Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od xakrurychle »

Jeden den jsem se s wp setkal a zas tak strasne mi to neprislo..ono za 3k podle me moc na vyber neni
pedes
Nováček
Nováček
Registrován: 11. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od pedes »

Theeser: osobně bych si ujasnil před zde bouřlivou debatou co po telefonu žádáš. Dost mě tady fascinují kritici s lacinými čínskými telefony, kteří přesně vědí jak funguje třeba tebou zmíněný sony. Každopádně pokud ti jde o design tak nevypadá špatně,ale to je věc vkusu a vždy budou ti co se jim to líbit bude a naopak. Výkřik typu sestra si nezahrála a hned prodala: pokud mě pamět neklame. tak lidi hráli na 128x128 a bez problému. Ano nelze srovnávat s dnešními možnostmi stejně jako 386 s i5core ale na obou fungoval textový editor. Jinak by bylo fajn číst co píše uživatel a odpovídat na jeho dotazy a ne mu vnucovat své názory ala pod 5" to nemá cenu. K čemu to nemá cenu?
Chce alespoň trochu hry, chce mp3 občas nějaké video. Tohle uměla už třeba N5230 a i starší kousky. Navíc má limit. Hrát se dá na tipu, protože jsem to na rozdíl od některých uživatelů zkoušel, hrát se dá na 4 i 5 palci a asi líp,ale vše umí to co chce Theeser. NAvíc Někdo dá na levnou čínskou napodobeninu někdo má rád opravdovou značku. Pak je tu také možnost dalšího využití a popravdě jezdit třeba na kole s 5" je fakt dos nepraktické. 3,5 palce dáš na řidítka a nemáš problém,ale to je jen další úhel ppohloedu a je potřeba si ujasnit co primárně chci. Pokud jde o spolehlivost Huaweie pak bych se nebál ač si to někteří stále nechtějí připustit, pak je to sice čínská značka,ale narozdíl od mnoha jiných se silným zázemím, nevyrábí ejn krabičku s displejem,ale i infrastrukturu a dost se snaží mít širkou nabídku pro hodně skupin uživatelů.

PS3master ?a to jsi vzal kde? mě se sice vizuelně WP nelíbí ale na rozdíl od Androidu jsou svižná, nenáročná na HW intuitivní.... Taky jsem tomu nevěřil dokud jsem to netestoval. P.S. kdyby uměli dual sim už je dávno mám. WP8 už jsou skoro v pohodě. A třeba právě huawei W1 je docela OK mobil a dělá to to vše co chce Theeser.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

a je to o tom jestli to ten telefon zvládá, nebo jestli je to na tom telefonu reálně použitelný ? já věřim že si pustíš film klidně i v 3gp na nokii 6230i a že hada si zahraješ uplně na všem

navíc nevim proč máš pocit že v číně vyráběj akorát 5" telefony, bylo mu za tyhle prachy doporučeno kouknout po čínskejch telefonech protože my co jsme to radili máme zkušenost takovou že se to vyplatí

a android dokáže bejt svižnej, pokud právě nemáš vysoko rychlostní founy typu tyhle levný xperie co musej mít stejně za každou cenu co nejvíc husťácký launchery a fičury, já měl na galaxy pocket upravenou rom a holo launcher a ten telefon byl plynulej, ale narozdíl od někoho jsem realista a tak jsem na něm nezkoušel hrát
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Blue Storm »

2pedes: Tvůj příspěvek je skoro jak nicneříkající výkřik do tmy. Samozřejmě, že jde o preference, ale požadavky Theesera byly cenově okolo 3k (jinak by o tom ZTE Blade G neuvažoval), na hry, MP3 a videa a hlavně aby té ceně odpovídal. Proto mu byly doporučeny čínské telefony, jelikož jako jediné za svou cenu nabízí to, co známější značky (u kterých se platí převážně za tu značku) ne. A jestli ti, při porovnání takového Sony Xperia E a ZTE Blade G za stejnou cenu, připadá rozdíl 1GHz jednojádro vs. 1,2GHz dvoujádro, 3,5" displej s rozlišením 320x480 vs. 4,5" displej s rozlišením 480x854, 1530mAh baterka vs. 2000mAh baterka, jako zanedbatelný, však on to člověk přežije, a jen čistě o preferencích, tak ti radím, abys raději nikomu telefon nedoporučoval. Jen čistý blázen (pokud má ponětí o existenci ZTE) by investoval do křápu typu Sony Xperia E. Co se týče Xperie J, tak ta je na tom už o něco lépe, ale pořád za ZTE celkem zaostává a pokud se podívám na recenze, tak moc chvály teda nevidím.

2LoCo99: Tu kvalitu zpracování jsem nemyslel obecně, ale čistě jen u toho Oppo Find 5, jehož kvalita zpracování je fakt na vysoké úrovni (přes pár dny jsem měl možnost ho vyzkoušet a dost mě nadchnul). Je fakt, že Oppo nemá počeštěnou ROMku, ale evropská je. Xiaomi má dokonce i češtinu, respektive ROMku pro něj dělá česká komunita MIUI a navíc se dá běžně koupit v českém obchodě, takže tam už žádný rozdíl není oproti telefonům Sony, apod. Navíc aktualizace na Oppo i Xiaomi jsou dost pravidelné. A jinak ještě malý detail. Oppo se sice tváří jako čínská značka, ale od kolegy z Mobilmanie vím, že Oppo mají na svědomí Američané a akorát se vyrábí v Číně, což je imho případ už naprosté většiny dnešních telefonů.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

Jo skvělý, takže když pudu do toho ZTE Blade G tak kde ho mám koupit :?: , jestli s tim někdo má zkušenosti.Vyplatí se ještě něco přikoupit :?: , nebo je ten mobil rovnou od výrobce v pohodě?
Mě se totiž moc líbí je fakt lepší než SX J :idea: .
Díky za rady :D
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Blue Storm »

Já se díval v Alfě, kde je normálně dostupný a skladem http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0DN0001ZIY S Blade G zkušenosti nemám, jen s Blade III, který je na svou cenu hodně povedený.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

Jo a který bys teda doporučil, Blade G nebo Blade III? Mě se víc líbí Blade G.
Na tý Alfě je to dobrý,díky. A co CZC? Cena je o cca 30Kč vyšší, ale Alfa je pro mě moc daleko. myslíš že je to taky dobrý?Já u nich kupoval sluchadla Sennheiser HD219(před 1 rokem) a dobrý.
Je k nim (Blade G/III) potřeba něco dokupovat, přeinstalovávat nebo je to v poho?
Díky moc!
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Blue Storm »

Na všechno máš u Alfy poštu zdarma a tuším (nejsem si jistý), že jdou ty věci reklamovat i u TS Bohemie (TSB koupila Alfu nedávno), ale nechám to na tobě, klidně ho kup na CZC. Co se týče toho, co je lepší, tak výbavou určitě Blade G. Tak teoreticky vůbec nic dokupovat nemusíš, máš to prostě mobilní telefon jako každý jiný.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

Výborný, tak to je Alfa.cz jasná dík moc.Bude to ZTE Blade G. Díky moc za rady, od Sony Xperia X10 mini až po ZTE... :-D
Díky všem moc za rady!!! :-D :-D :-D
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

blue storm : pozor, muj telefon aka Zopo 810 má všechno česky díky evropský ROM :D a jako zpracování taky fajn, ale řikám někdo už se setkal s vadama
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od xakrurychle »

810 je kolikatka display? Jinak c2 ma prej spatnou konstrukci pac je to padlo 5 placu ale za tu cenu nema konkurenci.. Kor jeste ta nova verze s t procesorem... Ale je to 2x castky cca no
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

Zoppo 810 = Hero H7500+ = Caesar H7500+

takže to co mam v podpise, 5"

původně jsem koukal po full hd telefonu ale nakonec mě to přišlo už trochu moc, navíc si pak už nejsem jistej baterkou
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od xakrurychle »

A konstrukce ok? Neprohejba se to? U c2 prej docela jo, to mi prijde divny kdyz v ty rade je 810 pod c2 tak takovej nedostatek v konstrukci mi prijde zasadni
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

všechno drží pevně, v jednom rohu lehce vrzal kryt ale já to fouknul do obalu takže mě to netrápí

ale displej asi nebude žádnej gorilla glass
Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

Hmm, ale ten ZTE Blade G je teda za tu cenu v poho ne? Já do toho totiž fakt nechci vrazit víc něž 4k. Je to jen mobil proboha! To si radši k mobilu za deset i míň 5k přihodim a mám na dobrej noťas....
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

já ti do toho nerad kecám ale noťas si do kapsy nestrčíš a rozhodně si z něj asi moc nezavoláš
Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

No jo to je jasný :-D Ale mě se nechce do mobilu dávat víc jak 4 000Kč. Mě de jenom vo to abych našel mobil kterej za ty 4k bude doopravdy za 4 000Kč ne sr**ka za 1 000Kč mobil + 3 000Kč Značka. Proto se mi to ZTE Blade G hrozně líbí.
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Suke001 »

Tak si kup čínu, to máš značka 100 kč a zbytek HW :D
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od jakubom »

Nebo si kup mobil nějaký obyč. za 700 Kč a máš to bez problémů :) za zbytek si třeba pořídíš nějaký levnější tablet :lol:
Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

Mě de vo to jestli ten ZTE Blade G je dobrej kup nebo ne, a jestli ne dá se teda sehnat v týhle cenový relaci něco lepšího? Nic víc. Android, Dobrej display, rychlejší procák, ...
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“