Siemens C65

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Stanley
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2003
Bydliště: Jedová chýše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

http://www.freedownloadscenter.com/Best ... t-wav.html
Doporucuju "Mobile AMR converter" .... C65 snad umi i MP3, ale nejlepsi format pro mobily je asi ten AMR. Pak neni problem.
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Stanley píše:C65 snad umi i MP3
Telefon v tomto segmentu určitě nenabízí MP3.
Stanley píše:nejlepsi format pro mobily je asi ten AMR. Pak neni problem.
Tento zvukový formát se používá výhradně pro zvukové nahrávky vestavěného diktafonu, jako formát pro hudbu velmi zřídka, teda jestli vůbec. (: Na hudbu není moc kvalitní...
Naposledy upravil(a) prf.KuBA dne stř 18. kvě 2005, 15:13, celkem upraveno 1 x.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Stanley
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2003
Bydliště: Jedová chýše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Ja mel za to, ze C65ka MP3ojky umi. Nedavno jsem do jedny nahraval nejaky melodie. Ale mas pravdu, nebyly to MP3trojky ale WAVy a nebo MIDy. Spletl jsem se. Ale AMR se daji taky jeste docela dobre pouzit. Z mobilu stejne (zatim) moc kvalitni zvuk neodstanes.
Diky za opravu
Jan Machalík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. led 2004
Bydliště: Chomutov

Jak pripojit Siemense C65 pres datovy kabel(DCA-500) k pc ??

Příspěvek od Jan Machalík »

Zdarek, mam takovej dotaz, stahnul sem si ovladace, nainstaloval sem je a doupnul kabel do COMU, ale bohuzel mi pc rekl, ze nebylo nalezeno zadne mobilni zarizeni a ze ho mam pripojit.Telefon byl celou dobu pripojeny k pc a tak me napada jestli to neni tim kablem,ptz je urceny pro M55,Tady sem cetl, ze DCA500 je kompatibilni s mym founem tak nevim a navic mi pres nej sel v poho flashnout firmware : http://www.mt-siemens.com/clanek/40/jak ... s-mobilem/

Poradite nekdo please ??
SilentiumPC Regnum RG6V ARGB | Asus TUF Gaming B550M-Plus | AMD Ryzen 5 3600X | 16GB DDR4 Patriot Blackout 3600MHz CL17@3733MHz CL16 | ASRock Radeon RX 5600 XT D2 | Samsung 980 Pro Nvme 512GB | Crucial MX500 1TB SATA | Toshiba 3TB | Corsair TX750 | ARCTIC Liquid Freezer II 360 |
mansuet
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2005
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mansuet »

Kabelem to neni, postup vyroby je pro vsechny kabely stejny, originalni nejspis je "zeano?" tak v tom by taky nemel byt problem. Skus stahnout ovladace primo na Siemens C65. Fungoval ten kabel s M55?
CPU 2,4Ghz Pentium 4, AGP GF4FX5600XT, 768MB RAM
Mobilní telefon Nokia 9300 , ET
Jan Machalík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. led 2004
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Jan Machalík »

mansuet píše:Kabelem to neni, postup vyroby je pro vsechny kabely stejny, originalni nejspis je "zeano?" tak v tom by taky nemel byt problem. Skus stahnout ovladace primo na Siemens C65. Fungoval ten kabel s M55?
No nwni originalni a s M55 beha v poho.Zkousel sem i nastavit manualne port pro ten foun, ale bez uspechu :sad:
SilentiumPC Regnum RG6V ARGB | Asus TUF Gaming B550M-Plus | AMD Ryzen 5 3600X | 16GB DDR4 Patriot Blackout 3600MHz CL17@3733MHz CL16 | ASRock Radeon RX 5600 XT D2 | Samsung 980 Pro Nvme 512GB | Crucial MX500 1TB SATA | Toshiba 3TB | Corsair TX750 | ARCTIC Liquid Freezer II 360 |
mansuet
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2005
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mansuet »

Bude to tim neoriginalem, obcas pomaham v krame s mobilama a to je casta chyba kterou lidem musim vysvetlit. Se starsima telefonama to slo ale novy sou nejak chraneny nebo co, skus vyzkouset originalni kabel, melo by to jit.
CPU 2,4Ghz Pentium 4, AGP GF4FX5600XT, 768MB RAM
Mobilní telefon Nokia 9300 , ET
Jan Machalík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. led 2004
Bydliště: Chomutov

Problém se Siemensem C65.PLS poradte :-(

Příspěvek od Jan Machalík »

