Sony Ericsson D750i

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Fr33dom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Přelouč

Sony Ericsson D750i

Příspěvek od Fr33dom »

Zdarvim všechny, mám problém s diplejem na SE D750i naráz přestal fungovat, přitom prasklej není, myslím si že to asi bude displejem protože když telefon zapnu tak se ozve ten zapínací tón, ale displej nic neukazuje, bude to určitě displejem?jde mě o to abych nekoupil novej displej a vono to pak třeba stejně nebude fungovat.Moc díky všem za rady.
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Telefon máš ještě v záruce (předpokládám)? Jestli jo tak bych s tím zkusil přijít do servisu - pokud na něm nejsou stopy nějakýho násilí :roll: tak by to mohli (měli) vzít. Jinak mohlo by to taky bejt teoreticky deskou (studenej spoj nebo oxidace) - ale to asi nepoznáš - zkus ten servis.
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Fr33dom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Přelouč

Příspěvek od Fr33dom »

Don Martinez píše:Telefon máš ještě v záruce (předpokládám)? Jestli jo tak bych s tím zkusil přijít do servisu - pokud na něm nejsou stopy nějakýho násilí :roll: tak by to mohli (měli) vzít. Jinak mohlo by to taky bejt teoreticky deskou (studenej spoj nebo oxidace) - ale to asi nepoznáš - zkus ten servis.
Mám ho bohužel z bazaru :(
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Sám toho podle mě moc nezmůžeš, opravu si budeš muset v nějakém servisu zaplatit. /-:
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

prf.KuBA píše:Sám toho podle mě moc nezmůžeš, opravu si budeš muset v nějakém servisu zaplatit. /-:
No a jestli je to v desce tak se poohlídni po novým telefonu - nová deska stojí víc jak novej telefon :( .
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
maku
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. úno 2005
Bydliště: Okoli ČR

Příspěvek od maku »

Fr33dom píše:
Don Martinez píše:Telefon máš ještě v záruce (předpokládám)? Jestli jo tak bych s tím zkusil přijít do servisu - pokud na něm nejsou stopy nějakýho násilí :roll: tak by to mohli (měli) vzít. Jinak mohlo by to taky bejt teoreticky deskou (studenej spoj nebo oxidace) - ale to asi nepoznáš - zkus ten servis.
Mám ho bohužel z bazaru :(
Uz jsem ten tvuj prispevek cetl na semania.cz a tak zkus kontakotvat nekoho z technicke podpory a mozna ti ten mobil opravi levnejc nez v servisu. :wink:
Notebook: ASUS X555LN-XX415N / 15.6" / i5 - 4210U - 1.70 GHz max az 2.70GHz / 8GB - DDR3 / HDD - 1TB / NVIDIA GeForce GT840 - 2GB / Microsoft 64bit
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“