iPhone 4S a chyba 0xE8000003

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
FragmeNT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. črc 2007
Bydliště: Praha 5 - Smíchov
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4S a chyba 0xE8000003

Příspěvek od FragmeNT »

Zdravím.. dnes jsem neuváženě aniž bych pročetl internet aktualizoval svůj iPhone a iTunes a bohužel jsem se dostal jako sposta uživatelů k chybě 0xE8000003 (WinXP CZ SP3). Nemá někdo řešení, jak z toho ven? Už celý den trávím pročítáním internetu, ale na řešení jsem nenarazil (odinstalovával jsem ovladače USB, downgradoval iTunes, nic nepomáhá). Jediné řešení, které se zdá být funkční je instalace Win 7 nebo 8, ale do toho se mi fakt nechce, protože na XP mám nainstalováno spousty programů a vše už několik let v pohodě šlape, jak potřebuju, takže z toho, že bych měl všechno instalovat a kofigurovat znovu na sedmičkách mně jímá hrůza (nehledě na to, že bych měl platit 3 litry za novej OS). A to jen díky nějaké podělané chybě u programátorů v Applu :-( Příště už si od Applu rozhodně nic nekoupím a to jsem byl s jejich telefony dlouho spokojenej (předtím jsem měl 3 a mám i iPod)..
Asus ROG STRIX Z270F Gaming, Intel Core i7 7700K (4,8GHz) + Noctua NH-D15S, 16GB DDR4 Kingston HyperX Fury 2666MHz, SSD Kingston HyperX Savage 240GB, MSI 1080 Gaming+, LED monitor 27" BenQ EW2770QZ, Sound Blaster BlasterX G1 (USB), sluch. Beyerdynamic DT 880 (250ohm), Windows 10 Pro (1709)
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“