Sony Ericsson Xperia X10i

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
RoMi_
Nováček
Nováček
Registrován: 02. úno 2014

Sony Ericsson Xperia X10i

Příspěvek od RoMi_ »

Zdravím. Mám problém s mobilom SE X10i. "Označenie pod batériou" má 10W20.
Jedná sa o problém, nejde zapnúť. Ujovi spadla jeho Xperia a mal na nej rozbité sklo, tak kúpil od kolegu Xperiu, čo mu nefunguje - v servisi mu povedali, že je pokazená základná, že ten mobil už nespraví nič, no vieme, aké sú servise..
Telefón nabíja takým štýlom, že bliká červená dioda, blíka.
Telefón nejde zapnúť (Hovorím, keď je batéria nabitá), len blikne dióda na zeleno, zavibruje a to je všetko.
Skúšal som PC Companion a všetky možné programy na Xperie, dal som obnova/opraviť telefon, neúspešne, skončilo to na začiatku inštalácie softvéru, kde sa to zastavilo a vyhlásilo neúspešnosť.

Vedeli by ste mi nejako pomôcť? Určite by som bol veľmi rád. :)
Trady
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2013
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Ericsson Xperia X10i

Příspěvek od Trady »

Mam x10i a kdyz nabijim tak cervena dioda sviti stale. neblika. A taky je potreba aby baterka byla v dobre kondici aby vydrzela prehrani sw, jinac se to muze seknout. a nehlede na to, ze vetsinou v servisech delaj prvni tovarni nastaveni / prehrati SW, coz bych rekl ze zkouseli.

Ja mel treba problem s tim, ze se mi zacal mobil samovolne vypinat, kapacita baterie litala jak jojo, atd... V servise rekli je treba prehrat SW, tak sem si koupil pro zichr novou baterku, (tusim ze 150-200 stoji), nabil a ono uz to zase bezi jak po masle :D
CPU: i5-3570K@4,2Ghz (4,4ghz max air) | CPUcooler: GELID Tranquillo rev.2 | MB: Gigabyte Z77X-D3H (rev 1.1) | GPU: Gigabyte GTX 660 OC| RAM: DDR3 Kingston HyperX PnP 2x4Gb@1600Mhz CL9| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Blue 1TB| SSD: Crucial M4-128Gb | CASE: Fractal Design Define R4 - Black Pearl | PSU: Seasonic S12II-520 | SYSTEM: Windows 10 Profesional
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“