HTC ONE X

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
termixnator
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. lis 2012
Bydliště: Praha

HTC ONE X

Příspěvek od termixnator »

Ahoj mam uz dele tento telefon cca dva tejdny zpet sem presel na android 4.2.2 a dneska cca o pulnoci se mi stal Black Screen... (v tu nejhorsi dobu v hospode bez hodinek takze ani tago sem si nezavolal...) Kazdopadne telefon ma cernou obrazovku i pri Hard Restartu jinak normalen funguje pri mackani hlasitosti normalne pipa pri pripojeni do PC normalne funguje jako driv. Na plose jsem mel aplikaci Baterka a kdyz na ni po pameti najedu tak telefon normalne sviti... Takze telefon normalne funguje akorat proste LCD je KO na netu jsem nasel par videi ale nic moc reseni :( deje se mi presne tohle http://www.youtube.com/watch?v=BfnwMFtD2_A akorat telefon se mi nechce ani za nic rozsvitit... max se mi to podarilo v opilosti v tramvaji a sam nevim jak jsem to dokazal akorat se to podarilo jen jednou a jak telefon zhasl tak se vse vratilo do starych koleji.... Predem diky za pomoc
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC ONE X

Příspěvek od Exp »

termixnator
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. lis 2012
Bydliště: Praha

Re: HTC ONE X

Příspěvek od termixnator »

No on tam mele neco ve smyslu ze ma videt na LCD vse akorat neni podsvicenej a ze mu pri manipulaci sem tam LCD fachcilo... U me to bude spis SW problem. Kazdopadne kdyz nic nepomuze tak se mu na streva podivam to bude potom asi jedina moznost.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“