Vyběr mobilního telefonu do 4000

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Jindy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2008
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s výběrem mobilu do 4000,-

Příspěvek od Jindy »

error2000: Ja vim, ted uz jsem moudrejsi a sam bych si to nikdy nekoupil. Na pomalost si matka stezuje no, ale jinak pro ni byl vlastne jakykoliv smartphone zbytecny - pouziva akorat telefonovani, sms, mp3 prehravac a fotak. Nechtela nejaky uplne nejlacinejsi mobil, ale ja zase tehdy nechtel, aby vyhodila prachy za nejakej top model smartphonu za 15 litru, coz chtela. A chtela dotykovej displej i normalni klavesnici (ne QWERTY) a tehdy bylo na trhu jenom tohle G900. Co se dalo delat.

Ja do toho tedka vidim o dost vic, sam jsem si vybiral mobila pro sebe a venoval zkoumani vsemoznych modelu a systemu mnoho mesicu. Tak jsem nejdriv mel Nokii E72 a ted mam Nokii N900, to jsou poradne stroje.
squzzer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006

Hledám mobil do 4000,- pro přítelkyni :)

Příspěvek od squzzer »

Zdravím, jak už jsem napsal, bude to pro slečnu tudíž spíše klasický mobil, ne dotykový, bez operačního systému(nebo s ale aby byl stabilní), na kterém se píšou dobře sms, aby měl kvalitní zpracování a baterie aby něco vydržela, paměťové karty a 3,5mm jack, fotoaparát....no aby ty fotky vypadaly solidně aspoň v tom mobilu:) a hlavně vzhled, ten vzhled zároveň s tim zpracováním: to je peklo) :) a nejlépe nokii, jelikož má i teď nokii tak myslim že by to bylo nejlepší :) koukal jsem na různé typy, ale pokaždý měl ten mobil nějakej "větší háček" třeba tuhá tlačítka, šíleně cvakající tlačítka, špatné ovládání, mrznoucí software atp. pokud by byla i jiná značka, ale splňovalo by to moje požadavky, tak ok, děkuji za pozornost :P
mně osobně se líbil tenhle, ale tam je zřejmě problém s psaním těch sms a možná bude mít i jiné mouchy :) http://mobilni-telefony.heureka.cz/noki ... ecifikace/
oLIN^
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. říj 2010
Bydliště: Roztoky u Prahy; Zahradní 1438
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám mobil do 4000,- pro přítelkyni :)

Příspěvek od oLIN^ »

Tak nejáká inovace 6300
HP ProoBook 4520s + Win7 Pro x64
Samsung Omnia 7 + WP7.07
B.E.N.D.E.R.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2009
Bydliště: Litovel, Nová Ves (Olomoucký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám mobil do 4000,- pro přítelkyni :)

Příspěvek od B.E.N.D.E.R. »

Inovace 6300 je 6303...

Zkus mrknout na Nokia X3... Je to vysouvák, pěknej desing, 3,5mm jack a slušnej přehrávač... Ovšem má slabší displej... (cena okolo 3500Kč)

Pak je tady X2, defakto to samo, akorát nemá tak hezkej desing a má lepší foták...
PC - CPU: Intel Core 2 Duo E8400 - MB: Gigabyte GA-G31M-S2L - RAM: Kingstom 4GB DDR2 800MHz CL5 - VGA: ASUS 3870 512MB DDR5 - HDD: SSD 128GB + HDD WD 1TB
MT - Apple iPhone 6S 128GB
squzzer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006

Re: Hledám mobil do 4000,- pro přítelkyni :)

Příspěvek od squzzer »

toho x3 jsem si nevšiml, vypadá dobře, omrknu ho:)
kopa
Nováček
Nováček
Registrován: 11. lis 2010

mobil do 3500-wifi,dotykovy

Příspěvek od kopa »

Ahoj,ztratil se mi mobil a potreboval bych novy.

budu delat/chtel bych:
-wifi
-dotykovy
--
-urcite budu poslouchat hudbu
-psat i sms i volat(casto)
-cena do 3500
-sledovat videa

Prosim poradte

-----

přemýšelel jsem nad samsung b3410 nebo SAMSUNG S5560

------
Sashas
Nováček
Nováček
Registrován: 29. srp 2010
Kontaktovat uživatele:

Odolný telefon

Příspěvek od Sashas »

Ahoj, sháním nějaký odolný telefon pro tátu(odolnost vůči vodě, prachu,pádům atd).
Zatím jako jediný kandidát mě napadá :
http://www.alza.cz/nokia-3720-classic-sedy-d135450.htm

Chce to něco levnějšího cca 3-5tisic :)
Předem díky všem na pomoc! 8)
B.E.N.D.E.R.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2009
Bydliště: Litovel, Nová Ves (Olomoucký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odolný telefon

Příspěvek od B.E.N.D.E.R. »

Evolve GX780 - to je hodně odolný telefon, což také dokazuje crashtest níže, funkcemi to rozhodně není špička, ale rozhodně lepší jak Samsung M110 Solid...

