PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

EVOLVEO /EVOLVE
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=138&t=208261
Stránka 1 z 1

Autor:  SwennCZ [ út 1. duben 2014, 13:44 ]
Předmět:  EVOLVEO /EVOLVE

dobrý den chci se zeptat na značku EVOLVEO dříve Evolve :) našel jsem celkem starý disk práve od evolve a byl jsem překvapen. Každý ským mluvím tak mi říká jak je to nová značka, že dělaj šit značka apod. Proto jsem se chtěl o této značče dozvedět více přece jenom značka s nějakou dobou na trhu nemuže být zas tak špatná jinak by tu už nebyla ne ? Tak jsem googlil a moc jsem toho popravdě nevygooglil proto se chci zeptat vás obecně co si myslíte o značce EVOLVE/O? , jak je to s telefonama jsou to opravdu takové šity jak se říká (když prodávají telefony které jsem levnější a s paramatry jako telefony o třídu výš . Jak to tedy je ? A odkud tato značka vůbec je ?
Jinak někde čtu velice kladné recenze někde zase záporné, co jsem mluvil s kamrádem tak ten mi řekl že značka evolve/o je spíše o kusech nějakej se povede že je uplně supr a nějakej je prostě nahovno. Je to možný ?

Autor:  kotas [ čt 3. duben 2014, 14:18 ]
Předmět:  Re: EVOLVEO /EVOLVE

EVOLVEO smartphone nebo jen telefon je strasnej kazovej a zasekanej shit!
Takze NEBRAT!!
A odkud ta znacka je? Prece levná MADE IN CHINA

Citace:
Abych byl objektivni, tak par vyrobku zn.EVOLVE (meteostanice, nabijecky, navigaci..) nebo smartphone EVOLVEO jsem prodal a pokazde tam byl minimalne jeden problem! Bud u meteostanice ze blblo cidlo, nabijecka spatne nabijela nejaky typ baterii, smartphone se ctyr-jadrovym CPU hned po zakoupeni nefungoval!! Proste to nebralo SIMku, takze RMA a do tydnu prisel opraveny a "zatim" funguje (prodaval jsem ho nekdy pred mesicem), takze asi tak... :|

Autor:  Suke001 [ čt 3. duben 2014, 14:34 ]
Předmět:  Re: EVOLVEO /EVOLVE

Evolveo nebrat, nejsou to moc povedené kousky

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/