Vyběr mobilního telefonu do 7000

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
RadekPraha
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. led 2005

Příspěvek od RadekPraha »

No a nejaky vylepseny Siemens SX1 by nebyl?
Hlavne s lepsim fotakem a novejsim OS, prip. s EDGE....
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Vylepšený SX1 bohužel ne. Musel by ses porozhlédout po nových řadách smartphonů, které nabízí vše co popisuješ. Jeden z takových je například Nokia 6681, ovšem nevýhodou je postatně vyšší cena.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
RadekPraha
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. led 2005

Příspěvek od RadekPraha »

jojo, tahle Nokie vypada dobre, ale je fakt draha.
Jeste premyslim nad Nokii 6630 a pak mi jeste nekdo doporucoval SE P910i...
tak nevim
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Nokia 6630 nabídne to samé jako 6681, a proto je celkem jedno, který z těchto dvou modelů si vybereš. Pro "běžné" použití bych dal přednost smartphonu se Symbianem S60, pro které je k dispozici více aplikací a je celkové mezi lidmi mnohem rozšířenější. Řada "P" od SonyEricssonu má lepší využití spíše v pracovních a manažerských podmínkách.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

Taky něco takovýho budu kupovat, zatim u mě cede Samsung e330. Ale vrtá mi hlavou jedna věc: je potřeba aktiv. displey? Je pasivní tak špatnej nebo bohatě stačí?
Luk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luk »

Jo vybírej např. véčko od Samsungu.
Telefony Samsung jsou kvalitní,precizní stroje a mají výborné displeje.
Pak z levných jiných značek ještě je zajímavá: Motorola MPX200 ta se dá sehnat i v češtině a je to kvalitní véčko slušný vzhled a hlavně stojí málo a má op.systém.
Tedy mobilní Wokna..... :lol:
Sám jsem o něm uvažoval je skvělé a šlo dost na dračku jakmile klesla jeho cena a teď stojí pod 5000kč.
Jediná větší nevýhoda je že nemá foťák a bohužel ani bluetooth.
Ale pokuď mě paměť slouží tak foťák se dá externí dokoupit.
Top notebook: Toshiba,Dell,IBM!!!!!!!!!!!!
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

Luk píše:Jo vybírej např. véčko od Samsungu.
Telefony Samsung jsou kvalitní,precizní stroje a mají výborné displeje.
Pak z levných jiných značek ještě je zajímavá: Motorola MPX200 ta se dá sehnat i v češtině a je to kvalitní véčko slušný vzhled a hlavně stojí málo a má op.systém.
Tedy mobilní Wokna..... :lol:
Sám jsem o něm uvažoval je skvělé a šlo dost na dračku jakmile klesla jeho cena a teď stojí pod 5000kč.
Jediná větší nevýhoda je že nemá foťák a bohužel ani bluetooth.
Ale pokuď mě paměť slouží tak foťák se dá externí dokoupit.
Takže Smasung klidně i bez aktiv. displeje, jo? OK. A ta mpx200 se mi taky líbila, ale chci integr. foťák, takže mi vypadla ze seznamu. Teď sem to všechno prolezl a zbyly mi 3-4 kousky: Samsungy e330 ( láska na první pohled :D škoda toho středního tlačítka, má tam bejt OK ) a x640 ( za ty prachy dobrej... ), LG 3300 ( E330 ale levnější s praktičtějšim vnějšim displeyem a potvrzení na norm. místě ) a LG C3320 ( vlastně =3300 ) Já to vidim na 3300, nemůžu si pomoct... http://www.nakupni-dum.cz/detail.asp?fl ... 4&id=30949 - to je velmi dobrá nabídka, u nás v krámě za něj chtěj 4500 ( neblok. ) plus nějaká ta sleva ) počítám max 200 ). Ach jo, kde sou ty doby kdy se nabídka tel. vešla na jednu A4 v časopise ( 3210, 3310, 3330, C35, M35, S35 + 5 dalších a to bylo vše ) - zlatý časy...
Luk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luk »

