Vyzkoušejte moje aplikace pro Windows Phone 7 :)

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Necroman
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte moje aplikace pro Windows Phone 7 :)

Příspěvek od Necroman »

Zdravím, pokud máte telefon s Windows Phone 7, tak budu rád, když vyzkoušíte mé aplikace :)

Moje první hra Vlak je vůbec první českou hrou pro WP7. Jedná se o klasickou variantu na 'hada', sbíráte předměty a snažíte se dojet do cíle. Jedná se o remake DOSovské klasiky, kterou jste možná mnozí hráli.
Trial verze je plnohodnotná a bez reklam, a pokud si hru koupite, podpoříte autora pro vytvoření dalších her :)

Odkaz na hru v Marketplace

Screenshoty
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

QR kód ke stažení - stačí zmáčknout v Mango mobilu Search a tam Bing Vision :)
Obrázek
Naposledy upravil(a) Necroman dne pon 21. lis 2011, 21:30, celkem upraveno 1 x.
So sayeth the Wise Alaundo
ASUS P5K Deluxe WiFi | Intel Core2Quad Q9300 + Noctua NH-U12F | Patriot 4GB DDR2 800MHz CL4 | Sapphire AMD Radeon HD7770 1024MB GDDR5 | OCZ Agility 3 120GB + WD Blue 640GB | Cooler Master Centurion 534 Light | Enermax Liberty 500W DXX | Samsung SM 226BW
Necroman
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyzkoušejte moje aplikace pro Windows Phone 7 :)

Příspěvek od Necroman »

Další aplikací je SMS jízdenka Jednoduchá aplikace pro odesílání SMS jízdenek pro 6 českých měst, stačí jeden dotek a potvrdit odeslání v SMS hubu, a to je vše :) Celá má asi jen 200 řádků C# a 200 řádků XAML kódu.
Snad se vám bude hodit, nikdy nevíte, kdy jí budete v Praze potřebovat ;)

Odkaz na aplikaci v Marketplace

Screenshoty
ObrázekObrázekObrázek

QR kód ke stažení - stačí zmáčknout v Mango mobilu Search a tam Bing Vision :)
Obrázek
So sayeth the Wise Alaundo
ASUS P5K Deluxe WiFi | Intel Core2Quad Q9300 + Noctua NH-U12F | Patriot 4GB DDR2 800MHz CL4 | Sapphire AMD Radeon HD7770 1024MB GDDR5 | OCZ Agility 3 120GB + WD Blue 640GB | Cooler Master Centurion 534 Light | Enermax Liberty 500W DXX | Samsung SM 226BW
Necroman
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyzkoušejte moje aplikace pro Windows Phone 7 :)

Příspěvek od Necroman »

Aplikace Mirror pro Windows Phone jednoduše zobrazuje obraz z přední kamery na displeji a funguje tak jako zrcátko.
Více asi netřeba dotat, je to klasická must have aplikace pro majitele telefonů s přední kamerou :roll:

Odkaz na aplikaci v Marketplace

Screenshoty
Obrázek Obrázek

QR kód ke stažení - stačí zmáčknout v Mango mobilu Search a tam Bing Vision :)
Obrázek
So sayeth the Wise Alaundo
ASUS P5K Deluxe WiFi | Intel Core2Quad Q9300 + Noctua NH-U12F | Patriot 4GB DDR2 800MHz CL4 | Sapphire AMD Radeon HD7770 1024MB GDDR5 | OCZ Agility 3 120GB + WD Blue 640GB | Cooler Master Centurion 534 Light | Enermax Liberty 500W DXX | Samsung SM 226BW
Necroman
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyzkoušejte moje aplikace pro Windows Phone 7 :)

Příspěvek od Necroman »

Zatím poslední je aplikace pro procházení stripů z webu Bugemos :)
Zatím nabízí jen aktuální stripy z RSS, ale přibude i procházení kompletního archivu včetně Studentova komiksu.

http://www.bugemos.com/
Odkaz na aplikaci v Marketplace

Screenshoty
ObrázekObrázekObrázek

QR kód ke stažení - stačí zmáčknout v Mango mobilu Search a tam Bing Vision :)
Obrázek
So sayeth the Wise Alaundo
ASUS P5K Deluxe WiFi | Intel Core2Quad Q9300 + Noctua NH-U12F | Patriot 4GB DDR2 800MHz CL4 | Sapphire AMD Radeon HD7770 1024MB GDDR5 | OCZ Agility 3 120GB + WD Blue 640GB | Cooler Master Centurion 534 Light | Enermax Liberty 500W DXX | Samsung SM 226BW
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“