Samsung E250 / E250V

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

JanHavlicek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2003
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec

Příspěvek od JanHavlicek »

Nokia 6234 je v podstatě 6233 s hrozným designem a červeným menu. Jednu 6233 doma máme a používá se intenzivně


takže plusy:
vydrží toho hodně, barva se sice ošoupe (vzadu kolem foto), ale displej se jentak nepoškrábe
docela slušný video, umí v 640x480, tak se to dá

mínusy:
adresář na 500 kontaktů, pro někoho už je to málo

S java aplikacemi není problém, dají se nahrávat v pohodě. Dneska bych se ale spíš kouknul po 6300, má větší adresář, je tenčí, kovová a má o něco lepší displej a zvuk. Zase nemá UMTS a neumí nahrávat VGA video
Dell Inspiron 6400, HP mini 5103, Nokia E71, Nokia E75, HTC HD2
PaulinoZankov
Nováček
Nováček
Registrován: 14. kvě 2008
Bydliště: Hradec Králové

Jak na převádění?

Příspěvek od PaulinoZankov »

Ahoj mám dotaz. Potřebuji hry ve tvaru jar převést na jad mám samsung a ten mě ukazuje při přidání jaru chybná instalce. Potřebuji hlavně hru Worms.jar dát si do svého mobilu . Díky
greebee
Nováček
Nováček
Registrován: 10. črc 2008

Příspěvek od greebee »

Mám také tento mobil skoušel jsem ten návod podle Coololooser
a při začátku nčítání java hry se restartoval jinak vše proběhlo podle popisu, je to super návod za to díky. Ale chtělo by to doladit. Nevíte prosím někdo jak na to. Věřím, žese mezi námi pohybují hlavy pomazaný, jen aby se někdo podělil se skušeností. :-D :-D :-D
Zenda
Nováček
Nováček
Registrován: 02. srp 2008

Příspěvek od Zenda »

Coololooser píše:
HenX píše:to by me zajimalo jak? :)
Ted by bylo na case rict ze sem si delal legraci ze? :twisted:

takze ve zkratce:

Potrebujem:
1x BT mobul nebo usb kabel
1x samsungu e250(v)
1x Sofstick PPP
1x Samsung java uploader
1x nejaky divny dll knihovny

Postup:
1) v pripade BT sparujeme mobil a pocitac a zkontrolujem v telefonu (menu->organizer->bluetooth->moje zarizeni->tamtotenpc->volby-> autorizovat zarizeni) ze je PC v mobilu autorizovane.
2)stahneme softick ppp///-----------------------------///
3)stahnem Samsung java uploader
4)Nainstalujeme Softick ppp, behem instalace se te to dotaze na USB mod, zvol usb exclusive mod (nebo nejak tak)
5)softick ppp jeste nespoustej. Vem do ruky telefon a jako bys chtel telefonovat vytukej kod *#52828378# (*#javatest#)
6)V menu ktere se ti nyni objevilo bez do 2. OTA type setting - > a zvol "serial bearer OTA". Pote z toho menu odejdi (cervene
sluchatko)
7)Nyni spust Softick PPP.Pri prvnim spusteni bude chtit softick PPP nejakou knihovnu USB*****.dll, tu stahnes zde
8)Kdyz je SPPP spusten regulerne, objevi se ti v trayliste nova ikonka s cervenym krizkem v rohu. Klik na ni pravym a settings->Bluetooth/Serial. Vyber port na kterem mas telefon. Potvrd a nyni znova klik pravym na ikonu v trayliste a zvol polozku "Activate PPP". Pokud vse probehlo v pohode, melo by se ti pri najeti mysi na tu ikonu zobrazit status "Softick PPP: 1 device(s) connected.
9)Nyni spust Samsung java uploader
10)V Samsung Java Uploaderu klikni na tlacitko Dodaj a vyber jad soubor pozadovane aplikace.
11)Nyni uchop znova telefon a a znova vytukej kod *#52828378# (*#javatest#).
12)V menu ktere se ti objevilo bez do (3) Serial test->(1)PPP UP-> a zvol dle pripojeni telefonu k pc. Kdyz das zvolit pozadovanou moznost, melo by te to hodit o uroven v menu zpatky, tam zvol "(2)seriove stahovani" a v tuto chvili by si telefon mel sam zacit stahovat aplikace ktere si mel pripavene v Samsung Java Uploaderu.
13)Pote znova vytukej *#52828378# (*#javatest#) a v OTA type setting vrat hodnotu na puvodni (GPRS...)

Pokud se tak nestalo, udelal si nekde ty nebo ja chybu :)

Informace sem cerpal ze stranek http://www.samsung-site.com/ a http://samsung-mobile.pl/ (mimochodem, zde doporucuji registraci, neb si zde muzes v sekci download stahnout vsechen potrebny SW hezky pohromade.)

