Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 31. říjen 2020, 22:41

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 922 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 47  další
Autor Zpráva
 Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 18. srpen 2007, 17:05 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

pejsek napsal:
Pouzivat hlavne na volani a sms jak to byva u telefonu zvykem. Pak sem tam nejaky film, mp3, opradu vyjimecne udelam nejakou fotku. Potrebuju at to v poho komunikuje s kompem pres BT, nejaky schopny kalendař, poznamky. Obcas si rad zahraju nejakou hru. Uplne mi vyhovoval w810i ale po roce pouzivani se mi okoukal a ted bych mozna zkusil i OS. Doma ma wifi takze se to taky hodi... Na druhou sranu vlacej sebou na party telefon ktery ma 160g a je tlusty 25 mm. :(

poradim ti nech si ten w810i smartphone ani MDA nevyuzijes

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 18. srpen 2007, 17:11 
Začátečník
Začátečník

Kdyz tak nad tim premyslim tak nejlepsi pro me a to i po rozmerove strance je htc Vox. Je jen trochu sirsi nez me w 810i... A 50 g navic mi kapsu netrhne... myslim ze to je jasna volba i kdyz jeste sem tam uvazuji nad N73. Vsem dekuji za rady... A poradte mi please o kousek nize se stylovkou do 5500 pro mamu.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 18. srpen 2007, 17:13 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

N73 neber.Za tvoji cenovou hladinu je hafo lepších věcí.Co u N73 postrádám nejvíc je wifi.Však na párty si ber starej mobil.Nepředpokládám že na kalbě by si pracoval nebo připojoval na net. :D :D

500 GB msata SSD
1 TB 7200 rpm Seagate
GTX 860M

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 18. srpen 2007, 17:28 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

GRACHUS napsal:
N73 neber.Za tvoji cenovou hladinu je hafo lepších věcí.Co u N73 postrádám nejvíc je wifi.Však na párty si ber starej mobil.Nepředpokládám že na kalbě by si pracoval nebo připojoval na net. :D :D

ja bych ho uz nepresvetcoval on ten telefon nechce protoze ho potrebuje ale protoze chce mit nejaky novy i kdyz ten w810i je relativně novy

jinak nazor na nokii mam ten samy ale to uz sem psal

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 18. srpen 2007, 17:40 
Začátečník
Začátečník

Lukes napsal:
GRACHUS napsal:

ja bych ho uz nepresvetcoval on ten telefon nechce protoze ho potrebuje ale protoze chce mit nejaky novy i kdyz ten w810i je relativně novy

jinak nazor na nokii mam ten samy ale to uz sem psal

Nepotrebuje no... hodne lidi ma BMW a stacila by jim taky fabka.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 18. srpen 2007, 17:44 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

pejsek napsal:

Nepotrebuje no... hodne lidi ma BMW a stacila by jim taky fabka.

tohle je spis pripad lidi co maji rok stare BMW a chteji novy model

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 18. srpen 2007, 18:32 
Začátečník
Začátečník

W810I je urcite super telefon ale jak pisu uz v prvnim postu tak se mi okoukal. Predtim jsem mel totiz W800i ale ten odesel a misto nej mi dali W 810 i takze prakticy uz jedu na stejnem phonu 2 roky. Tim padem bych chtel neco jineho... Smartphony maji urcite hodne funkci ktere asi nevyuziju protoze pracovne sebou taham notes... Takze potrebuju neco rozmerove stejneho a aspon tak dobreho jako w 810i. Jak spracovanim tak funkcemi...

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 18. srpen 2007, 19:18 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Myslim že tady už neni co řešit.Poradim ti,najeď si na katalog na mobilmanii.Tam si vyber telefon kterej se ti bude zamlouvat a pak ho porovnej se současným.

Co se týká stylovky pro mamču tak je to dost těžký do 5500.A s těma parametrama.Hlavně co se zdá stylovka mě nebo mé přítelkyni se nemusí líbit tvé mamě.Jen poradím,že přítelkyně si bude kupovat Z610i v růžové.To se i mě zdá jako stylovka.Cena se však pohybuje kolem 6500kč s dph.

http://www.mobilmania.cz/Katalog-mobilu/Sony-Ericsson-Z610i/c-1-ci-721/default.aspx

500 GB msata SSD
1 TB 7200 rpm Seagate
GTX 860M

Předmět: názor
PříspěvekZaslal v: po 27. srpen 2007, 15:50 
Nováček
Nováček

n73 nic nezkazíš a nebo by se ti ještě možná mohl líbit SE M600i

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. srpen 2007, 08:03 
Nováček
Nováček