Cussa, mam Siemense C65, puvodne tam byl firmware verze 25, pak jsem tam flashnul verzi 43.Samozrejme to je oficialni.Problem je ale v tom, ze vyzvaneci melodie hraji tak 5-10s strasne potichu a pak postupne zesili.U nekterych to trva i 20s a az potom hraje telefon na max.Dela to az po flashnuti tohoto firmwaru.Zkousel sem ho flashnout znovu a zadna zmena.Docela me to stve.Flashnul bych tam klido verzi 53, ale ta neni oficialni, je to Winswup a to se mi tam nechce davat.
SilentiumPC Regnum RG6V ARGB | Asus TUF Gaming B550M-Plus | AMD Ryzen 5 3600X | 16GB DDR4 Patriot Blackout 3600MHz CL17@3733MHz CL16 | ASRock Radeon RX 5600 XT D2 | Samsung 980 Pro Nvme 512GB | Crucial MX500 1TB SATA | Toshiba 3TB | Corsair TX750 | ARCTIC Liquid Freezer II 360 |
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Co si zkusit nechat fw prehrat v servisu?
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
kolo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2004

Příspěvek od kolo »

Napr. na Siemense MC60,A52 robi to iste............Zvonenie hraje slabo a postupne zosilnuje..............Predtym to vyzvanalo dobre?
Amd AthlonXp 2500+
Titan D5TB/CU35/R1,Epox 8KRAI(Via KT600),PQI 2x256 MB 400 CL2.5,ATI Sapphire Radeon 9550 128mb/128bit 250/200@435/265 + GLACIAL NorthPole 1000,Maxtor 15GB "5400" 2mb cache,Mercury HT4500 5.1,TTC-003,WinXp+SP2
Jan Machalík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. led 2004
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Jan Machalík »

kolo píše:Napr. na Siemense MC60,A52 robi to iste............Zvonenie hraje slabo a postupne zosilnuje..............Predtym to vyzvanalo dobre?
JJ predtim to jelo normalne, jednou mi ten firmware prehrali primo v siemensu a to uz to jelo tak jak to jede, tak jsem zkusil ten firmware prehrat sam a to nepomohlo.
SilentiumPC Regnum RG6V ARGB | Asus TUF Gaming B550M-Plus | AMD Ryzen 5 3600X | 16GB DDR4 Patriot Blackout 3600MHz CL17@3733MHz CL16 | ASRock Radeon RX 5600 XT D2 | Samsung 980 Pro Nvme 512GB | Crucial MX500 1TB SATA | Toshiba 3TB | Corsair TX750 | ARCTIC Liquid Freezer II 360 |
nanuk
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2004
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nanuk »

a nedaval si tam daku specialnu verziu obsahujucu dake upravene patche napriklad na toto zvonenie? skus sa pozriet na www.siemensmania.cz a tam na fore
CPU: Intel C2D E6550 + AC Freezer7 Pro - MB: MSI-P6N SLI Platinum VGA Saphire Radeon HD 4670 RAM: DDR2 6GB 800 MHZ RAID0 2xHDD: SAMSUNG 500GB SATA2 16MB HD501LJ - CD-RW: MSI - CD-RW 52x32x52x - DVD-RW: LG GSA-4163B - LCD: Samsung 204B - Samsung 2243nw - Samsung LE40A656 - Keyboard: Logitech Iluminated Keyboard - Mouse: Microsoft Wireless Lase Mouse 6000 Case: Thermaltake Armor JR WC3000SWA - Notebook: HP Pavilion DV6670 - Handheld: BlackBerry 8900 - Phone: Apple iPhone 3GS 32GB - Operator: O R A N G E
Borg2of3
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2004
Bydliště: deltakvadrant
Kontaktovat uživatele:

utopil jsem si mobila Siemense C65

Příspěvek od Borg2of3 »

Custe.. jsem debil.. to na zacatek :( Utopil jsem si mobila.. a ted nechce chodit.. uz je uplne vysusenej.. ze zacatku delal vetsi fory.. po rozebrani a slozeni se ted chova slusneji.. zapne se.. nabehne na pin (tady predtim vetsinou zamrzl) pak vezme pin.. a zacne se logovat.. v tom okamziku vypadne hlaska "chyba karty".. jen v jednom pripade se mi stalo, ze tahle hlaska nepadla.. a pokracovalo to dal .. ale karta nebyla pritomna. Takze byli k dispozici jen zakladni funkce jako sos, emai atd... projel jsem si pres *#06# nastaveni a test... takze vim, ze fotak, vibrace, display, zvuky.. to vsechno bezi OK. Zkousel jsem i jinou simku.. ale porad to same (ne to je piko). V kazdem pripade mi pripada, ze se kazdym dnem trosicku jako polepsuje.. ale s tou simkou asi uz nic nenadelam. Telefon jsem rozebral.. a prohlizel jsem ho.. kontroloval jestli preci jen nekde nezustala voda.. vsechno vypadalo dobre.. az na jednu soucastku vedle ovladaciho joistiku (viz obrazky na adrese nize). Taky jsem se pripojil pres kabel z pc.. a uplne v pohode jsem si stahl adresar a zalohoval veskery soubory v telefonu.. ale proste Chyba Karty.. blueh ...Nevite nekdo co s tim delat??? :cry:

http://borg2of3.net/siemens/
My jsme borg. Budete asimilováni!
AMD Athlon II X4 631, Sapphire HD 6570 Ultimate 1GB DDR3, Asus F1A75-M PRO - AMD A75, Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1866, SSD OCZ Vertex 3 - 60GB, WD Green 500GB, OCZ zdroj ZS Series 550W 80 PLUS Bronze, CoolerMaster Hyper TX3, Sweex LW322 Wi-fi síťová karta PCI, CoolerMaster Elite 343 (RC-343-KKN1), Samsung SH-222AB SATA, Čtečka karet I-BOX 62w1 + USB, Microsoft Windows 7 Home Premium CZ 64bit OEM, Logitech Wireless Desktop MK320 CZ, Philips 246EL2SBH - LCD monitor 24"
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od srna »

jde nejak vyndat pouzdro na SIMku ? pokud jo, vyndal bych ho, poradne ocistil kontakty a skousel dal....jinak asi servis....ale todle bude IMHO kontakt. to mi delala 7650. ale bez utopeni, problem vyresila rozborka a dukladna ocista

/ale ja mam tak starou simku, ze mam v kontaktech vytlaceny dulky....a taky uz byla v hooodne telefonech
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
X-Spidy-X
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X-Spidy-X »

Servis :wink: Nic lepsiho nevymyslis... Vycisteni stoji asi dve kila, takze dotoho. Jinak tu soucastku na fotce sam rozhodne necisti, nebo ji utrhnes!!! Tez se mi povedlo neco takoveho maleho utrhnout a de to fakt lehce... Takze servis

BTW: muzes to zkusit nechat proplachnout destilkou... Sem tam se stim podari neco vycistit a mobilu tim neuzkodis, ale vetsinou mobil stejne pak putuje nekam dal...
Borg2of3
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2004
Bydliště: deltakvadrant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borg2of3 »

hm tak diky za rady.. ted jsem jeste zjistil, ze kdyz necham mobil vypnutej.. ale baterku a vsechno necham v nem.. tak po hodine uz nejde zapnout.. leda pres nabijecku.. takze je asi nekde zkrat kterej neustale vybiji baterku... pouzdro na simku vyndat nejde viz obrazek nize

http://borg2of3.net/siemens/PICT0018.JPG

zkusim to jeste nejak ocistit.. ale spis pochybuju, ze se to povede
My jsme borg. Budete asimilováni!
AMD Athlon II X4 631, Sapphire HD 6570 Ultimate 1GB DDR3, Asus F1A75-M PRO - AMD A75, Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1866, SSD OCZ Vertex 3 - 60GB, WD Green 500GB, OCZ zdroj ZS Series 550W 80 PLUS Bronze, CoolerMaster Hyper TX3, Sweex LW322 Wi-fi síťová karta PCI, CoolerMaster Elite 343 (RC-343-KKN1), Samsung SH-222AB SATA, Čtečka karet I-BOX 62w1 + USB, Microsoft Windows 7 Home Premium CZ 64bit OEM, Logitech Wireless Desktop MK320 CZ, Philips 246EL2SBH - LCD monitor 24"
X-Spidy-X
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X-Spidy-X »

Radsi bych moc neexperimentoval... - akorat ho dodelas!!
santa999
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od santa999 »

No ten servis se ti stejně asi moc nevyplatí, pokud to bude něco na desce co se nedá snadno vyměnit tak tě to bude stát víc jak novej telefon.Pokud je to něco co je na desce napevno připájené tak to už se dnes skoro nemění, nikomu se to už neviplatí.Některé servisi to ale ještě dělají, musíš hledat.Ale doma stím nic nezmůžeš, radši do toho nešťourej nebo do roze*ereš ještě víc :wink:
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

santa999 píše:No ten servis se ti stejně asi moc nevyplatí, pokud to bude něco na desce co se nedá snadno vyměnit tak tě to bude stát víc jak novej telefon.
Navíc servis Siemensů (pokud nejsou zakoupený u operátora) zrovna poslední dobou moc nefunguje... Opravy se provádí jenom do tý doby než dojdou náhradní díly...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
santa999
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od santa999 »

Don Martinez píše:
santa999 píše:No ten servis se ti stejně asi moc nevyplatí, pokud to bude něco na desce co se nedá snadno vyměnit tak tě to bude stát víc jak novej telefon.
Navíc servis Siemensů (pokud nejsou zakoupený u operátora) zrovna poslední dobou moc nefunguje... Opravy se provádí jenom do tý doby než dojdou náhradní díly...
Jo to taky ale většinou najdou nějakou alternativu ale někdy za to chtějí nehorazný peníze :(
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“