Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je ne 17. listopad 2019, 17:05

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 106 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Záchrana dat - záchrana disku
PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2015, 19:16 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Sorry, ne, tohle je konec.

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2015, 20:43 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Je kaput. Tolik sektorů je prostě smrt.

PříspěvekZaslal v: pá 21. srpen 2015, 08:56 
Začátečník
Začátečník

Dej mu plný test povrchu, formát, plný test povrchu a uvidíš, jestli zmizly všechny Pending sektory. Ale ani tak bych mu už nevěřil.

PříspěvekZaslal v: pá 21. srpen 2015, 22:36 
Začátečník
Začátečník

takže sem s nim vypodložil skříň dík za rady. :P

PříspěvekZaslal v: so 12. březen 2016, 15:12 
Nováček
Nováček

Dobrý den, snažil jsem se hledat, ale neúspěšně, napišu to tedy sem, potřebuji pomoct.
Jde o tohle - ráno jsem počítač normálně zapnul, začal jsem mazat nějaké dokumenty, obrázky, prostě blbosti, koš nevymazával. poté jsem začal vymazávat staré hry - přes ovládací panely. Hotovo, vymazáno. Chtěl jsem zkontrolovat složku, jestli v ní nezůstaly ještě nějaké zbytkové dokumenty - savy, atp. Jenže složka neexistuje, aniž bych něco udělal, tak se prostě vypařila - se vším co jsem v ní měl, všechny aplikace. Zůstaly mi jen zástupci na ploše - ale zbytečně, ani jeden nefunguje, protože zdroje jsou fuč. Zároveň se mi na disku uvolnilo asi 100GB -což by odpovídalo. Zkusil jsem tedy obnovit systém. Jediná změna co po obnovení byla je to, že složka je zpět, jsou v ní exe soubory všech aplikací, které mi chybí, ale to je vše. Ostatní soubory prostě zmizely - na nic jsem neklikal, ani třeba nedopatřením, missclick, nic takového.
Nevíte co by mohlo pomoci? Může to být virem? A jestli ano, jak se postarat o jeho zastavení? Mám v pc avast a windows deffender, nic hlášeno nebylo.
Zatím zkouším recuvu, jestli něco nenajde. Projel jsem i ostatní fóra, ale ve většině případů se to týká externích disků a zmizení všech souborů z něj - mě zmizela jen jedna složka (největší co se týče dat). Disk je od září nový, v dobrém stavu, jedná se o WDC WD10S21X-24R1BT0-SSHD-8GB 1000 GB, formátován je systémem NTFS.
Předem děkuji za jakékoliv rady a tipy!

PříspěvekZaslal v: čt 14. listopad 2019, 07:31 
Nováček
Nováček

The data recovery process you are discussing is really good to see. I want to say this is really one of the best parts of this article that this is really so much informative in nature. Nowadays many people are using the Epson printer for their personal use and they face a common problem of epson error code 0xf1 and for the solution, you need to go through the link.

Odpovědět na téma  [ 106 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: dexterav a 2 anonymních