No můžu směle říci že Samsung dělá skvělé displeje.Tím nechci říci že pasivní displej je to pravé.
Já osobně užívám Samsung C100 koupený kdysi jako novinka u Oscara.
Moc na baterii nevyrží ale displej zobrazuje nádherně a že už je to starší model,má displej UFB což není aktivní TFT.
i přes to že je to jakýsi vylepšený pasiv,vypadá displej se zapnutým podsvícením skoro jak TFT.
Když mám zaplé podsvícení krásně září viditelně a i když na displej dopoadá více světla je viditelný dobře.Jen na slunci už je to horší ale je ještě relativně vidět.
Tento displej měl Samsung už dávno prostě Samsung displeje umí,to jsem chtěl říci.
Vždyť jak dlouho trvalo např: Nokii než místo 4096 barev povýšila na 65tisíc?No nějaká doba to byla a Samsung už vesele osazoval většinu lepších telů jasnýmy displeji s 65tisíci barvama.
Já dokonce u toho svého Samsungu kvůly šetření bateri podsvícení vypínám nafurt,sníží se tak sice vidielnost ,na slunci nevidím skoro nic ale jinak bez slunce viditelnost docela dost to ujde.
Jinak ta Motorola MPX200 je dobrá škoda že ač MPX220 klesla cena,tak je stále oproti MPX200 drahá. :sad:
Top notebook: Toshiba,Dell,IBM!!!!!!!!!!!!
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Zkus jinou Motorolu treba V500 - ta se prodava za 4700, a rek bych ze je o hodne lip vybavena nez ty Samsungy.
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

Don Martinez píše:Zkus jinou Motorolu treba V500 - ta se prodava za 4700, a rek bych ze je o hodne lip vybavena nez ty Samsungy.
Má anténku, neberu, nediskutuju, neomluvitelnej nedostatek. 8-) A mě vlastně ani nejde o nějaký fce., chci volání, sms, mms, javu, fotky, e-maily a budík, to umí každej
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

wector píše:
Don Martinez píše:Zkus jinou Motorolu treba V500 - ta se prodava za 4700, a rek bych ze je o hodne lip vybavena nez ty Samsungy.
Má anténku, neberu, nediskutuju, neomluvitelnej nedostatek. 8-) A mě vlastně ani nejde o nějaký fce., chci volání, sms, mms, javu, fotky, e-maily a budík, to umí každej
Ses si jistej ze ty Samsungy ty emaily maj? Ja bych rek ze ne. Mam pro tebe jeste jednu nekorejskou alternativu - Siemens CFX-65, i kdyz nevim jak to se Siemensem v budoucnosti bude :) .
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

Don Martinez píše:
wector píše: Má anténku, neberu, nediskutuju, neomluvitelnej nedostatek. 8-) A mě vlastně ani nejde o nějaký fce., chci volání, sms, mms, javu, fotky, e-maily a budík, to umí každej
Ses si jistej ze ty Samsungy ty emaily maj? Ja bych rek ze ne. Mam pro tebe jeste jednu nekorejskou alternativu - Siemens CFX-65, i kdyz nevim jak to se Siemensem v budoucnosti bude :) .
Nakonec bych se bez toho mailu i obešel. Jde o to, že pojedeme s přítelkyní na dovolenou, její rodiče nám půjčí digitál, ale chceme mít i mobil s foťákem na nějaký míň náročný fotky ( třeba do zábavních parků digi brát nebudem - nekrade se jen v Čechách - mobil na krku je jistota. Ten mail sem chtěl proto, aby se dala případně nějaká ta pohlednice poslat domů...

Ten Siemens nevypadá špatně, i když ten vzhled mě moc nedostal... Na mobilmania.cz se mi ale neotevřela stránka s recenzí jeho displeje :( Jak je na tom? Ale jak si řekl: se Siemensem je to všelijaký, i když záruku a servis to asi neohrozí, furt je to obrovská firma, viz. třeba Grundig - měli jsme od nich DVD, pak krachli či co, ale oprava byla naprosto v pohodě...

