Verzo Kinzo

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Verzo Kinzo

Příspěvek od Thellwin »

Sledujete někdo situaci kolem tohoto "českého" smartphonu? Včera vyšla konečně recenze na MM - http://www.mobilmania.cz/clanky/verzo-k ... fault.aspx

Za sebe musím říct, že ačkoliv jsem od toho nic moc neočekával, tak svým způsobem jsem tomu tak nějak i přál úspěch, nicméně myslím, že tenhle telefon ani zdaleka nenaplnil očekávání vzhledem k PR před vydáním. Design je subjektivní záležitost, no mě se moc nelíbí, zbytečně velké okraje kolem displaye a i celkové rozměry telefonu jsou trochu moc velké na můj vkus. Navíc prý působí v reálu dost lacině, ale to jsem ještě neměl možnost posoudit. HW výbava je dneska průměr, vydat v době ICS telefon s Androidem 2.2 je docela odvaha a ani netuším, jestli je přislíben upgrade aspoň na Ginger. Pokud nebude ICS a já si troufnu odhadnout, že nebude, tak to ten telefon zabije, protože ona tolik protěžovaná komunita, na kterou Verzo tolik sází mi přijde celkem nepočetná, takže bych nečekal neoficiální ROM.

Fail s nadsazenou cenou (přes 10k v době uvedení) mě taky pobavil, komunita chtěla nižší cenu, tak jí snížili. Ale chápu, že nějak to, že za tu původní to byl zřejmě neprodejný ležák zakrýt museli.

Jediné co se mi líbí, tak je balení a slušné příslušenství, to je fakt hezké, ale kvůli tomu si to asi nikdo kupovat nebude ...
Goldnoob team proud member!
Maddogg
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Ostrava

Re: Verzo Kinzo

Příspěvek od Maddogg »

Taky jsem doufal že by mohlo vzniknout něco zajímavého a jiného než dnešní mobily. Bohužel vzniklo naprosto průměrné zařízení se starým softwarem vzdáleně připomínající HTC Diamond a to ještě s vysokou cenou. Opravdu by mě zajímalo kolik se jim toho podaří prodat?
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Verzo Kinzo

Příspěvek od Thellwin »

Já si tipnu, že moc ne, v podstatě nikde se o tom telefonu neobjevují žádné uživatelské infromace a postřehy a i recenzí od odborných webů je minimum.

Navíc, design je prý od českého studia Novague (?) ale někde na netu jsem viděl porovnání s nějakým noname čínským telefonem, který vypadal úplně stejně. Náhoda nebo výsledkem designu bylo jenom připlácnutí loga Verzo na tenhle noname kousek?
Goldnoob team proud member!
viki_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2003
Bydliště: Pce

Re: Verzo Kinzo

Příspěvek od viki_ »

OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Re: Verzo Kinzo

Příspěvek od OndraSter »

Android 2.2 :lol: :lol:
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Verzo Kinzo

Příspěvek od Thellwin »

Občas mrknu na jejich FB a momentálně je to ve stavu, kdy už ani nemají snahu jakkoliv odpovídat na dotazy, co tam lidi píšou. Tedy, ne že by jich bylo moc. Pochybuju, že by to bylo pracovní vytížeností nad portací ICS na Kinzo :)
Goldnoob team proud member!
Ssnake
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. led 2005
Bydliště: chotebuz

Re: Verzo Kinzo

Příspěvek od Ssnake »

FD500, ST45SF, Z97i, i7-4980HQ CB20:1718,CB24:254 NH-U9B, 2x8, 1060, 5100MAX
x850xtPE, x1950xtx, hd2900gt, hd3870, hd4890 - - 6800ultra, 7900gtx, 8800gtx, 9800gtx+, gtx285
lukypoky
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2013

Re: Verzo Kinzo

Příspěvek od lukypoky »

Měl bych dotaz. Při volání přes skype, jsem viděl volajícího ale on neviděl mě. Má Verzo Kinzo web kameru abych byl vidět i já při volání nebo nemá? Díky moc
CarlS
Nováček
Nováček
Registrován: 13. úno 2013

Re: Verzo Kinzo

Příspěvek od CarlS »

Tak co říkate na to, jak "slavné" Kinzo dopadlo? :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“