Sony Ericsson W810i

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Fred Med
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2004
Bydliště: Brno

Sony Ericsson W810i

Příspěvek od Fred Med »

Koupil jsem včera mobil Sony Ericsson w810i, který zvládá připojení na internet jak přes GPRS tak EDGE. To se mi podařilo nastavit a v mobilu už mi internet jede (O2).
Ale teď bych potřeboval, aby mi mobil sloužil jen "jako modem" a přenášel na cestách data z Internetu na notebook ASUS A6jc. Jak to v obou přístrojích nastavit?
Předpokládám, že nejsnažší by bylo spojit oba přístroje přes Bluetooth, který mají, ale nevím jak nastavit aby fungovalo to internetové připojení z mobilu.
Předem díky moc za rady (odkazy)!
PC: AMD Barton XP 2500+, ASUS A7V8X-X (chipset VIA KT400), 2x512MB RAM 333MHz Kingstone, HDD IBM Deskstar 120GXP 60GB, grafika Leadtek GeForce 6600GT 128MB, LCD Samsung 710T

Ntb: ASUS A6JC - Centrino Duo, 1GB RAM, GeForceGo 7300

PDA: Mio P550M - WM5, 512MB, 400MHz, GPS (SIRF3), BlueTooth, WiFi
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Na CD k telefonu by měly být ovladače - u Nokie se pak v Ovládácích panelech objeví nová položka, kde se dá všechno nastavit, tak to snad u SE bude podobný...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
isolove
Nováček
Nováček
Registrován: 12. úno 2007

Sony Ericsson W810i a pamatova karta

Příspěvek od isolove »

ma tu niekto SE W810i
a 4 GB pamatovu kartu? (ak ano napiste prosim presnejsie parametre)

mam zaujem kupit "SANDISK 4GB Memory Stick PRO DUO Ultra II"

len stale som sa nikde nedopatral ci to bude fungovat.

Dik moc
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

ani na mobilmania.cz?
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Příspěvek od Blue Storm »

dneska mi přišel w810i a jsem s ním spokojený a reším stejný problém jako ty,jeslti vezme 4GB kartu.zkus se podívet sem http://www.w810i-forum.com/index.php
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
isolove
Nováček
Nováček
Registrován: 12. úno 2007

Příspěvek od isolove »

uz som to vyrieisl v obchode. teraz mam MEMORY STICK MICRO (m2) 4 GB s adapterom na DUO a funguje to bez problemov :-D
esfilip
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. bře 2007
Bydliště: Praha

Sony Ericsson W 810i

Příspěvek od esfilip »

Dobrá den mam Sony Ericsson W810i a chtěl bych se zeptat jestly nejde použít nějak jako webkamera. Třeba přes kabel nebo Bluetooth předem děkuji.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Příspěvek od kotas »

nemam cas resit podobne veci a zajimalo by me, jestli by neco slo i na mem RAZR V3x jestli tady je nejaky thread uz, moc se omolouvam..dekuji

kdo vi at odpovi :oops:
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Pokud vím tak na tohle existuje aplikace pro Symbian (tzn. pro WM asi bude taky), nevím jestli je tohle vůbec v Javě možný, každopádně netvrdím, že nic takovýho neexistuje...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
lolo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lolo »

Ja na tvrdim ze takato aplikacia existuje ale iba pod Symbian napr. Mobiola Web Camera 1.0 (Symbian 8.x) , Mobiola webcam 2 (Symbian 9.x).
A pod javou takato aplikacia neexistuje :wink:
Už to tak bude :-)
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Sony Ericsson W810i

Příspěvek od Blue Storm »

jelikož strávím minimálně týden v nemocnici, tak potřebuju něco, čím bych se zabavil...mám Sony Ericsson W810i, tudíž rozlišení 176x220...doporučte mi pls něco...ještě totiž nevím, zda tam budu mít notebook, tak pro případ nouze si chci nahrát hry do mobilu...díky


//edit Wilik - presun ze smetiste
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Lojza
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2006
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobré hry na mobil?

Příspěvek od Lojza »

Mně dost dobře zabavil QuadraPop :) Sice je to taková stereotypní hra, ale zase celkem nekonečná.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Dobré hry na mobil?

Příspěvek od RiCK »

Tennis a Snowboard ktoré sú origo v SE a Same Colors - moji favoriti :)
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Stano K.
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2004
Bydliště: SR

Re: Dobré hry na mobil?

Příspěvek od Stano K. »

mňa celkom bavilo na N6300 Bounce a Super Collapse
kul1k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. úno 2006
Bydliště: Dolní Dobrouč, Purkyňovy koleje Brno

Re: Dobré hry na mobil?

Příspěvek od kul1k »

nemuzes si pucit notes? jako me notes zabavil dosti :roll: na mobil se mi nejak nechtelo to lustit :(
NB:Acer Aspire V3 571G
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Dobré hry na mobil?

Příspěvek od kotas »

Jinak do nemocnice se mi osvědčil hlavně notebook, pokud budeš většinu času muset ležet, jednoduše hodíš na břuch, nastavíš si polohu lůžka za hlavou výše a hezky si fklidku faraš, ještě bych neměl zapomenout na sluchátka :arrow:
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Dobré hry na mobil?

Příspěvek od Cujo »

SOLAROLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nejlepší
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: Dobré hry na mobil?

Příspěvek od riXo »

Gish, ale len kvoli multiplayeru a hlavne v skole na nudnych hodinach. Ale pravidelne hravam len solitaire na WC.
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
H.o.m.i.e.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. led 2008
Bydliště: Moutnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobré hry na mobil?

Příspěvek od H.o.m.i.e. »

Magnetic Joe, Piskvorky, Bomberman, Bounce a klasickej Had. Na mobilu moc nehraju ale tyhle tam mam.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“