Nokia 7110 - stření díl s integrovanou anténou

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
jessie.james
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Veselí n./M.

Nokia 7110 - stření díl s integrovanou anténou

Příspěvek od jessie.james »

ma nekdo tuseni, zda-li existuje tenhle dil pro starickou N7110? hledam vsude mozne a nikde o nem neni ani zminky (zrejme se pro tento model asi nevyrabel :(). jedna se mi o tenhle dil telefonu - http://www.mujmobil.cz/shop/view_item.php?zbozi_id=577 (to je pro N5110, ale uvadim to jako nazornou ukazku.) kdyby nekdo o necem vedel, dejte prosim vedet. diky
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Obávám se, že tahle věc se dělala akorát pro 5110 (hlavně kvůli tomu, že to byl velmi populární model, že?) a dneska už to nikdo dělat nebude, protože by to byly akorát vyhozený peníze...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
lolo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lolo »

Suhlasim z Donom Martinezom ale mohol by si sa popozerat v inzeratoch ci niekto nepredava tento model lenze poskodeny :wink:
Už to tak bude :-)
jessie.james
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Veselí n./M.

Příspěvek od jessie.james »

lolo píše:Suhlasim z Donom Martinezom ale mohol by si sa popozerat v inzeratoch ci niekto nepredava tento model lenze poskodeny :wink:
ja mam ty mobily 2. jeden vzhledove v perfektnim stavu, ale nefunguje a druhy zase funguje, ale ma poskrabany a olamany kryt. takze ted me ceka kompletace a vznik jednoho funkcniho a vzhledove zachovaleno mobilu :). a prave pri tomhle me napadlo, jestli se nedelala tahle integrovka i na 7110. prosmejdil jsem net, ale nikde nic, takze se asi nedelala. v nejake stare diskuzi (rok 2001) jsem nasel, ze firma, co delala tuhle integrovku na 5110 planuje vyrobu i na 7110, ale jak je videt, tak se tak nestalo.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“