Tlačítkový fotomobil

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Radkoff
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. led 2005
Bydliště: Moravské Budějovice

Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od Radkoff »

Ahoj, sháním pro mámu tlačítkový mobil se slušným foťákem. Tak kdybyste měl někdo nějakej tip, předem děkuji
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od LoCo99 »

Nokia Lumia 1020. Pořídil jsem to svojí matce a až na pár drobností si myslim že je to fajn telefon. A ten foťák je bezkonkurenční, ikdyž je dost charakteristickej.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od Blue Storm »

Radkoff píše:tlačítkový mobil
LoCo99 píše:Nokia Lumia 1020
:roll:

Btw, tohle patří spíš do sekce zde: http://pctforum.tyden.cz/viewforum.php?f=138

Každopádně se obávám toho, že s tlačítky již žádný fotomobil neexistuje a nejlepší foťáky tak budou mít nejspíš asi Blackberry, které ale zase stojí pálku.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od LoCo99 »

na mojí obranu ta lumia 1020 má tlačítkovou spoušť, to je taky rarita :D
Radkoff
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. led 2005
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od Radkoff »

jo, no to jsem zapomněl - aby to mělo extra tlačítko. já jsem uvažoval o nějakým SE, ale ty jsou poměrně starý a nějaký vzorový fotky, co jsem viděl jsou dost mizerný
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od LoCo99 »

všechny tlačítkový mobily jsou mimo tak nevim co si od toho slibuješ. Minimálně "fotomobil" a "tlačítkový" se vylučuje v roce 2016
Radkoff
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. led 2005
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od Radkoff »

tak nějak si to uvědomuju, nicméně jsem doufal, že jsem něco přehlídl.
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od pilarius »

Teď na trhu nic takového k sehnání není. V tomhle desetiletí se to prostě nevyrábí. Ono se to ale třeba vrátí do módy. Hloupý telefon za nízkou cenu s klávesnicí, WiFi, foťákem, LED svítilnou a dlouhou výdrží baterie by mnohým vyhovoval.
Některé starší kousky třeba symbianových Nokií měly skvělé foťáky, ale i dnešní totální lowendy z řad dotykáčů s nimi mohou svést vyrovnaný souboj, když se použije stejné výsledné rozlišení.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od Zivan »

No kdyz hodis treba do filtru heureky klasicky mobil s klavesnici, foto se zaostrovanim a 5MPx+, tak toho moc nevypadne. Jeden spatne zarazeny Alcatel, nejake Nokie a SE jen na Aukru a pak dalsi Nokie a SE, ktere maji jen nejake "noname" obchody, jeden Blackberry (dostupnost pres tyden, takze asi ani realne nebude) a Samsung S5611, který asi jako jediný seženeš ve známých eshopech.
http://mobilni-telefony.heureka.cz/f:16 ... 46;3688:1/
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
bonavox
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. srp 2006

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od bonavox »

Radkoff píše:Ahoj, sháním pro mámu tlačítkový mobil se slušným foťákem. Tak kdybyste měl někdo nějakej tip, předem děkuji
pilarius píše:Hloupý telefon za nízkou cenu s klávesnicí, WiFi, foťákem, LED svítilnou a dlouhou výdrží baterie by mnohým vyhovoval.
BlackBerry 9105

Na Aukru je ted nejakej "podnikatel" vehmentne nabizi za 2.990,- nicmene pokud Vam nevadi nakup ze zahranici, tak na AliExpress i s cestou za 1.700-1.800,-
Ja si je z tama koupil tri (prijde mi to nejlepsi mobil co jsem kdy mel), v jednom mi dokonce prisla i 4GB karta :D
A foti to taky suprove.
Podpis může být maximálně “50 bodů vysoký”, akorát že už nikdo neřekne, kolik řádků těch 50 bodů je. Tak raději pro jistotu nic … PRAVIDLA VIVAT!
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od LoCo99 »

neblbněte, telefon co točí VGA video a lezou z něj fotky jak z low-end samsungu neni fotomobil
hroutil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. kvě 2012
Bydliště: Praha

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od hroutil »

T-Mobile myTouch 4G Slide asi nebudu pro mamku to pravý?
kar99
Nováček
Nováček
Registrován: 06. zář 2018

Re: Tlačítkový fotomobil

Příspěvek od kar99 »

Potřebuji špičkový fotomobil, který bude vypadat co možná jak hloupoučká šunka. Občas vidím zajímavé zboží, někdy i za celkem dobrou cenu, a když se po čase ukáže potřeba, tak už nevím kde jsem to viděl. A příležitostí by se našlo povícero.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“