nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od Bbronx1987 »

spíš já a mě podobný hledáme věci co fungujou. Proto se vyvarováváme značkám jako Evolveo, Ecg...
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
arach
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2005
Bydliště: Hradec Králové

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od arach »

m tak potom nepotreubju kazdej rok kupovat novej tel ale
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od PS3master »

dexterav píše:tak cena Androidov letí preto dole že ich je spústa :)
IP to má jasné, ale neboli by ste radšej keby stál polovic?

aj tak by ma zaujímalo čo s tými mobilmi robíte :)
na to že IOS je len vlastne na pár zariadení to tiež nieje nič moc, narozdiel od robotka ktorý musí fungovať na spúste rozličného HW
Pro mě je mobil náhrada PC na cestách, proto ho mám a proto je pro mě prioritní zařízení, které řeším víc, než upgrade PC sestavy, která stojí pořád na jednom místě. Chápu, že pro člověka, co se celej rok přesouvá ráno z bodu A do bodu B a večer z bodu B do bodu A, je asi prioritou něco jiného, ale i když jsem doma, tak jsem líný k tomu počítači jít. Co je nového si přečtu právě na telefonu a na televizi se podívám na film - ideál.
Spíš by mě zajímalo, co vy, PCčkaři, na tom počítači děláte? Mě to u něj za 5 minut nebaví.
Probook 430G2
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od crashPC »

PS3master: Pracuju, komunikuju rychleji a efektivněji, lépe se mi na tom čte, hrajou hry...
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od PS3master »

Co znamená komunikovat efektivněji? :-D
Probook 430G2
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od crashPC »

Ps3master: Skype, ICQ a chat, všechna okna zobrazena najednou, rychlost psaní na plnohodnotné klávesnici, když to umíš, Posílat a stahovat soubor, zatímco máš s někým videohovor aniž bys musel cokoli přerušovat. Mezitím na bance platit faktury atd :-)
Navíc lze na základě mého uživatelského chování zavádět akce a eventy, které se androidu ani nesnily. Místo toho musím shazovat aplikaci, a někde něco nastavovat. Tůdle!
Zkrátka PC mi šetří čas.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od oneill_sx1 »

PS3master píše:Pro mě je mobil náhrada PC na cestách, proto ho mám a proto je pro mě prioritní zařízení, které řeším víc, než upgrade PC sestavy, která stojí pořád na jednom místě.
Proto máš každý druhý den v podpisu jiný mobil a počítač?
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od PS3master »

jop
S mobily obchoduju, takže si tam dávám, co mi zrovna přišlo. Ale momentálně jsem se uvelebil na HTC ONE S, ale je možné, že mi z nějakého důvodu zase přestane vonět. PC jsem nedávno řešil ,přechod z notebooku, zákládal jsem i nové téma ohledně hotových sestav, jelikož jsem byl rozhodnutý pro dell vostro 270st. Nakonec jsem zjistil, že tento počítač bude používat více lidí a požadavek je i hraní mého mladšího bratra a tudíž jsem nakonec sestavil AMD sestavu.
A to nemáš nic lepšího na práci, než sledovat můj podpis?
Probook 430G2
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od renek1 »

Sten píše:renek1: ve zkratce kdo chce krást koupí si android, kdo chápe že všechna práce něco stojí, iPhone .. Android bych nechtěl už jen z tohoto důvodu, že 95% uživatelů jsou zlodějové...
No to je mi argument, zřejmě sám s tím máš zkušenost.
Ve zkratce, kdo chce být "in" a je pouhý uživatel, koupí si iPhone, ale pak je to většinou tak , že je chytrý telefon chytřejší než jeho majitel, kdo si rád přizpůsobuje telefon k obrazu svému pořídí si Android třeba ve spojení se samsung nebo i jiný.
A mohu potvrdit, že lidi z mého okolí kteří mají iOS jsou všichni "pouzí" uživatelé. Tím nechci říct, že by snad byli hloupí, ale jen to, že prostě jen používají mobil k tomu k čemu byl primárně určen (Hovor, SMS, Internet a to vše ve svém základu. Ale jak jsem již řekl, iPhone je kvalitní HW, a iOS kvalitní FW ale vše je totálně znepřístupněno jakýmkoliv úpravám a vlastním instalacím.
Nicméně každý si najde své uživatele a za vše mluví prodeje. :wink:
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od oneill_sx1 »