Nicméně sem se téměř rozhodl ( už jenom uvidíme jak s tim Siemensem ): po 5 hodinách čtení recenzí, srovnávání cen a nadávek proč má tolik dobrejch mobilů tu blbou anténku :blee: sem si vybral LG c3320 u Oskara za 4 577 Kč, ale maj tam nějakou jistinu či co a po tom netoužim, mám teprve měsíc nový číslo a nabral sem krédo 2000tis...
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

wector píše:Taky něco takovýho budu kupovat, zatim u mě cede Samsung e330. Ale vrtá mi hlavou jedna věc: je potřeba aktiv. displey? Je pasivní tak špatnej nebo bohatě stačí?
I pasivní displeje má Samsung celkem kvalitní, ale rychlost překreslování není moc vysoká, což je asi hlavní rozdíl a nevýhoda oproti TFT, ze kterého v podání Samsungu máte opravdu pocit, že máte v ruce něco špičkového.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

prf.KuBA píše:
wector píše:Taky něco takovýho budu kupovat, zatim u mě cede Samsung e330. Ale vrtá mi hlavou jedna věc: je potřeba aktiv. displey? Je pasivní tak špatnej nebo bohatě stačí?
I pasivní displeje má Samsung celkem kvalitní, ale rychlost překreslování není moc vysoká, což je asi hlavní rozdíl a nevýhoda oproti TFT, ze kterého v podání Samsungu máte opravdu pocit, že máte v ruce něco špičkového.
tjn, ale za 5 talířů si můžem nechat zdát...

//EDIT: tak sem nakonec vzal Samsung SGH-E330 za 5 tis.
Konqueror
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. lis 2004

Ktory si vybrat? Razr v3 alebo K750i?

Příspěvek od Konqueror »

Prosim vas poradte mi ktory z tychto dvoch telefonov si mam vybrat:

Motorola Razr V3
http://www.orange.sk/private/phones/phone_1201.dwp

Sony Ericsson K750i
http://www.orange.sk/private/phones/phone_1224.dwp

Lebo chcem uz vymenit moj starucky Trium Mars na ktorom mi prestavaju fungovat tlacitka :lol:


Najviac by mi pomohli majitelia jedneho z tychto telefonov, co ho uz nejaky cas pouzivaju a napisali by mi co im vadi

Dakujem :)
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Bohuzel davas na vyber dva rozdilne typy telefonu - pokud ti jde hlavne o styl a par nadstandardnich fci vem Razr, pokudf preferujes spis fce jako MP3, radio, kvalitnejsi dipslej, podporu pametovek vem K750i.
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Konqueror
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. lis 2004

Příspěvek od Konqueror »

K750i ma kvalitnejsi displej ako V3?
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Konqueror píše:K750i ma kvalitnejsi displej ako V3?
Jisteze stejne bodu pri mensich rozmerech --> vyssi hustota a jemnejsi zobrazeni, o velikots tolik nejde, jestli mi neveris tak doufam ze tenhle odkaz bude fungovat: http://www.mobilmania.cz/mobily/compare ... owbasket=0 , zapomnle jsem jeste na rozhodne lepsi fotoaparat SE K750i.
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

ber SE 750i, super display, foťák, navíc memory card... prostě super... ta motorola je spíš pro reprezentativní použití... lidi co hodně telefonujou.. bussiness many atd. :) jinak na zkušenosti s SE 750i se můžeš zeptat třeba Nidza...
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
voodoo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 11. črc 2005
Bydliště: Bratislava City

Příspěvek od voodoo »

mne sa na RazrV3 nepacilo zopar veci, teraz si uz na vsetky nespomeniem, ale jedna z nich bola ta, ze ked si si k nejakej skupine pridelil vyzvananie, tak ti tak zacali zvonit aj prichadzajuce sms... ak ti dosla sms, tak sa ti napriklad pustila polminutova mp3....

teraz sa chystam na SE D750i (kedze som T-Mobile pozivitivny), je rozhodne lepsi ako Razr, ten iba dobre vyzera....
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“