Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je st 2. prosinec 2020, 08:40

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 922 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice
PříspěvekZaslal v: út 13. říjen 2020, 15:09 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

Vybírám novej služebák, nemůžu se rozhoupat, co vzít. Firemní politika velí, že to musí být Samsung (protože Knox + Intune), jo holt sám sem si jí na sebe ušil :lol:

Houpu se mezi S20 FE (17k), S20 FE 5G (20k) a Note 20 (22k). Výš jít už nechci, níž už asi nebude nic, co mi naplní požadavky:
AMOLED, dualsim (klidně esim), obstojný foťáky, IP68, výkon > současná S9, trochu větší displej kvůli vzdálené správě (SSH, TW, RDP), výdrž 8-10 hodin práce, rychlá biometrika.

Exynos vs Snapdragon mě nechává klidným, spíš přemýšlím, zda má 5G nějaký reálný význam teď (krom šíření covidu :lol: ), ale spíš se kloním k tomu, že to je na mobilu nevyužitelnej nesmysl i kdyby existovalo pokrytí. Takže otázka vážně stojí S20 FE 4G vs Note 20. Ze Surfacu jsem zvyklej na stylus, jen si nedokážu představit užitečnost na malé úhlopříčce.
Dík

Předmět: Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice
PříspěvekZaslal v: út 13. říjen 2020, 16:39 
Začátečník
Začátečník

Tady neni o cem, S20 FE 5G uz jenom kvuli vydrzi na baterku. Exynos je v tomhle pozadu a Note 20 neplus je dobry vtip.

Odpovědět na téma  [ 922 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních