Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 26. únor 2021, 19:55

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 7 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: FSC Pocket LOOX N 520
PříspěvekZaslal v: st 12. duben 2006, 20:24 
Nováček
Nováček

Jsem dost zklamaný. Fujitsu Siemens Pocket LOOX N 520- po čtyřech dnech užívání prasklý displej, pnutím bez mechanického poškození... Záruku mi samozřejmě neuznali, takže vypaplám 4 litry za displej... To už jsem oplakal, jen mne zajímá-nemáte někdo podobnou zkušenost? Taková značka a... furt tomu nemůžu uvěřit, že jsem měl smůlu...Choval jsem to jak v bavlnce a takhle... :x :o :lol:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 14. duben 2006, 18:56 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

V lednu jsem prodal 5ks a zatim si nikdo nestěžoval ... snad to byla jen vada kusu, ale takové vyřízení reklamace bych si líbit nenachal !!! :wink:

Předmět: FSC N520 k počítači
PříspěvekZaslal v: po 9. duben 2007, 10:04 
Nováček
Nováček

Zdravím, mám problém, nedávno jsem si nainstaloval operační systém Windows Vista, ale když si teď připojím k pc svoje PDA(Fujitsu-siemens N520), tak mi je windows prostě nenajde.Stáhnul jsem si program windows mobile device center, který je ve Vistě jako náhražka staršího Activesyncu, ale on mi moje pda prostě nenajde.Pda hlásí připojování,ale obrázek za chvilku zmizí a nepřipojí se.Žádnou hlášku ale nedá, tak nevím co je špatně.Mám pda jen chvilku, takže jsem ještě docela lama, prosím poraďte mi někdo čím by to mohlo být.Díky moc....

Předmět: re
PříspěvekZaslal v: út 10. duben 2007, 21:34 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Tak to tedy take nevim,ale byt tebou zkusil bych PDA pripojit na starsim systemu (WinXP),pokud se PDA pripoji,problem bude v samotnem systemu WinVista a nejspis s tim zatim nic nenadelas (Muj Qtek 2020 nasel system WinVista bez problemu),pokud ani WinXP PDA nenajdou,zkus na PDA hardreset.Nezapomen predtim zazalohovat .)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 11. duben 2007, 13:57 
Nováček
Nováček

na win XP šlo připojení v pohodě.Hardreset jsem taky zkoušel a nepomohlo to.Fakt netuším proč to nejde.Musel jsi v pda něco nastavovat, nebo se ti připojení spustilo automaticky po zapojení kabelu?

Předmět: re
PříspěvekZaslal v: st 11. duben 2007, 14:57 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Tivan napsal:
na win XP šlo připojení v pohodě.Hardreset jsem taky zkoušel a nepomohlo to.Fakt netuším proč to nejde.Musel jsi v pda něco nastavovat, nebo se ti připojení spustilo automaticky po zapojení kabelu?

Nastavovat jsem nic nemusel,zkratka jsem PDA pripojil,system jej rozpoznal a mohl jsem hned s PDA pracovat.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 11. duben 2007, 18:19 
Nováček
Nováček

tak to teda fakt nevím, zkusil jsem psát na technickou podporu do fujitsu-siemens tak uvidíme co mi řeknou....

Odpovědět na téma  [ 7 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních