby se to vyrovnali myši , nebo aspon plnohodnotnýmu gamepadu
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

Herpes:

to by bylo husty ,ale jak na nem bude hrat ? To by me zajimalo :) Asi si ho polozi na stehna a v ruce gamepad a nebo si ho muze oprit do stojanku na stolek no ,a pak vlak zabrzdi :D

Jako co tak zjistuji hodne lidem se to libi a aji se ptaji na cenu a kde by to mohli sehnat a tak ,ja myslim kdybych to dal na ebay ze by po tom slo dost lidi ,chce to ale poradne doresit ,i hlavne ten design, jako ten gamepad stoji sam o sobe 139kč .To by mozna i slo zalozit si vlastni firmicku :)
Treba bych to mohl udelat jako spolecny projekt ze bych mel nejaky tym a nekdo zvas s tim pomohl treba ,a vytvorit internetovou stranku ,nejakou reklamu ,design a tak a pak na tom vydelali :-)


LoCo99:
to bych prave rekl ze jsem vyresil ovladani fps ,vsak jsi videl videa ne ? :)
Naposledy upravil(a) wietter dne čtv 7. srp 2014, 22:59, celkem upraveno 1 x.
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Herpes »

Přeji hodně zdaru....-.-
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od LoCo99 »

právě že jsem viděl videa, a tohle fakt pořešený teda neni, ukaž gameplay crysis jak to projdeš ;)
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

LoCo99:

jako celou hru natocit ? To Crysis 1 jsem ted dal jen jako ukazku ,specielne pro tebe jsem to naistaloval abys videl :D Vsak jsi videl ne jak jsem sejmul nejaky smejdy. Momentalně mam rozjety jiny hry Soldier of Fortune 2 ,NFS Most Wanted a Unreal 2.
Jediny co neni poreseny u toho Crysis ze nemam nadefinovany jeste klavesy ,mel jsem to dany Defaultne tak nektery funkce nebyly ani aktivni ,ale to hlavni videt slo ,jak jdu ,zameruji a strilim :)
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od jakubom »

Je to prostě DIY :wink: Osobně nejsem příznivcem nějakého velkého hraní na mobilních zařízeních ale pokud ti to vyhovuje proč ne, co se týká prodeje zkus a uvidíš, možná budeš někde za blbce, budou z tebe mít srandu, šance na nějaký výdělek je vždycky, viděl jsem tedy mnohem horší nápady se kterýma šel někdo do televize :lol:
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Butch »

wietter píše:Herpes:

ja nevim no ,neco mi rika ,ze by se to mohlo libit i vic lidem :) ...
No nevim, podle reakci na foru bych tipnul ze se to libi jen tobe a tvemu okoli ktere to pochvali jaky jsi sikula.

Pripomina mi to trosku ty zpevaky z hvezdne pechoty kterym okoli a rodina tvrdili jak pekne umej zpivat, ale pri konfrontaci s externimi posluchaci to byla tragedie.

Pokud ti to vyhovuje a bavi te to, tak si s tim klidne hraj, ale je asi zbytecne tu nekoho presvedcovat, jaka je to super vec :-)
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Herpes »

Butch píše:
No nevim, podle reakci na foru bych tipnul ze se to libi jen tobe a tvemu okoli ktere to pochvali jaky jsi sikula.

Pripomina mi to trosku ty zpevaky z hvezdne pechoty kterym okoli a rodina tvrdili jak pekne umej zpivat, ale pri konfrontaci s externimi posluchaci to byla tragedie.

Pokud ti to vyhovuje a bavi te to, tak si s tim klidne hraj, ale je asi zbytecne tu nekoho presvedcovat, jaka je to super vec :-)
:D přesně tak, líp bych to neřekl... To je něco jako když si myslím, že jsem uplný John Frusciante a pak příjde někdo z okolí a řekne... "ne, prosím, nehraj!" :D (zas tak špatný nejsu) :D
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
wietter
Nováček
Nováček
Registrován: 06. srp 2014

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od wietter »

ja jsem chtel hrat hry na tabletu ,tak jsem hledal gamepad pro tablety ,ale proste takovy ktery je zabudovany primo v tabletu .Napr neco podobneho jak maji zarizeni WikiPad nebo Razer Edge ,ale s tim rozdilem ze by se jednalo o gamepad jen pro Windows tablety a takovy abych mohl zaroven nejakym zpusobem ovladat ten gamepad a zaroven i kurzor mysi. Kdyz se podivate kde jsou vetsinou vase prsty pri uchopeni tabletu nebo mobilu pri hrani her ,tak podle toho jsem udelal tu (asi trosku zvlastni) ergonomii myho gamepadu. Pro nekoho zvlastni protoze je to neco novyho ,co se vymyka standardu. Ale nijak jinak to resit podle me nejde ? Vytvoril jsem si gamepad presne na miru ,a myslim ze by s timto ovladanim nemuseli mit problem i ostatni hraci ,co jsou vyznavaci mobilniho hrani. Hlavne o co mi slo bylo vyresit tu ergonomii a funkcni stranku a potreba je doresit design a lepsi uchopeni ktere by bylo univerzalnejsi. Ja myslim ze kdyby to nejaka firma doresila do 100 procent a zacala to vyrabet ,tak by se to prodavalo ,protoze takovy herni ovladac neni nikde na svete a hodne lidi by lakalo to vyzkouset kdyz by se na to udelala nejaka poradna reklama a taky by se vic rozpohyboval obchod s Windows tablety ,coz by bylo dalsi plus ,protoze lidi by prisli na to jak se takovy tablet da vyuzit i na hry a to poradne kvalitni pc hry.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od AllowedCry »

Ja myslim ze kdyby to nejaka firma doresila do 100 procent a zacala to vyrabet
To je ten problém, na tohle se ti každý vykašle, buď dodáš funkční a prodejní prototyp, nebo to nikoho zajímat nebude.

Já taky můžu přijít do nasa a začít do nich hustit, že sem vymyslel super pohon, ale že ho musí oni sami doladit... hh.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od Frostys »

No, myslím, že kdybys na takový pohon přišel, tak bys skutečně do té NASA jít mohl :)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Herní tablet - můj VYNÁLEZ

Příspěvek od AllowedCry »

Mám ho, ale zatím pomocí něj jen střílím petardy na silvestra.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Zamčeno

Zpět na „Tablety“