Po výměně disků bez ikon

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Po výměně disků bez ikon

Příspěvek od Varimathras »

Čau, koupil jsem nový disk na hry, ze starého vše překopírováno, vše funguje, ale zástupci souborů na ploše neukazují ikony jen tyhle věci

Obrázek

Nepomohlo ani zástupce smáznout a z novýho disku odeslat na plochu nový zástupce. Co s tím?
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Po výměně disků bez ikon

Příspěvek od Atapi »

Vlastnosti, změnit ikonu a tam nastavit, to nejde?
Obrázek
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Po výměně disků bez ikon

Příspěvek od Alfajk »

smaz cache ikon
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Re: Po výměně disků bez ikon

Příspěvek od Varimathras »

Přes ty vlastnosti to nešlo, cache ikon jsem nezkoušel, ale co se nestalo? Kdybych to neviděl na vlastní oči, tak tomu nevěřím. Kupoval jsem ještě novou zvukovku, nainstaluju ovladače, chci si poladit výšky a tak, otevřu jinej disk s hudbou a tam u jednoho alba default přehrávač media player. Tak to změním na winamp, kterej normálně používám, kliknu použít a tradá ikony naskočily. Nechápu, ale prostě je to tak.
Každopádně díky za pomoc :-)
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“