Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 8. březen 2021, 02:06

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: PDA do skoly Palm Tungsten E2
PříspěvekZaslal v: po 16. říjen 2006, 17:58 
Nováček
Nováček

Ahoj, potreboval bych poradit pri vyberu pda. Vsechna skripta do skoly jsou v pdf a zacina toho byt opravdu hodne a potreboval bych je mit stale pri ruce(ntb mam, ale treba v mhd ho nevytahnu a taky ho nemam porad u sebe). Jak jsem rikal, pdf je hlavni pozadavek. Co jsem se tak docetl na internetu, tak PALM Tungsten E2 by mi snad mohl stacit. Na netu jde sehnat do peti tisic bez DPH. Vic do toho vrazet urcite nechci. Vydrz se udava az 8 hodin a Acrobat Reader je soucasti baleni. Coz je pro me nejdulezitejsi. Nejakou tu muziku take urcite zvladne. Chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo s T E2 zkusenosti, ci nejaka jina doporuceni. Diky
/ pokud se neco podobneho nekde resilo, tak se omlouvam, ze zakladam nove tema, ale nic aktualniho jsem proste nenasel

// D.M. drobná úprava nadpisu

Ted jsem nasel Acer n50, ktery je asi o dve stovky drazsi nez Palm T E2 a vypada o hodne lip. Lepsi procesor, pamet, wi-fi, Windows Mobile(slysel jsem, ze je lepsi nez system co ma palm-vic programu), ale zase na druhou stranu ma trosku mensi displej, ktery ma rezim zobrazeni na sirku. Jeste taky HP iPAQ Pocket PC rx1950, ale ten se zda slabsi nez ten acer. Tak ted nevim, zatim se mi nejvic libi ten acer. Cenove je to vse mezi 5k-5,3k.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. říjen 2006, 15:20 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

nemám, ale PDfka v poho přečteš třeba i na výborné víceúčelové Nokii E61 :) I když to není PDA, v pohodě ho zastoupí a přidá ještě telekomunikační funkce :)

Adobe Reader 1.5 LE je zdarma...

Můžeš ji koupit za dotovanou cenu u operátorů - v návaznosti na tvém tarifu...

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. říjen 2006, 15:44 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

shadow napsal:
Adobe Reader 1.5 LE je zdarma...

Adobe Reader je zdarma snad pro všechny platformy.

Jinak co se týče těch .pdfek nevím jestli je to úplně ideální - u některých (ne tagged) nefunguje "resize" na velikost displeje, což jejich použití dost snižuje a co je vůbec problém je přítomnost obrázků a tabulek... Prostě pokud byses z toho chtěl učit chce to trošku si s tím souborem pohrát - překopírovat obrázky atd...

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. říjen 2006, 17:41 
Nováček
Nováček

Aha, tak to jsi me teda moc nepotesil. Asi zustanu u toho ntb a budu to muset zvladnout. Jeste se poptam. Jinak diky za radu.

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní