LG Optimus Black

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

LG Optimus Black

Příspěvek od Mastodont »

Ahoj, co na něj zdejší komunita Androidářů říká? Slečně se líbí, tak mě zajímá, jestli se dá v téhle cenové relaci pořídit něco lepšího. Jde mi o nabídku z Vodafone.

Dík.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: LG Optimus Black

Příspěvek od Blue Storm »

Sice o deset dní později, ale třeba se ti můj názor bude hodit. Dneska jsem si LG OB koupil a teda musím říct, že jsem z něj nadšený. Rychlost je výborná, display má pěkné podání barev, je jasný i na slunci a má dobré pozorovací úhly. Co mě však trochu štve, je absence stavové diody, takže musím pořád rožínat display, abych zjistil, jestli už se mi nabila baterka. Jestli máš nějaké další dotazy, klidně se ptej.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: LG Optimus Black

Příspěvek od Mastodont »

Koupil jsem ho hned druhý den a pocity mé drahé polovičky se shodují, navíc to byla nějaká limitovaná edice se spešl náhradním zakním deklem, takže spokojenost nejvíc. Moje Omnie 7 závistivě kouká... :)
smates
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Ústí n./ L.

Re: LG Optimus Black

Příspěvek od smates »

Mam ho taky kratce a tu abcenci diody jsem vyresil aplikaci ktera pri udalosti rozblika tlacitko.
Intel i5-4670K+Thermalright HR-02 Macho Rev.A/MSI Z87-G45 Gaming/PALiT GeForce GTX 1050 Ti KalmX, 4GB/8GB RAM/SSD Crucial M500 240GB/Zdroj CoolerMaster Silent ProM 700W/Zabaleno v CoolerMa​ster Storm Enforce​r Editio​n
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: LG Optimus Black

Příspěvek od Blue Storm »

smates píše:Mam ho taky kratce a tu abcenci diody jsem vyresil aplikaci ktera pri udalosti rozblika tlacitko.
Mohl bys napsat, o jakou aplikaci se jedná? :)
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
smates
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Ústí n./ L.

Re: LG Optimus Black

Příspěvek od smates »

LG 2x/Black Notifications je normal na Marketu zdarma.
Intel i5-4670K+Thermalright HR-02 Macho Rev.A/MSI Z87-G45 Gaming/PALiT GeForce GTX 1050 Ti KalmX, 4GB/8GB RAM/SSD Crucial M500 240GB/Zdroj CoolerMaster Silent ProM 700W/Zabaleno v CoolerMa​ster Storm Enforce​r Editio​n
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: LG Optimus Black

Příspěvek od Blue Storm »

Díky, zkusím to.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: LG Optimus Black

Příspěvek od Blue Storm »

Tak mám první zkušenost s odolností displeje. Teda ne přímo já, ale spolužák, který si taktéž koupil LG OB. Opravdu se jedná o sklo. Zda je to Gorilla Glass či nějaké jiné, těžko říct, to asi nezjistím. Telefon mu spadnul z asi metru přesně levým spodním rohem skla na špičku kamínku a tak má teď na skle pěknou pavučinu. Kdo někdy viděl iPhone s prasklým Gorilla Glass, tak takhle přesně vypadá spolužákův LG OB. Bude to posílat do Britexu na opravu, tak potom kdyžtak můžu dát vědět, kolik taková oficiální oprava stojí.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“