Vyběr mobilního telefonu do 4000

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Roxyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2004
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roxyman »

Sákra....v pondělí jsem prodal SET630BLACK uplně novej za 5.500,- se zarukou u Oskara....Kdybych věděl, že ho scháníš, taky bych Ti ho nechal... :(

Vyhrál jsem ho na Evropě2 a válel se mi doma 3 neděle...za 6 tisíc ho nikdo nechtěl a za 5,5 mi trhali ruce...

Ale je to super foun, nebejt toho že mám služební N7650i, tak jsem si ho nechal...
CPU AMD PHENOM II X4 955 Black Edition ::: ASRock 970M PRO3 - AMD 970 ::: RAM HyperX Savage 16GB (2x8GB) DDR3 2400 CL11 ::: VGA XFX Radeon RX 560 4GB Core Edition True OC Single Fan ::: SSD OCZ Agility 3 Series 120GB ::: HDD Samsung SpinPoint F1, HD103UJ, SATA II, 32MB - 1TB ::: CASE: CHIEFTEC
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Roxyman píše:Sákra....v pondělí jsem prodal SET630BLACK uplně novej za 5.500,- se zarukou u Oskara....Kdybych věděl, že ho scháníš, taky bych Ti ho nechal... :(

Vyhrál jsem ho na Evropě2 a válel se mi doma 3 neděle...za 6 tisíc ho nikdo nechtěl a za 5,5 mi trhali ruce...

Ale je to super foun, nebejt toho že mám služební N7650i, tak jsem si ho nechal...
Hmm, tak to by mě zajímalo jak taková N7650i vypadá a co umí :lol:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Roxyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2004
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roxyman »

i mistr tesař se utne :oops: :lol:

Samozřejmě jsem měl na mysli 7250i....kua to je den!...
CPU AMD PHENOM II X4 955 Black Edition ::: ASRock 970M PRO3 - AMD 970 ::: RAM HyperX Savage 16GB (2x8GB) DDR3 2400 CL11 ::: VGA XFX Radeon RX 560 4GB Core Edition True OC Single Fan ::: SSD OCZ Agility 3 Series 120GB ::: HDD Samsung SpinPoint F1, HD103UJ, SATA II, 32MB - 1TB ::: CASE: CHIEFTEC
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Roxyman píše:i mistr tesař se utne :oops: :lol:

Samozřejmě jsem měl na mysli 7250i....kua to je den!...
No to je dosti výrazný překlep, ale tak dobře no...(:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Roxyman píše:Sákra....v pondělí jsem prodal SET630BLACK uplně novej za 5.500,- se zarukou u Oskara....Kdybych věděl, že ho scháníš, taky bych Ti ho nechal... :(

Vyhrál jsem ho na Evropě2 a válel se mi doma 3 neděle...za 6 tisíc ho nikdo nechtěl a za 5,5 mi trhali ruce...

Ale je to super foun, nebejt toho že mám služební N7650i, tak jsem si ho nechal...
To neva, stejně bych ho za 5500,- nebral. (za Benefit body Eurotelu vychází bílej o pár Palackejch levnějc a fakt si tolik na černej připlácet nehodlám) :wink:
Roxyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2004
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roxyman »

Jo tak to je jasný, to je jiná....jen mě to tak napadlo..nu což už je stejně pryč :)
CPU AMD PHENOM II X4 955 Black Edition ::: ASRock 970M PRO3 - AMD 970 ::: RAM HyperX Savage 16GB (2x8GB) DDR3 2400 CL11 ::: VGA XFX Radeon RX 560 4GB Core Edition True OC Single Fan ::: SSD OCZ Agility 3 Series 120GB ::: HDD Samsung SpinPoint F1, HD103UJ, SATA II, 32MB - 1TB ::: CASE: CHIEFTEC
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Lidičkové!

Už ho mám!

U Eurotelu měli černej...maj je asi běžně, jen se o tom nemluví :twisted:

Miluju ho!

Akorát sem včera dal Obnovit vše, čekal sem, že tam původní věci zůstanou (jako u T68i), ale někderý melodie a většina obrázků sou v p*deli...no, neva, stejně sem to chtěl promáznout :oops:
crazyape
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. lis 2004
Bydliště: Roztoky u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Jakej mobil do 3tis.

Příspěvek od crazyape »

Mati me rekla ze si mam k narozkam vybrat tel. do 3tis.

ale absolutne nemam predstavu co....muze to bejt i jety.