E-Ten bych nebral, mám sám špatné zkušenosti, navíc E-Ten má "podporu", rozuměj nemá. Jejich upgrade na WM 6.0 je noční můrou uživatelů a měsíce se nic neděje....
Doporučuji buď HTC nebo Asus, příp. Palm Tréo 680, pokud je pro tebe funkce telefonu prioritní, tam má Palm hodně navrh.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. srpen 2007, 12:05 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

ananta napsal:
E-Ten bych nebral, mám sám špatné zkušenosti, navíc E-Ten má "podporu", rozuměj nemá. Jejich upgrade na WM 6.0 je noční můrou uživatelů a měsíce se nic neděje....
Doporučuji buď HTC nebo Asus, příp. Palm Tréo 680, pokud je pro tebe funkce telefonu prioritní, tam má Palm hodně navrh.

E-ten ma nejlepsi podporu ze vsech mda

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. srpen 2007, 12:51 
Nováček
Nováček

Hehe, ftipálek?
A/ co je do MDA? Značka od T-Mobilu, co s tím má společného?
B/ nepleteš si to s CZ podporou (importér) z Plzně? (pokud nepletu já:-) )
C/ co to má společného s mizerným upgradem OS a ještě mizernější podporou ze strany výrobce?

Nějaký další výkřik do tmy?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. srpen 2007, 17:09 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

ananta napsal:
Hehe, ftipálek?
A/ co je do MDA? Značka od T-Mobilu, co s tím má společného?
B/ nepleteš si to s CZ podporou (importér) z Plzně? (pokud nepletu já:-) )
C/ co to má společného s mizerným upgradem OS a ještě mizernější podporou ze strany výrobce?

Nějaký další výkřik do tmy?

A/ MDA=PDA+GSM ale to bys mel vedet
B/
ananta napsal:
E-Ten má "podporu", rozuměj nemá.
a ten cesky distributor neni podle tebe podpora rozhodne lepsi nez HTC, Asus..
C/aspon ze je nejaky upgrade jine znacky nechaji vzdy puvodni WM a problem se resi

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. srpen 2007, 19:06 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

MDA jsou komunikátory s Windows Mobile, které prodává T-Mobile - žádný oficiální termín to není, takže ananta má pravdu :) (zkuste si zadat termín MDA na wikipedii). Jinak pánové zklidněte hormony nebo uvidíte :evil: ...

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. srpen 2007, 19:38 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

ano, označení MDA používá pouze T-Mobile pro PDA s GSM postavené na Windows Mobile.
ale taky se to občas používá právě pro označení těhle strojů

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. srpen 2007, 21:02 
Nováček
Nováček

Pro označení těchto výrobků se říká komunikátor, protože je to komunikátor :D Někdy se tomu říká PDA telefon, ale MDA je prostě jen a pouze značka T-Mobilu.
Pokud si ovšem neprohlídneš leták jistého prodejce elektroniky a nezjistíš, že je to taky Smartphone, nebo telefon....... :sad:

No otázka je, jestli je polepšení např. od WM5, který ti maže účty mailu, nebo WM6, který neakceptuje PINy (či co to s ním vlastně blbne), ale to je asi na "preferencích" každého z nás.

Nikdy si nepamatuji, že by se u Tréa řešilo něco jiného, než tady je nějaká teoretická záplata zabezpečení, tady jim v Asii špatně přijímá určitý typ SMS a podobně. Nikdy se neřešil elementární problém FUNKČNOSTI zařízení.

A např. u Asus si prostě stáhneš WM 6.0, na který už je i oprava (zrychlení detekce sítě, panečku, ti mají problémy :-D ), nebo se můžeš u E-Tenu nechat buzerovat zadáváním IMEI, možností jediného stažení apod. a pak měsíce brečet, že základní věci nefungují.
Takže asi tak :wink:

Předmět: Mobil s Wifi a Symbianom
PříspěvekZaslal v: so 2. únor 2008, 15:32 
Nováček
Nováček

poradte nejaky kvalitny telefon so symbianom a podporou Wifi. mal by tam byt aj fotak okolo 3MP kvalitny display ;) preferujem znacku NOKIA

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 2. únor 2008, 15:49 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Kolik do toho chceš vrazit? Z těch levnějších mě napadá třeba Nokia E51 :) ...

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 2. únor 2008, 16:24 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

nebo z tech drahejch N95 :inlove:

ma to wifi, Symbian, luxusni displej, a fotky jsou nadherny...az na cenu

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 2. únor 2008, 23:30 
Nováček
Nováček

pokud bys netrval na Symbianu a Nokii ... co treba HTC s Windows Mobile? Me osobne se moc libi a vazne uvazuju, ze tak do 1/2 roku si nejaky HTC poridim :)

Odpovědět na téma  [ 922 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 47  další

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních