Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Lukes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2004
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Lukes »

pejsek píše:Pouzivat hlavne na volani a sms jak to byva u telefonu zvykem. Pak sem tam nejaky film, mp3, opradu vyjimecne udelam nejakou fotku. Potrebuju at to v poho komunikuje s kompem pres BT, nejaky schopny kalendař, poznamky. Obcas si rad zahraju nejakou hru. Uplne mi vyhovoval w810i ale po roce pouzivani se mi okoukal a ted bych mozna zkusil i OS. Doma ma wifi takze se to taky hodi... Na druhou sranu vlacej sebou na party telefon ktery ma 160g a je tlusty 25 mm. :(
poradim ti nech si ten w810i smartphone ani MDA nevyuzijes
pejsek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. bře 2006
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pejsek »

Kdyz tak nad tim premyslim tak nejlepsi pro me a to i po rozmerove strance je htc Vox. Je jen trochu sirsi nez me w 810i... A 50 g navic mi kapsu netrhne... myslim ze to je jasna volba i kdyz jeste sem tam uvazuji nad N73. Vsem dekuji za rady... A poradte mi please o kousek nize se stylovkou do 5500 pro mamu.
GRACHUS
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od GRACHUS »

N73 neber.Za tvoji cenovou hladinu je hafo lepších věcí.Co u N73 postrádám nejvíc je wifi.Však na párty si ber starej mobil.Nepředpokládám že na kalbě by si pracoval nebo připojoval na net. :D :D
MSI GE 60 2PE Apache Pro
I5 4210H 2,90 Ghz
16 GB Ram
500 GB msata SSD
1 TB 7200 rpm Seagate
GTX 860M
Lukes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2004
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Lukes »

GRACHUS píše:N73 neber.Za tvoji cenovou hladinu je hafo lepších věcí.Co u N73 postrádám nejvíc je wifi.Však na párty si ber starej mobil.Nepředpokládám že na kalbě by si pracoval nebo připojoval na net. :D :D

ja bych ho uz nepresvetcoval on ten telefon nechce protoze ho potrebuje ale protoze chce mit nejaky novy i kdyz ten w810i je relativně novy

jinak nazor na nokii mam ten samy ale to uz sem psal
pejsek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. bře 2006
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pejsek »

Lukes píše:
GRACHUS píše:N73 neber.Za tvoji cenovou hladinu je hafo lepších věcí.Co u N73 postrádám nejvíc je wifi.Však na párty si ber starej mobil.Nepředpokládám že na kalbě by si pracoval nebo připojoval na net. :D :D

ja bych ho uz nepresvetcoval on ten telefon nechce protoze ho potrebuje ale protoze chce mit nejaky novy i kdyz ten w810i je relativně novy

jinak nazor na nokii mam ten samy ale to uz sem psal
Nepotrebuje no... hodne lidi ma BMW a stacila by jim taky fabka.
Lukes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2004
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Lukes »

pejsek píše:
Nepotrebuje no... hodne lidi ma BMW a stacila by jim taky fabka.

tohle je spis pripad lidi co maji rok stare BMW a chteji novy model
pejsek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. bře 2006
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pejsek »

W810I je urcite super telefon ale jak pisu uz v prvnim postu tak se mi okoukal. Predtim jsem mel totiz W800i ale ten odesel a misto nej mi dali W 810 i takze prakticy uz jedu na stejnem phonu 2 roky. Tim padem bych chtel neco jineho... Smartphony maji urcite hodne funkci ktere asi nevyuziju protoze pracovne sebou taham notes... Takze potrebuju neco rozmerove stejneho a aspon tak dobreho jako w 810i. Jak spracovanim tak funkcemi...
GRACHUS
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od GRACHUS »

Myslim že tady už neni co řešit.Poradim ti,najeď si na katalog na mobilmanii.Tam si vyber telefon kterej se ti bude zamlouvat a pak ho porovnej se současným.

Co se týká stylovky pro mamču tak je to dost těžký do 5500.A s těma parametrama.Hlavně co se zdá stylovka mě nebo mé přítelkyni se nemusí líbit tvé mamě.Jen poradím,že přítelkyně si bude kupovat Z610i v růžové.To se i mě zdá jako stylovka.Cena se však pohybuje kolem 6500kč s dph.

http://www.mobilmania.cz/Katalog-mobilu ... fault.aspx
MSI GE 60 2PE Apache Pro
I5 4210H 2,90 Ghz
16 GB Ram
500 GB msata SSD
1 TB 7200 rpm Seagate
GTX 860M
mic321
Nováček
Nováček
Registrován: 08. srp 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

názor

Příspěvek od mic321 »

n73 nic nezkazíš a nebo by se ti ještě možná mohl líbit SE M600i
ananta
Nováček
Nováček
Registrován: 31. kvě 2007

Příspěvek od ananta »

E-Ten bych nebral, mám sám špatné zkušenosti, navíc E-Ten má "podporu", rozuměj nemá. Jejich upgrade na WM 6.0 je noční můrou uživatelů a měsíce se nic neděje....
Doporučuji buď HTC nebo Asus, příp. Palm Tréo 680, pokud je pro tebe funkce telefonu prioritní, tam má Palm hodně navrh.
Lukes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2004
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Lukes »

ananta píše:E-Ten bych nebral, mám sám špatné zkušenosti, navíc E-Ten má "podporu", rozuměj nemá. Jejich upgrade na WM 6.0 je noční můrou uživatelů a měsíce se nic neděje....
Doporučuji buď HTC nebo Asus, příp. Palm Tréo 680, pokud je pro tebe funkce telefonu prioritní, tam má Palm hodně navrh.