Crashtest

Recenze

Pokud ovšem nepotřebuješ extremní odolnost ta Nokia posloužíí skvěle...
PC - CPU: Intel Core 2 Duo E8400 - MB: Gigabyte GA-G31M-S2L - RAM: Kingstom 4GB DDR2 800MHz CL5 - VGA: ASUS 3870 512MB DDR5 - HDD: SSD 128GB + HDD WD 1TB
MT - Apple iPhone 6S 128GB
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Odolný telefon

Příspěvek od Maxtor »

Tenhle Evolve jsem mel v ruce a pro cloveka kterej vubec neresi jak to vypada, a potrebuje proste jen telefon na telefonovani a psani SMS (coz jsme ve vysledku stejne vsichni :) ), je to perfektni vec.. ma to docela tvrdou klavecnici na ktere se dobre pise, muzes s tim mrsknout o zed a nic se tomu nestane.. :) vodu by prej mel vydrzet tak, ze koupat by ses s nim nemel, ale kdyz do nej naprsi.. no a co..
Jediny problem vseh tehle telefonu je velikost.. maly rozhodne nejsou..
Sashas
Nováček
Nováček
Registrován: 29. srp 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Odolný telefon

Příspěvek od Sashas »

Dobře tak si to ještě promyslím :) Každopádně děkují moc za pomoc!
Maddogg
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Ostrava

Re: Odolný telefon

Příspěvek od Maddogg »

Na druhou stranu jsou Evolve strašné krámy a každý druhý končí v reklamaci. Na papíře to možná nevypadá zle, já osobně bych se ale výrobkům evolve vyhnul velkým obloukem.
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
drp
Červená karta
Červená karta
Registrován: 25. lis 2009
Bydliště: Argentina
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil do 3500-wifi,dotykovy

Příspěvek od drp »

Ja mam samsung s5620 aj si na nem upraovju soft atd ale mobil je celkem onicem.Sice dyby projekt bada do monte dopadl dobre tak by byl pouzitelnej a myslim si ze to nema nadeji.Takze muj navrh je

vodafone 845http://wiki.androidforum.cz/index.php/Vodafone_845
nebo ten samsung s5620 pokud by projekt bada os uspel ;-)http://darkforestgroup.com/forum/index.php?topic=6960.0
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Odolný telefon

Příspěvek od HentaiRush »

Sonim.. jestli odolné telefony, tak jedině Sonim... reklamace u všech jejich telefonů je v podstatě jen výměna za jiný kus.. ale moc často se nereklamujou - vydrží opravdu opravdu mnoho..

Já dlouho koukám po Sonim XP2, ale cena není nejnižší.. ale vydrží opravdu nejvíce.. (jiné modely jsou levnější a na eBay se dají sehnat lehce)
Wannabe dickface... :]
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil do 3500-wifi,dotykovy

Příspěvek od Coololooser »

845 je za 3500kc super volba, ale osobne bych zkusil nekde najit jeste litrik navic na 945
0118 999 881 999 119 7253
fantomasek007
Červená karta
Červená karta
Registrován: 30. pro 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil do 3500-wifi,dotykovy

Příspěvek od fantomasek007 »

Ahoj,třeba nevím,jak je to u Samsungu teď,ale jako občan z vesnice mi tyto tel. nevyhovovaly z důvodů špatného pokrytí sítě(odzkoušeno na O2,T-mobile) a to na naší vesnici uživatelé s NOKIEMA či SE atd. jsou na tom výborně.Signál tam na 75% a já byl rád,když tak za 30%.

Jinak podle mě je lepší koupi nějakej jetej ať už HTC či Nokii (5800 XM).
Ale moje zkušenost se SAMSUNGEM co se týče telefonů je z výše uvedeného důvodu NEGATIVNÍ.
fantomasek007
Červená karta
Červená karta
Registrován: 30. pro 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám mobil do 4000,- pro přítelkyni :)

Příspěvek od fantomasek007 »

Já bych tedy volil Noki 6303,na psaní SMS naporsto výborný stroj,na hudbu dostačujicí,vzhled ucházejicí,fotak se kterym si take vystaci.A cena hodne prijatelna si myslim. :-D
mazuji
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. zář 2008
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil do 3500-wifi,dotykovy

Příspěvek od mazuji »

Ahoj našel jsem ti na aukru mobil mohl bi se ti libit zatim hoj
http://aukro.cz/item1349391551_digitaln ... a_100.html
mazuji
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. zář 2008
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám mobil do 4000,- pro přítelkyni :)

Příspěvek od mazuji »

fantomasek007
Červená karta
Červená karta
Registrován: 30. pro 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám mobil do 4000,- pro přítelkyni :)

Příspěvek od fantomasek007 »

mazuji: Máme to brát jako srandu,viď? :-D Jinak nevím co dodat k tomu ,že najdeš nějaké čínské telefony. A nebo že si lobuješ svůj prodej,ale asi tě nepotěším zde na PCT nebude někdo,kdo by jsi ty tvoje :lol: SUPER KOUSKY :lol: koupil.
fantomasek007
Červená karta
Červená karta
Registrován: 30. pro 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mobil do 3500-wifi,dotykovy

Příspěvek od fantomasek007 »

mazuji: Máme to brát jako srandu,viď? :-D Jinak nevím co dodat k tomu ,že najdeš nějaký čínský telefon. A nebo že si lobuješ svůj prodej,ale asi tě nepotěším zde na PCT nebude někdo,kdo by jsi ty tvoje :lol: SUPER KOUSKY :lol: koupil.

:lol: :lol: :lol: :lol: !!!!NĚJAKÝ DUPLIKÁT HTC!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“