Sony Ericsson T630

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Sony Ericsoon T630 + floAt's Mobile Agent

Příspěvek od Lord »

vybornej program pro telefony T630 a T610 na synchronizaci s PC doporucuji
link: http://fma.sourceforge.net/index2.htm
....ze by to byl MELOUN
Parkmanek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. lis 2003
Bydliště: Kvilda
Kontaktovat uživatele:

Dá se poslat MMS z internetu na telefon Sony Ericsson T630?

Příspěvek od Parkmanek »

Dá se poslat MMS z internetu na telefon Sony Ericsson T630? Poraďte prosím existuje na to třeba program?
Nr.1:ASUS A6JE, Intel Core 2 Duo, Ati Radeon X1450, 1GB PC2 667Mhz RAM,100GB 5400ot./min., WIN XP HOME
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

Kdysi jsem zkoušel, už nevim na jakém portálu, poslat obrázkovou zprávu na T610 a v pohodě. Takže to určitě jde i na T630
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

prg. na MMS: Sony Ericsson MMS Home Studio 1.1.0.329c http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... 9&fid=7000
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
Adamsquare
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2004
Bydliště: Karlsbad
Kontaktovat uživatele:

SE T630 + Bluetooth

Příspěvek od Adamsquare »

Mam SE T630 a vcera sem si koupil Epox Bluetooth USB Dongle, vsechno paradni až na to, že zaboha nemůžu nic dostat z mobilu do počítače... naopak to funguje! Vždycky vyběhne na mobilu "připojování se nezdařilo" :?: Nevíte někdo co s tim? thx
Lenovo 330S | AMD Ryzen 3 2200U | 8GB 2666MHz | Vega 3 2GB | 256GB SSD Transcend MTE100S NVMe | Seagate 2TB | W10Pro | MX5500 Revolution | Acer B346CK 34" IPS
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Máš správně nastavené porty?
A když to připojíš přes quick conect a pak pošleš tak taky nic?
měl jsem T610+BT MSI a vše v pohodě.
Teď mám Siemense + BT MSI a taky pohoda akorát si to občas přehodí porty.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Hele a máš to spárované? Protože jestli si mob vyhledáš v PC tak to pak jenom přijmeš a jeto, ale nopak máš smůlu...
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Adamsquare
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2004
Bydliště: Karlsbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adamsquare »

for Dzin: vůbec nevim o jakých portech mluvíš :? žádný porty nevedu...

for prf.KuBA: no asi takhle, udělal sem obojí. Počítač najde mobil, mobil najde počítač ALE když na telefonu vyhledám počítač, tak po zadání klíče přidává zařízení (počítač) do seznamu, tak zase vyběhne "připojení bluetooth se nezdařilo" znovu? ano/ne :(
Lenovo 330S | AMD Ryzen 3 2200U | 8GB 2666MHz | Vega 3 2GB | 256GB SSD Transcend MTE100S NVMe | Seagate 2TB | W10Pro | MX5500 Revolution | Acer B346CK 34" IPS
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Adamsquare píše:for Dzin: vůbec nevim o jakých portech mluvíš :? žádný porty nevedu...

for prf.KuBA: no asi takhle, udělal sem obojí. Počítač najde mobil, mobil najde počítač ALE když na telefonu vyhledám počítač, tak po zadání klíče přidává zařízení (počítač) do seznamu, tak zase vyběhne "připojení bluetooth se nezdařilo" znovu? ano/ne :(
BT ti komunikuje z periferii jako je mobil,tiskárna,apod. pres porty.A musíš je přiřadit správně, jinak se zařízení nespárují a nevidí!!!!
Přidal si BT v mobilu do svých zařízení? Co ten quick conect? Zkoušel si ručně? Ono to má fungovat automaticky, ale mě se taky stává občas že musím ručně připojit a pak vše OK.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Adamsquare
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2004
Bydliště: Karlsbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adamsquare »

Dzin píše:Přidal si BT v mobilu do svých zařízení? Co ten quick conect? Zkoušel si ručně? Ono to má fungovat automaticky, ale mě se taky stává občas že musím ručně připojit a pak vše OK.
Nevim jestli si čet co sem psal, ale tak teda znova... navzájem se najdou, pouze nelze zařízení přidat do seznamu v telefonu, prostě to napíše tamten error, ručně to dělá to samý, nevim co přesně myslíš pod pojmem quick connect?
Lenovo 330S | AMD Ryzen 3 2200U | 8GB 2666MHz | Vega 3 2GB | 256GB SSD Transcend MTE100S NVMe | Seagate 2TB | W10Pro | MX5500 Revolution | Acer B346CK 34" IPS
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Quick connect,znamená že ručně připojíš ty zařízení a nečekáš aby se hledali, nebo jak to říct. Měl bys to mít v tray!
Kamarád má T610+BT Epox a má stím furt trable! Na jeho doporučení jsem koupil MSI.
Taky si vzpomínám že když sem měl tu 610 tak sem jednou musel mobil nastavit znovu protože sem se nemohl spojit.Ale co to hlásilo už nevím.
Zkontrolaval si jestli máš dobře nastavený ty porty?
Koukni sem je to sice na nastavení MSI ale dost věcí je tam stejnejch.
http://www.pocitac.com/modules.php?name ... cle&sid=44
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Adamsquare
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2004
Bydliště: Karlsbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adamsquare »

takže něco sem vykoukal... zajímavý třeba je, že mám v tray dvě ikony, jedna označuje bluetooth enabled a druhá bluetooth disabled, takže tady asi bude zakopanej pes :? Ted se pokusim popsat průběh toho abych s disabled udělal enabled. Takže :)

Je tam jenom START USING BLUETOOTH, vyběhne hláška že YOUR BLUETOOTH SOFTWARE LICENSE DOES NOT INCLUDE USE WITH THIS BLUETOOTH DEVICE. (6) dávám ok a chce to najednou otevřít LICENSE.DAT, když ho najdu na přiloženem cd a dám otevřít tak to jenom zmizne a nic se neděje. Když dám storno tak hláška BLUETOOTH SOFTWARE LICENSE FILE NOT FOUND. (2) dávám OK a sem zase na začátku... Možná tady bude problem... a nebo nevim. Nastavení portů, vim co myslíš ale netušim kde co jak kde co mam dělat :)

btw: můžeš případně písnout na icq pls :)
Lenovo 330S | AMD Ryzen 3 2200U | 8GB 2666MHz | Vega 3 2GB | 256GB SSD Transcend MTE100S NVMe | Seagate 2TB | W10Pro | MX5500 Revolution | Acer B346CK 34" IPS
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

http://www.pocitac.com/modules.php?name ... cle&sid=44

Sice je tam návod na MSI ale systém nastavení musí být podobný...

BTW: Pardon :oops: Byl moc nenápadný (:
Naposledy upravil(a) prf.KuBA dne pát 12. lis 2004, 06:32, celkem upraveno 1 x.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

prf.KuBA píše:http://www.pocitac.com/modules.php?name ... cle&sid=44

Sice je tam návod na MSI ale systém nastavení musí být podobný...
Kdybys sis to přečetl ten thread! Tak zjistíš že jsem sem ten odkaz dával!!! :x
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Adamsquare
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2004
Bydliště: Karlsbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adamsquare »

Tak po měsící mi to zas nedá, už jsem to vzdal ale ted mě to zas žere :)

Prostě ne a ne a ne... nic z mobu do compu nedostanu :x

Dám něco odeslat ---> probíhá připojování --->vybrat zařízení (vyberu si můj počítač) ----> probíhá připojování -----> diling a připojení bluetooth se nezdařilo... znovu? ano ne :(
Lenovo 330S | AMD Ryzen 3 2200U | 8GB 2666MHz | Vega 3 2GB | 256GB SSD Transcend MTE100S NVMe | Seagate 2TB | W10Pro | MX5500 Revolution | Acer B346CK 34" IPS
Adamsquare
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2004
Bydliště: Karlsbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adamsquare »

heeelp, už mám plnou pamět :( :)
Lenovo 330S | AMD Ryzen 3 2200U | 8GB 2666MHz | Vega 3 2GB | 256GB SSD Transcend MTE100S NVMe | Seagate 2TB | W10Pro | MX5500 Revolution | Acer B346CK 34" IPS
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Adamsquare píše:heeelp, už mám plnou pamět :( :)
A via normální komunikační sofware (PC Suite) to nejde? Tam je prostě problém v tom nastavení - a nebo pak v kompatibilitě..nebo sehnat MSI BT Adapter : ))
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

start-nastaveni-sitove zarizeni-a klikni na bluetooth a dej pripojit, to me pomaha nejlip a funguje
....ze by to byl MELOUN
Adamsquare
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2004
Bydliště: Karlsbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adamsquare »

Lord píše:start-nastaveni-sitove zarizeni-a klikni na bluetooth a dej pripojit, to me pomaha nejlip a funguje
Možná sem slepej, blbej ale zadny propojit nikde nemam :?
Lenovo 330S | AMD Ryzen 3 2200U | 8GB 2666MHz | Vega 3 2GB | 256GB SSD Transcend MTE100S NVMe | Seagate 2TB | W10Pro | MX5500 Revolution | Acer B346CK 34" IPS
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

Adamsquare píše:
Lord píše:start-nastaveni-sitove zarizeni-a klikni na bluetooth a dej pripojit, to me pomaha nejlip a funguje
Možná sem slepej, blbej ale zadny propojit nikde nemam :?
to je divny, ja tam mam vsechno, vyzkousej reinstal bluetoothu
....ze by to byl MELOUN
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“