PDA do skoly Palm Tungsten E2

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
jvc
Nováček
Nováček
Registrován: 23. dub 2004
Bydliště: Pohořelice u Brna

PDA do skoly Palm Tungsten E2

Příspěvek od jvc »

Ahoj, potreboval bych poradit pri vyberu pda. Vsechna skripta do skoly jsou v pdf a zacina toho byt opravdu hodne a potreboval bych je mit stale pri ruce(ntb mam, ale treba v mhd ho nevytahnu a taky ho nemam porad u sebe). Jak jsem rikal, pdf je hlavni pozadavek. Co jsem se tak docetl na internetu, tak PALM Tungsten E2 by mi snad mohl stacit. Na netu jde sehnat do peti tisic bez DPH. Vic do toho vrazet urcite nechci. Vydrz se udava az 8 hodin a Acrobat Reader je soucasti baleni. Coz je pro me nejdulezitejsi. Nejakou tu muziku take urcite zvladne. Chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo s T E2 zkusenosti, ci nejaka jina doporuceni. Diky
/ pokud se neco podobneho nekde resilo, tak se omlouvam, ze zakladam nove tema, ale nic aktualniho jsem proste nenasel


// D.M. drobná úprava nadpisu


Ted jsem nasel Acer n50, ktery je asi o dve stovky drazsi nez Palm T E2 a vypada o hodne lip. Lepsi procesor, pamet, wi-fi, Windows Mobile(slysel jsem, ze je lepsi nez system co ma palm-vic programu), ale zase na druhou stranu ma trosku mensi displej, ktery ma rezim zobrazeni na sirku. Jeste taky HP iPAQ Pocket PC rx1950, ale ten se zda slabsi nez ten acer. Tak ted nevim, zatim se mi nejvic libi ten acer. Cenove je to vse mezi 5k-5,3k.
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

nemám, ale PDfka v poho přečteš třeba i na výborné víceúčelové Nokii E61 :) I když to není PDA, v pohodě ho zastoupí a přidá ještě telekomunikační funkce :)

Adobe Reader 1.5 LE je zdarma...

Můžeš ji koupit za dotovanou cenu u operátorů - v návaznosti na tvém tarifu...
show must go on..
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

shadow píše:Adobe Reader 1.5 LE je zdarma...
Adobe Reader je zdarma snad pro všechny platformy.

Jinak co se týče těch .pdfek nevím jestli je to úplně ideální - u některých (ne tagged) nefunguje "resize" na velikost displeje, což jejich použití dost snižuje a co je vůbec problém je přítomnost obrázků a tabulek... Prostě pokud byses z toho chtěl učit chce to trošku si s tím souborem pohrát - překopírovat obrázky atd...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
jvc
Nováček
Nováček
Registrován: 23. dub 2004
Bydliště: Pohořelice u Brna

Příspěvek od jvc »

Aha, tak to jsi me teda moc nepotesil. Asi zustanu u toho ntb a budu to muset zvladnout. Jeste se poptam. Jinak diky za radu.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“