Sony Ericsson Xperia Mini

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Sony Ericsson Xperia Mini

Příspěvek od Darkhunter »

Zdravím, potřebuju si koupit nějaké zařízení, na kterém bych mohl poslouchat hudbu.
Nejprve jsem chtěl mp3ky Sansa Clip Zip a že bych si za čas koupil nějakej levnější telefon.
Ale pár lidí mi řeklo, že to nemá cenu a mám si rovnou koupit mobil. Našel jsem si Sony Xperii mini, ve třech verzích:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
Radši bych tedy pro verzi, protože mám tlusté prsty a s tou klávesnicí se mi zdá ten telefon prostě lepší.Dost u mě rozhodují peníze, proto bych radši koupil starou verzi, která se dá sehnat až od 1700kč levněji. Ale chtěl bych slyšet vaše názory.Jestli někdo jednu z nich máte, tak kdybyste mi mojhli říct nějaké zkušenosti, jak na tom jde hlasitě a kvalitně hudba a celkově. Jaký je rozdíl mezi MP3 přehrávačem a celkově telefonama.Děkuji za všechny rady!
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
Oriwen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. říj 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Mini

Příspěvek od Oriwen »

Mam Xperii mini (St15i) a nemuzu si ji vynachvalit. Jako MP3 ji vyuzivam primarne.
Stary model neber, za ty usetrene penize to nestoji. Ochudis se o updaty, silnejsi procesor, lepsi display.
V baleni mas 2GB microSD kartu, takze tam neco malo nahrajes (ja jsem si koupil 32GB).
Doporucuju si zajit k nekteremu operatorovi a Xperiu mini pro si vyzkouset (tu maji v nabidce), uvidis jestli ti sedne klavesnice.
S vydrzi je to stejne jako u jinych chytrych mobilu - nic moc. Tak 3 dny by vydrzel kdybych ho prez noc nedaval na nabijecku (prehravani hudby a semtam SMS nebo hovor).

Pro me byly hlavne urcujci miniaturni rozmery ( zadne padla typu galaxy S II ) a dobry vykon za dobrou cenu.
Dell Precision M6600 - Core i7 2720QM, Quadro 3000M, 16GB DDR3, 120GB SSD + 2x320GB HDD.
Acer Iconia A700 - RootBox Android 4.2.2
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Re: Sony Xperia Mini

Příspěvek od Darkhunter »

jasně, dík moc, pomohlo, jaké k ní používáš sluchátka a je to dost nahlas ?
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
Oriwen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. říj 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Mini

Příspěvek od Oriwen »

Sluchatka mam spunty Jays a-jays two, hlasitost na 50%. Kdyz dam vic uz me boli usi.
Dell Precision M6600 - Core i7 2720QM, Quadro 3000M, 16GB DDR3, 120GB SSD + 2x320GB HDD.
Acer Iconia A700 - RootBox Android 4.2.2
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Re: Sony Xperia Mini

Příspěvek od Darkhunter »

super, to jsem chtěl slyšet
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“