Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 27. únor 2020, 19:13

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 105 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Záchrana dat - záchrana disku
PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2015, 19:16 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Sorry, ne, tohle je konec.

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2015, 20:43 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Je kaput. Tolik sektorů je prostě smrt.

PříspěvekZaslal v: pá 21. srpen 2015, 08:56 
Začátečník
Začátečník

Dej mu plný test povrchu, formát, plný test povrchu a uvidíš, jestli zmizly všechny Pending sektory. Ale ani tak bych mu už nevěřil.

PříspěvekZaslal v: pá 21. srpen 2015, 22:36 
Začátečník
Začátečník

takže sem s nim vypodložil skříň dík za rady. :P

PříspěvekZaslal v: so 12. březen 2016, 15:12 
Nováček
Nováček

Dobrý den, snažil jsem se hledat, ale neúspěšně, napišu to tedy sem, potřebuji pomoct.
Jde o tohle - ráno jsem počítač normálně zapnul, začal jsem mazat nějaké dokumenty, obrázky, prostě blbosti, koš nevymazával. poté jsem začal vymazávat staré hry - přes ovládací panely. Hotovo, vymazáno. Chtěl jsem zkontrolovat složku, jestli v ní nezůstaly ještě nějaké zbytkové dokumenty - savy, atp. Jenže složka neexistuje, aniž bych něco udělal, tak se prostě vypařila - se vším co jsem v ní měl, všechny aplikace. Zůstaly mi jen zástupci na ploše - ale zbytečně, ani jeden nefunguje, protože zdroje jsou fuč. Zároveň se mi na disku uvolnilo asi 100GB -což by odpovídalo. Zkusil jsem tedy obnovit systém. Jediná změna co po obnovení byla je to, že složka je zpět, jsou v ní exe soubory všech aplikací, které mi chybí, ale to je vše. Ostatní soubory prostě zmizely - na nic jsem neklikal, ani třeba nedopatřením, missclick, nic takového.
Nevíte co by mohlo pomoci? Může to být virem? A jestli ano, jak se postarat o jeho zastavení? Mám v pc avast a windows deffender, nic hlášeno nebylo.
Zatím zkouším recuvu, jestli něco nenajde. Projel jsem i ostatní fóra, ale ve většině případů se to týká externích disků a zmizení všech souborů z něj - mě zmizela jen jedna složka (největší co se týče dat). Disk je od září nový, v dobrém stavu, jedná se o WDC WD10S21X-24R1BT0-SSHD-8GB 1000 GB, formátován je systémem NTFS.
Předem děkuji za jakékoliv rady a tipy!

Odpovědět na téma  [ 105 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní