Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 21. červen 2021, 09:07

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: HTC ONE X
PříspěvekZaslal v: st 18. prosinec 2013, 11:18 
Začátečník
Začátečník

Ahoj mam uz dele tento telefon cca dva tejdny zpet sem presel na android 4.2.2 a dneska cca o pulnoci se mi stal Black Screen... (v tu nejhorsi dobu v hospode bez hodinek takze ani tago sem si nezavolal...) Kazdopadne telefon ma cernou obrazovku i pri Hard Restartu jinak normalen funguje pri mackani hlasitosti normalne pipa pri pripojeni do PC normalne funguje jako driv. Na plose jsem mel aplikaci Baterka a kdyz na ni po pameti najedu tak telefon normalne sviti... Takze telefon normalne funguje akorat proste LCD je KO na netu jsem nasel par videi ale nic moc reseni :( deje se mi presne tohle http://www.youtube.com/watch?v=BfnwMFtD2_A akorat telefon se mi nechce ani za nic rozsvitit... max se mi to podarilo v opilosti v tramvaji a sam nevim jak jsem to dokazal akorat se to podarilo jen jednou a jak telefon zhasl tak se vse vratilo do starych koleji.... Predem diky za pomoc

Předmět: Re: HTC ONE X
PříspěvekZaslal v: st 18. prosinec 2013, 11:27 
Začátečník
Začátečník

Tohle si zkoušel?
http://www.htconeforum.com/forum/htc-one-x-help/1124-htc-one-x-black-screen-problem-3.html#post9179

Předmět: Re: HTC ONE X
PříspěvekZaslal v: st 18. prosinec 2013, 11:55 
Začátečník
Začátečník

No on tam mele neco ve smyslu ze ma videt na LCD vse akorat neni podsvicenej a ze mu pri manipulaci sem tam LCD fachcilo... U me to bude spis SW problem. Kazdopadne kdyz nic nepomuze tak se mu na streva podivam to bude potom asi jedina moznost.

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Google [Bot] a 1 anonymní