HTC Touch Cruise

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Vitezslav2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. pro 2007

HTC Touch Cruise

Příspěvek od Vitezslav2 »

Prosím poraďte mi někdo.Mám HTC Touch Cruise,nainstalovanýho TomToma 6,v adresáři na kartě užmám hlasy i mapy,akorád při zapnutí to po mě chce aktivovat mapy.Vůbec npodle toho co jsem tady přečetl nevím jak na to.
Poraďte někdo.
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Předpokládám, že sis mapy hezky koupil, asi k nim tedy bude nějaký aktivační klíč, ne?
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Vitezslav2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. pro 2007

Příspěvek od Vitezslav2 »

Ano byl,ale ztratil jsem ho. :(
JanHavlicek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2003
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec

Příspěvek od JanHavlicek »

Tak potom ho jedině najít, nebo přímo TomToma požádat o pomoc (třeba zaslání nového na základě IMEI Cruise, co já vím), nebo koupit holt nové. Příště je nutné být opatrnější
Dell Inspiron 6400, HP mini 5103, Nokia E71, Nokia E75, HTC HD2
danw2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2006
Bydliště: Tábor

HTC Touch Cruise

Příspěvek od danw2 »

Ahoj, dostal se mi do ruky starší HTC Touch Cruise, na kterém ještě běží WM6.1. Jelikož si ho nechám jako druhý telefon, tak bych na něj rád nahrál můj oblíbený OS Android. Co jsem tak začal hledat, tak něco existuje viz.odkazy, ale je toho tolik, že se v tom hrozně ztrácím. Navíc nejsem v tomhle směru nějak extra znalý, tak bych o radu poprosil vás. Určitě nechci, abych to spouštěl přes Haret, ale rovnou z NAND (na zkoušku klidně Haret)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=712310
http://sourceforge.net/apps/trac/androi ... toolsHaret
James.Sniper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. črc 2006
Bydliště: Ostrava

Re: Android na Touch Cruise

Příspěvek od James.Sniper »

Moc ti nepomůžu, taky vlastním HTC TC a chtěl jsem do něj nahrát Android. No, po vyzkoušení asi 5ti různých verzí jsem to vzdal. Ani jedna z nich totiž nebyla 100% funkční.
Já bych na tvém místě bral jednu ROM za druhou a zkoušel jestli bude plně funkční a ta, která bude fungovat nejlépe, tak tu bych si nechal. Samozřejmě pokud nějakou takovou najdeš...
danw2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2006
Bydliště: Tábor

Re: Android na Touch Cruise

Příspěvek od danw2 »

Jojo, taky jsem to už vzdal. Můžu vědět, kterou ROMku používáš ty? Se kterou jsi nejvíc spokojený.
James.Sniper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. črc 2006
Bydliště: Ostrava

Re: Android na Touch Cruise

Příspěvek od James.Sniper »

Tak s menším zpožděním... Používal jsem 3LIT3 VIII, s tím jsem byl hodně spokojený. Téměř nezamrzal. Restartoval jsem ho tak jednou za 5 měsíců... Akorát když se pokazil, tak už se mi ho nepovedlo znovu nahrát (nechápu proč). Tak jsem tam hodil jinou romku. Nejsem si úplně jistý kterou... asi pcarvalho eXtreme ROM.

Ale poslední dobou jsem nebyl spokojen s odezvou ani s dotykovou vrstvou, takže teď už Cruise slouží jako záložní mobil. Mám SE Xperii mini.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“