PS: nerucim za zadne skody zpusobene timhle postupen na cemkoliv
Kde mám sehnat ten Sofstick PPP no poraď???????
sneh.pavel
Nováček
Nováček
Registrován: 03. srp 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od sneh.pavel »

prosimtě Coololooser neviš jak obelstit Samsunga U800 skoušel jsem to podle tvého návodu jenže při 5. bodu když jsem vyťukal kod tak mi tel. napíše nesprávná data a nemůžu pokračovat v návodě. PLS poraďte mi někdo
Zenda
Nováček
Nováček
Registrován: 02. srp 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Zenda »

Adresa na Sofstick PPP je
Skoda130Rs
Nováček
Nováček
Registrován: 18. srp 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Skoda130Rs »

při psaní #javatest#(#52828378#) mi to napíše není dovoleno nevíte někdo co stím ??
jsplus
Nováček
Nováček
Registrován: 24. srp 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od jsplus »

postupoval jsem přesně podle návodu a je to OK!! Musíš si ovšem pomocí prográmku JADMAKER
( http://www.geocities.com/mangokun/jadmaker/JADMaker.zip) vygenerovat *.jad soubor té hry, kterou si chceš nainstalovat na mobil! A hlavně postupovat PŘESNĚ podle návodu!!!
Ivca
Nováček
Nováček
Registrován: 26. srp 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Ivca »

Ahoj, mám samsung SGH U6OO.. zkoušela sem to podle tvého návodu Coololooser a u bodu 5, jak vyťukám ten kod do mobilu a odešlu ho, tak se mi napíše neprovedeno.. :sad: Nevíte někdo proč?? prosím, poraďte :)
MC-Strech
Nováček
Nováček
Registrován: 06. zář 2008

Samsung e250V

Příspěvek od MC-Strech »

Čauky,

Mám takový problém s mobilem Samsung E250V

Mám v něm 1GB paměťovou kartu přes kterou si s pomocí čtečky karet kopíruji hudbu adt. z pc do mobilu ale když jsem si chtěl mobil obohatit o pár java aplikací tak nešly nainstalovat. nevíte jak je to možné?

A ješte jedem problém je že jelikož je to limitovaná edice pro VODAFONE CZ tak má vodafoňácký menu a nejdou dát jiná schémata. Dá se tento problém nějak odstranit?

Předem děkuji
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ptoblémy se Samsungem e250V

Příspěvek od Don Martinez »

Postup pro instalaci her najdeš tady... To s tím tématem asi nepůjde, jedině nějak přeflashovat firmware na klasickou verzi, ale to je zákrok, kterým přijdeš o záruku...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
JonyRocket
Nováček
Nováček
Registrován: 19. lis 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od JonyRocket »

Dik za skvely navod fakt funguje. Problem s restartem pri startu downloadu do mobilu jsem měl taky ale bylo to špatnou volbou portu v bodu 7. po oprave tohoto bodu bylo vse OK
Patrikus12
Nováček
Nováček
Registrován: 05. pro 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Patrikus12 »

zdravim, hele prosim vás nechcete sem někdo napsat seznam java her který na samsunga sgh-e250 jdou? takových her jsem tam zkoušel a šlo jinom worms 07 ale pouze ukázky potom se sekne loading. Budu rád za každou radu. Díky Patrikus
david304
Červená karta
Červená karta
Registrován: 08. pro 2008
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od david304 »

Lidicky poradte udelal jsem to podle navodu pres bluetooth a restartne se to da mi nakej skusenej typek co to umi icq? :(
fizo
Nováček
Nováček
Registrován: 16. pro 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od fizo »

zdravim mam problem jsem zkousel podle navodu co tu byl a kdyz jsem vytukal do telefonu *#52828378# a zmackl volat tak nic napsalo to neprovedeno. co delam spatne poradite mi prosim chtel bych nejake java hry do mobilu a nevim si uz rady. mam samsung e900.diky za odpovedi
smeky
Nováček
Nováček
Registrován: 22. pro 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od smeky »

ahoj je ten navod v pohode jen mam problenm s tim ze u toho programu softickppp mi to pise no device conected ppp is endabled a taky v java uploaderu mi nejde vlozit soubor ve formatu jar tak mi plas napiste bud sem nebo na icq 367736792
Nick001
Nováček
Nováček
Registrován: 30. pro 2008

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Nick001 »

Hele!!Tak si proste kupte kabel,nainstalujte software a BitPim.Na mobilu si vyťukejte to cislo (ty cisla z pameti nevim,ale kdyz budete chtit,napisu vam je na e-mail).Pozmente to astaveni o tom USB kabelu.Otevřte se BitPim,v nastaveni si dejte FileSystem,otevrte ji,jdete do Media-Games And Otchers,v pohode si je tam natahněte ty hry.Odpojte kabel.Vyťukejte to druhe cislo.Dejte : Update Media,Update Java DB,Create ... File.A mate to. 8-) Odzkousel jsem to na SGH-G800 (funguje skoro na všechny typy Samsung)
Zkopirujte .Jad i .Jar !!!

Stahnete Si:

JadMaker:http://www.geocities.com/mangokun/jadmaker/JADMaker.zip (na vytvoreni .Jad souboru)
BitPim:http://www.bitpim.org/#download
Potom si jeste najdete software na ten USB kabel.

Pres BlueTooth to nejde.Zkousel jsem to.Kabel stoji kolem 200Kč.
Muj E-Mail:sonic.007@seznam.cz
S3m8a
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2007
Bydliště: Vysočina

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od S3m8a »

kua taky restart mobilu :-(
PC: INTEL Core i5 650@3,2GHz, 12GB DDR3 1333, Gigabyte H55-UD3H, NVIDIA Quadro FX4600 768MB, EIZO FlexScan S2202 x2
NTB: Lenovo ThinkPad x270, Core i5 7200U, 8GB, 250GB SSD, W10Pro
NTB: Lenovo ThinkPad x201i
hcb1
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od hcb1 »

ahoj prosim v SOFTICK PPP settings->Bluetooth/Serial. se mi neukazuje muj telefon prosim porad DEkuji :(
Mesiahh
Nováček
Nováček
Registrován: 05. led 2009

Re: Samsung SGH-E250 java hry a temata(vzhledy)

Příspěvek od Mesiahh »

Ten navod opravdu funguje...sem ti srdecne zavazan...zachranils moje hracske srdce :-D
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“