Vyběr mobilního telefonu do 4000

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

T630 je jasna volba :)
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

No..Nokia je super (no flame) - poslední dva mobily jsem měl Nokie a OK...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

ICE píše:T630 je jasna volba :)
Souhlas, navic s tou pameti, 2MB sice neni mnoho, ale postaci to na dost fotek a par her se tam taky vejde....ja sem taky myslel, jak to bude malo a pritom mi to bohate staci.
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Vypadá to, že jsem se již rozhodl. Beru Nokii 3330.

Nééé, kecám, beru T630. Ještě zbývá promluvit se dvěma NPC a získat požehnání a finanční prostředky :lol:
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .::Richmond::. »

no hele jestli budes vyuzivat gprs tak ho neber, ja s nim mam takovej mensi problem. telefon mi sice ukazuje signal i gprs, ale vysilac je dost daleko a pripojeni mi casto padalo. resil jsem to s operatorem, ten vsechno premeril a zjistil ze je to prave tou 630. nepomuze ti ani novej fw. opravdu to dela jen 630, jiny telefony ne. v pohode to uhraju na reklamaci, ale zatim jeste neni na trhu telefon, kterej by byl lepsi, nebo za kterej bych byl ochoten ho vymenit. btw na gprs pouzivam t68m -> t68i a jsem nadmiru spokojenej! mam ho jiz pres 3 roky a nebyl s nim zadnej problem a dodnes ho povazuju za SPICKU mezi founy - ukaz mi tlfon co ma bt, irda, gprs, mms, mail, supr tvar, vazi neco kolem 90g a stoji cca 2.500,- a ja si ho okamzite pujdu koupit!!! proste ani ta 630 na nej nema (co se do konektivity tyce). ja bych spis skocil do p800 (slusna cena + vybava). navic t630 ma polyfonni zvoneni a me to ani nevzbudi, ale jestli to budes chtit na ukazovani vobrazku a melodii + pareni "her" tak do nej skoc, je to velmi dobra volba. sam ho mam a nestezuju si az na tu jednu malinkatou chybku.
X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ OCZ Vanquisher ■ Asus M3N-HT Deluxe ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS OC 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ CoolerMaster Cavalier³ black ■ Eizo + Samsung
UMPC @ 1.2-1.6 GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 720g
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

.::Richmond::. píše:no hele jestli budes vyuzivat gprs tak ho neber, ja s nim mam takovej mensi problem. telefon mi sice ukazuje signal i gprs, ale vysilac je dost daleko a pripojeni mi casto padalo. resil jsem to s operatorem, ten vsechno premeril a zjistil ze je to prave tou 630. nepomuze ti ani novej fw. opravdu to dela jen 630, jiny telefony ne. v pohode to uhraju na reklamaci, ale zatim jeste neni na trhu telefon, kterej by byl lepsi, nebo za kterej bych byl ochoten ho vymenit. btw na gprs pouzivam t68m -> t68i a jsem nadmiru spokojenej! mam ho jiz pres 3 roky a nebyl s nim zadnej problem a dodnes ho povazuju za SPICKU mezi founy - ukaz mi tlfon co ma bt, irda, gprs, mms, mail, supr tvar, vazi neco kolem 90g a stoji cca 2.500,- a ja si ho okamzite pujdu koupit!!! proste ani ta 630 na nej nema (co se do konektivity tyce). ja bych spis skocil do p800 (slusna cena + vybava). navic t630 ma polyfonni zvoneni a me to ani nevzbudi, ale jestli to budes chtit na ukazovani vobrazku a melodii + pareni "her" tak do nej skoc, je to velmi dobra volba. sam ho mam a nestezuju si az na tu jednu malinkatou chybku.
GPRS moc často používat nebudu, možná třikrát za tejden na wap, jinak nic. Za jak dlouho spadne cena SE K700i pod 7000? Že bych si počkal :roll:
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Sleepy.664 píše:
.::Richmond::. píše:no hele jestli budes vyuzivat gprs tak ho neber, ja s nim mam takovej mensi problem. telefon mi sice ukazuje signal i gprs, ale vysilac je dost daleko a pripojeni mi casto padalo. resil jsem to s operatorem, ten vsechno premeril a zjistil ze je to prave tou 630. nepomuze ti ani novej fw. opravdu to dela jen 630, jiny telefony ne. v pohode to uhraju na reklamaci, ale zatim jeste neni na trhu telefon, kterej by byl lepsi, nebo za kterej bych byl ochoten ho vymenit. btw na gprs pouzivam t68m -> t68i a jsem nadmiru spokojenej! mam ho jiz pres 3 roky a nebyl s nim zadnej problem a dodnes ho povazuju za SPICKU mezi founy - ukaz mi tlfon co ma bt, irda, gprs, mms, mail, supr tvar, vazi neco kolem 90g a stoji cca 2.500,- a ja si ho okamzite pujdu koupit!!! proste ani ta 630 na nej nema (co se do konektivity tyce). ja bych spis skocil do p800 (slusna cena + vybava). navic t630 ma polyfonni zvoneni a me to ani nevzbudi, ale jestli to budes chtit na ukazovani vobrazku a melodii + pareni "her" tak do nej skoc, je to velmi dobra volba. sam ho mam a nestezuju si az na tu jednu malinkatou chybku.
GPRS moc často používat nebudu, možná třikrát za tejden na wap, jinak nic. Za jak dlouho spadne cena SE K700i pod 7000? Že bych si počkal :roll:
No to si ještě počkáš (:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

prf.KuBA píše:
Sleepy.664 píše:GPRS moc často používat nebudu, možná třikrát za tejden na wap, jinak nic. Za jak dlouho spadne cena SE K700i pod 7000? Že bych si počkal :roll:
No to si ještě počkáš (:
Jo, tipuju tak 9 měsíců :sad:
...a to je dost dlouho...pak vyjde zase nějakej jeho nástupce a zas budu čekat...a tak pořád dokola :lol:

Ještě jedna věc mě trápí: na jakej telefon se nejlíp balej holky? :? (jestli se už někomu stalo, že k němu přišla kočena se slovy: "jééé, to je hezkej mobil" ...a skončilo to v posteli... :roll: )
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Sleepy.664 píše:
prf.KuBA píše: No to si ještě počkáš (:
Jo, tipuju tak 9 měsíců :sad:
...a to je dost dlouho...pak vyjde zase nějakej jeho nástupce a zas budu čekat...a tak pořád dokola :lol:

Ještě jedna věc mě trápí: na jakej telefon se nejlíp balej holky? :? (jestli se už někomu stalo, že k němu přišla kočena se slovy: "jééé, to je hezkej mobil" ...a skončilo to v posteli... :roll: )
No, v podstatě SET630 by mohl zabrat..je malý, hezky...:)) Ale o moji N3650 byl taky zájem...ze strany něžného pohlaví :-D
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

pánové, ZKRACUJTE TY CITACE
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Nidzo píše:
ICE píše:T630 je jasna volba :)
Souhlas, navic s tou pameti, 2MB sice neni mnoho, ale postaci to na dost fotek a par her se tam taky vejde....ja sem taky myslel, jak to bude malo a pritom mi to bohate staci.
No já mám 3.4MB v telefonu a 16MB MMC a nedovedu si představit mít 2MB...na moderní mobil je to opravdu málo..ale pokud ses na to zvyklý od začátku tak by to neměl být problém...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

prf.KuBA píše:No, v podstatě SET630 by mohl zabrat..je malý, hezky...:)) Ale o moji N3650 byl taky zájem...ze strany něžného pohlaví :-D
N3650 se mi nelíbí...

SET630 je docela sexy, to jo :roll:

Asi koupím ten ďábelsky černej. I když andělská bílá...pannenská bílá...hmmm :oops:
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Sleepy.664 píše:
prf.KuBA píše:No, v podstatě SET630 by mohl zabrat..je malý, hezky...:)) Ale o moji N3650 byl taky zájem...ze strany něžného pohlaví :-D
N3650 se mi nelíbí...

SET630 je docela sexy, to jo :roll:

Asi koupím ten ďábelsky černej. I když andělská bílá...pannenská bílá...hmmm :oops:
njn..já ji bral hlavně kvůly Symbianu a MMC...jinak bych radeji manažerský desing... :wink:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

Sleepy.664 píše:
prf.KuBA píše:No, v podstatě SET630 by mohl zabrat..je malý, hezky...:)) Ale o moji N3650 byl taky zájem...ze strany něžného pohlaví :-D
N3650 se mi nelíbí...

SET630 je docela sexy, to jo :roll:

Asi koupím ten ďábelsky černej. I když andělská bílá...pannenská bílá...hmmm :oops:
i kdyz mam radsi cernou, tak bilej je fakt sexy :)
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .::Richmond::. »

prf.KuBA píše:No já mám 3.4MB v telefonu a 16MB MMC a nedovedu si představit mít 2MB...na moderní mobil je to opravdu málo..ale pokud ses na to zvyklý od začátku tak by to neměl být problém...
proto sou tu hracky P800/P900/P910 ikdyz za slusnou cenu je jen ten prvni. navic dotykac je proste super!
X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ OCZ Vanquisher ■ Asus M3N-HT Deluxe ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS OC 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ CoolerMaster Cavalier³ black ■ Eizo + Samsung
UMPC @ 1.2-1.6 GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 720g
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Koukám teď na http://www.cybex.cz/produkt.aspx?src=17&scut=SER-T630 , maj tam slušnou cenu (do 7kKč)...a nejsou tam prasečiny T-mobilu... Jen doufám, že Cybex je seriózní obchod a že mi nepošlou nějakou cihlu... :roll:
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Hm, tak budu mít bílej :roll:

...tedy snad... :oops:
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .::Richmond::. »

Sleepy.664 píše:Hm, tak budu mít bílej :roll:

...tedy snad... :oops:
bilej je fakt peknej, ale ve tme na muj vkus moc zari. ty novy varky maji i hezci (svetle modro/bilo-fialovy) podsviceni.
X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ OCZ Vanquisher ■ Asus M3N-HT Deluxe ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS OC 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ CoolerMaster Cavalier³ black ■ Eizo + Samsung
UMPC @ 1.2-1.6 GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 720g
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

.::Richmond::. píše:bilej je fakt peknej, ale ve tme na muj vkus moc zari. ty novy varky maji i hezci (svetle modro/bilo-fialovy) podsviceni.
Jakože ten bílej plast prosvítá? To bude vypadat jako nějaká levná Nokie, ale co se dá dělat, černej mít nemůžu...

Oni už dělaj s jiným podsvícením? :? Máš fotky? :? Jak dlouho už je dělaj? :? Je pravděpodobnost, že u Eurotelu dostanu ten novej? :? Povídej, poslouchám :roll:
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .::Richmond::. »

jj, delaji s jinym podsvicenim. ty prvni modely byly uplne bily, ted maji takovej lehce modro/fialovej nadech a vypada to moooc pekne. nevim jak je to u et, ale u tm (ty maji eriky jako prvni, taky jich berou nejvic) ho asi dostanes. ale to uz se muzes podivat kdyz ho budes kupovat, ne? ten bilej plast neprosvita, ale cela klavesnice jo a jeste do toho sviti displej, takze v noci supr baterka, ale z toho uz sem vyrost. na pohled to nevypada spatne, ale predstav si ze na tom budes psat mail nebo hrat hru v uplny tme... fotky nahodim
X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ OCZ Vanquisher ■ Asus M3N-HT Deluxe ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS OC 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ CoolerMaster Cavalier³ black ■ Eizo + Samsung
UMPC @ 1.2-1.6 GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 720g
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“