Premyslel sem o Motorole C650..ale taky nevim jestli jo nebo ne
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

motorolu nebrat, radsi seber 3 litry, 2 dej ze svyho a kup rozumnej stroj
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Mobil s Edge, co kupit....?

Příspěvek od random »

Z domu pouzivam na pripojenie prave Edge..... moj sucasni tlefon Motorola V547 sa ale ukazal ako nie moc stastna volba :( ( hroza.... ) .... poradte nieco v priatelnejsej cene ( cca. ako ta motorola ) .... + tie iste vlastnosti.... potrebni je najme Bluetooth ..., ktory mnohe lacnejsie telefony ktore maju Edge nemaju .... :( .....
Najme by ma zaujimali nazory ludi ktore taketo pripojenie pouzivaju, alebo maju skusenosti s pripojenim .......
/ mobil bude sluzit iba na datove prenosi...., takze ostatne vlastnosti ma nezaujimaju.......
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Levný telefon s EDGE, to bych neviděl nejlépe. Pro mě by připadala v úvadu Nokia 6230, jenže její cena se stále pohybuje okolo desetitisícové hranice czk... :(
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

prf.KuBA píše:Levný telefon s EDGE, to bych neviděl nejlépe. Pro mě by připadala v úvadu Nokia 6230, jenže její cena se stále pohybuje okolo desetitisícové hranice czk... :(
Nokiu 6230 prave zvazujem ako najkrajnejsiu investiciu ...... na slovensku sa da "zohnat" tak za 7500 - 8000,-SK ( bez papiera ) ... co rozhodne nieje najhorsia cena......, ale aj tak sa mi tolko investovat nechce ( ta motorola ktoru mam sa da preca len kupit vyhodnejsie ).....
Skor ma napadaju nejake nezname znacky..., kde naozaj nemam ziadny prehnad .... neponukaju aj oni nieco podobne......?
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Spectral
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 08. čer 2003

Příspěvek od Spectral »

Doporučuju jednoznačně 6230, nebo počkat na 6230i. Pokud chceš mermomocí levnější, tak 3220, ale budeš muset oželet BT a hlavně to má EDGE jenom 3+2 timesloty, takže žádná velká rychlost. Rozhodně ne na internet přes mobil (když už teda EDGE).
Veterán
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Spectral píše:Doporučuju jednoznačně 6230, nebo počkat na 6230i. Pokud chceš mermomocí levnější, tak 3220, ale budeš muset oželet BT a hlavně to má EDGE jenom 3+2 timesloty, takže žádná velká rychlost. Rozhodně ne na internet přes mobil (když už teda EDGE).
Ten bych na internet opravdu nedoporučil, to si pak může nechat rovnou tu Motorolu. :) Neznámým značkám bych se v tomto případě raději vyhnul, kvůli ovladačum a podobnám záležitostem, které má Nokia zmáknuté. (:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

prf.KuBA píše:Ten bych na internet opravdu nedoporučil, to si pak může nechat rovnou tu Motorolu. :) Neznámým značkám bych se v tomto případě raději vyhnul, kvůli ovladačum a podobnám záležitostem, které má Nokia zmáknuté. (:
Ovladace..... toho by som sa az tak nebal...., na vacsinu telefonom pri pripojeny netreba uplne nic.... PC s windows XP si ho automaticky najde ako modem ( jediny problem je ak sa telefon prepaja cez datovy kabel..... tam treba ovladace prave nan..., ale toto riesenie ja osobne nijak nepreferujem.... )..... staci zadat spravne parametre pripojenia a vsetko funguje ( a to aj v pripade takych znaciek ako Alcatel, Sagem, LG, Sharp...... )
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
outlier
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. říj 2004

Příspěvek od outlier »

No nevim, me prijde ze treba Siemens M55 je pro vetsinu beznych lidich naprosto dostatecny...
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Jaký máš teď telefon? Jde o to, aby to vůbec mělo cenu...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Příspěvek od Rammstein »

Siemens M55 - naprosto suprovej telefon a vcelku dost levnej na to co nabízí :)
MrKiller
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MrKiller »

jasně M55 rulezz, ale x65 je rychlejší a teoreticky se dá sehnat něco kolem 3-4tis(C65)
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Příspěvek od Rammstein »

MrKiller píše:jasně M55 rulezz, ale x65 je rychlejší a teoreticky se dá sehnat něco kolem 3-4tis(C65)
to sice jo, ale když už šestkoviou řadu tak aspon SX a nebo M :)
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“