PS3master píše:A to nemáš nic lepšího na práci, než sledovat můj podpis?
Neboj, zabere mi to jen asi minutu.
Sten
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 18. říj 2007
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od Sten »

renek1: souhlasím, každé má svoje uživatele a tak to má být..

a viz zlodějna na androidu, ano zkušenost stím mám, a to takovou, že pokud s androiďákem řeším nějakou novou aplikaci/hru a on ji ještě nemá tak jeho otázka je a kde jsi to stáhnul ? já to ještě nemohl najít.. odpověď je v appstore.. a pak jen nechápající výraz to jsi za to jako platil ? :shock: to myslím mluví za vše.
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od crashPC »

Sten: No vidíš, já třeba začal zrovna s Appstore/PLAY s placením aplikací, protože za těmi aplikacemi stojí jednotliví pracovití lidé, kteří za to dostanou zaplacíno. To je jako tvrdit, že ten kdo jede na motorce je motorkář, a ještě kevšemu lump a vrah :-D Trošku se prober.

Nadruhou stranu, už jsem kupoval aplikaci, která hrubě neodpovídala požadavkům a popiskům ani recenzím. Její refund lze provést pouze do patnácti minut, jenže než člověk navalí další pluginy, všechno nastaví, je půl dne pryč, takže byl okraden. Tak přesně od té doby nejdřív stáhnu u dražších věcí apk od jinud, a když se líbí, tak jí koupím a tím zajistím třeba plnou synchronizaci a reinstall při hard resetu.

Zkrátka není všechno tak černobílé.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Sten
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 18. říj 2007
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od Sten »

nikde jsem nepsal že automaticky androidak = zlodej, ale dokud statistiky hovori o 95+% "zlodejne" tak si ta platforma to prirovnani zaslouzi, to neni o tom jestli se mam probrat nebo ne .. viz motorkari, az jich 95% bude zabijet ostatni a rabovat obchodi, ano opet to bude motorkar = zlo... cigani taky mozna z 5% celkove populace budou slusni, pracoviti, ale prurezem spolecnosti cigan = zlo ...

závěrem, je mi to jedno, použivejte třeba aligátora.. nebo předplacenku do budky :-) nekřičím že apple je něco víc a všichni ho musí používat, jen nevím proč, většina uživatelů androidů a wp(tam je to ještě horší) automaticky vidí červeně pokud někdo použivá jiný operační systém než ten jejich :roll:
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od Bbronx1987 »

Tak se tu chlapci nehádejme. Jen jsem potřeboval poradit
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od renek1 »

A myslím, že jsi odpovědi dostal. Pokud máš S3 a jsi trochu hračička, tak od iPhone nečekej stejné možnosti si pohrát, ale pokud jsi jen uživatel, který chce svižný systém (i když i ten má své mouchy) pak zkus iPhone, ale S3 nebo S4 je svižností stejný a i lepší i když nemá podle některých tak propracovaný designe a použitý materiál.
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od Bbronx1987 »

s tím designem to je fakt. Jak mám S3 tak mi hrozně dlouho nabíhaj kontakty a už mě to štve a chci tyhle chyby androidu nahradit právě apple hračkama. Tak jestli máte rady jak S3 učinit svižnější tak sem s nimi.
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od xakrurychle »

Nebejt prase? :-) ne vážně promaz historii, cache... Zavirej aplikace misto minimalizovani....

Me se osvedcil free task killer a history eraser pro
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od Bbronx1987 »

ten Free Task Killer jsem na Marketu nenašel nemá to jinej název a ten history eraser je od jakýho výrobce jsou tam dva
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od xakrurychle »

Infolife llc - history cleaner
Advanced task killer od rechild
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: nechat si Galaxy S3 nebo koupit Iphone 5???

Příspěvek od Bbronx1987 »

Oba programy nainstalovány a žádná změna kontakty se furt načítají kolem 5-7 sekund a to je smutný na to že to je vlajková lod samsungu
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“