E-ten ma nejlepsi podporu ze vsech mda
ananta
Nováček
Nováček
Registrován: 31. kvě 2007

Příspěvek od ananta »

Hehe, ftipálek?
A/ co je do MDA? Značka od T-Mobilu, co s tím má společného?
B/ nepleteš si to s CZ podporou (importér) z Plzně? (pokud nepletu já:-) )
C/ co to má společného s mizerným upgradem OS a ještě mizernější podporou ze strany výrobce?

Nějaký další výkřik do tmy?
Lukes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2004
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Lukes »

ananta píše:Hehe, ftipálek?
A/ co je do MDA? Značka od T-Mobilu, co s tím má společného?
B/ nepleteš si to s CZ podporou (importér) z Plzně? (pokud nepletu já:-) )
C/ co to má společného s mizerným upgradem OS a ještě mizernější podporou ze strany výrobce?

Nějaký další výkřik do tmy?

A/ MDA=PDA+GSM ale to bys mel vedet
B/
ananta píše:E-Ten má "podporu", rozuměj nemá.
a ten cesky distributor neni podle tebe podpora rozhodne lepsi nez HTC, Asus..
C/aspon ze je nejaky upgrade jine znacky nechaji vzdy puvodni WM a problem se resi
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

MDA jsou komunikátory s Windows Mobile, které prodává T-Mobile - žádný oficiální termín to není, takže ananta má pravdu :) (zkuste si zadat termín MDA na wikipedii). Jinak pánové zklidněte hormony nebo uvidíte :evil: ...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

ano, označení MDA používá pouze T-Mobile pro PDA s GSM postavené na Windows Mobile.
ale taky se to občas používá právě pro označení těhle strojů
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
ananta
Nováček
Nováček
Registrován: 31. kvě 2007

Příspěvek od ananta »

Pro označení těchto výrobků se říká komunikátor, protože je to komunikátor :D Někdy se tomu říká PDA telefon, ale MDA je prostě jen a pouze značka T-Mobilu.
Pokud si ovšem neprohlídneš leták jistého prodejce elektroniky a nezjistíš, že je to taky Smartphone, nebo telefon....... :sad:

No otázka je, jestli je polepšení např. od WM5, který ti maže účty mailu, nebo WM6, který neakceptuje PINy (či co to s ním vlastně blbne), ale to je asi na "preferencích" každého z nás.

Nikdy si nepamatuji, že by se u Tréa řešilo něco jiného, než tady je nějaká teoretická záplata zabezpečení, tady jim v Asii špatně přijímá určitý typ SMS a podobně. Nikdy se neřešil elementární problém FUNKČNOSTI zařízení.

A např. u Asus si prostě stáhneš WM 6.0, na který už je i oprava (zrychlení detekce sítě, panečku, ti mají problémy :-D ), nebo se můžeš u E-Tenu nechat buzerovat zadáváním IMEI, možností jediného stažení apod. a pak měsíce brečet, že základní věci nefungují.
Takže asi tak :wink:
cingi
Nováček
Nováček
Registrován: 27. zář 2007
Bydliště: SK-PB-DM-216
Kontaktovat uživatele:

Mobil s Wifi a Symbianom

Příspěvek od cingi »

poradte nejaky kvalitny telefon so symbianom a podporou Wifi. mal by tam byt aj fotak okolo 3MP kvalitny display ;) preferujem znacku NOKIA
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Kolik do toho chceš vrazit? Z těch levnějších mě napadá třeba Nokia E51 :) ...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od srna »

nebo z tech drahejch N95 :inlove:

ma to wifi, Symbian, luxusni displej, a fotky jsou nadherny...az na cenu
Sislik
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2007
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sislik »

pokud bys netrval na Symbianu a Nokii ... co treba HTC s Windows Mobile? Me osobne se moc libi a vazne uvazuju, ze tak do 1/2 roku si nejaky HTC poridim :)
Dell Vostro 1500 [Core 2 Duo T7500, 4GB RAM, 15,4" WSXGA+ (1680x1050), GF 8600M GT 256MB, 120GB 5400rpm, Vista Business 64b]
Moje vlastní recenze - http://dell.sislik.net/
Dell Vostro forum - http://dell.sislik.net/forum/
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“