Radio 1 aplikace Android - vypinani zvuku

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Radio 1 aplikace Android - vypinani zvuku

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

Mozna je to uplna blbost, ktera ma reseni na pet vterin - ja na to ale kazdopadne neprisel. :) Kdyz si pustim aplikaci se streamem Radia 1, tak dokud je telefon aktivni, tak hraje. Jakmile se ale zhasne a zamkne, tak do nekolika vterin to prestane hrat. Kdyz vcas telefon probudim, tak to vetsinou v hrani pokracuje.
Nevi nekdo cim to proboha je a jak se toho zbavit? Musim poslouchat stream, protoze na chytani FM na sluchatkovy kabel mam moc blby signal.

Edit :
DHD s oficialnim 2.3.5
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Radio 1 aplikace Android - vypinani zvuku

Příspěvek od Blue Storm »

řekl bych, že to je prostě vlastnost aplikace, stejně jako to je u oficiální YT aplikace, kdy po uspání telefonu přestane hrát, takže to asi bude chtít najít alternativu, pokud nějaká je
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
vodnik33
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2008
Bydliště: Varnsdorf

Re: Radio 1 aplikace Android - vypinani zvuku

Příspěvek od vodnik33 »

Nevypíná se ti wifina po uspání mobilu? Aplikaci mám a normálně funguje /XperiaX8/.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Radio 1 aplikace Android - vypinani zvuku

Příspěvek od Blue Storm »

to je fakt, tohle mě nenapadlo, jelikož já mám u WiFi nastaveno, že i po uspání má být stále připojená
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Radio 1 aplikace Android - vypinani zvuku

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

Kouknu se na to, ale v tom pripade by se mi ani nestahovala posta, kdyz je zamceny - a to se stahuje... :?:
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“