Gigabyte B85-HD3

Základní desky firmy Gigabyte.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
Kischi
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2014

Gigabyte B85-HD3

Příspěvek od Kischi »

Zdravim pripojil jsem k pc externi hardisc s pridavnym napajenim a trafo nebylo asi original. Odesly mi vsechny usb2 i usb3. Pripojeno to bylo vzadu na zakladni desce v usb3. Nejdou ted ani usb v predu na skrini proste zadny. Počítač bezi klavesnice taky ta je pripojena na ps. Mys mam pouze usb tak nejde pskovou mys nemam tak nezjistim jestli by jela a na zakladni desce je jen jeden ps konektor. Chtel bych se zeptat jestli je na zakladni desce nebo v biosu nějaka prepetova ochrana ktera vsechno vypla a jestli jdou ty usb nekde znova zapnout a nebo jestli je po desce.deska je GIGABYTE GA-B85-HD3 . Predem diky za rady k otazce jine komenty si nechte mezi klavesnici a zidli 
Kalba222
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 12. pro 2008

Re: nejdou usb na zakladni desce

Příspěvek od Kalba222 »

Ahoj,

jako prvni bych zkusil vydelat baterku z mb na par minut, mozna nejaky zkrat - ze by ovsem odvaril vsechny usbcka a zbytek mb je funkcni se mi moc verit nechce
Kischi
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2014

Re: nejdou usb na zakladni desce

Příspěvek od Kischi »

No jetli je funkcni vin nevim pc se nastartuje na plochu nabehnou programy po spusteni a dal se bez mysi nedostanu nevim kde bych to ovladal jen ps klavesnici pokud nejak jde popis pls jak.ty usb opravdu nejdou zadna ani v zadu ani v predu nesviti v nich ani mys ani fleska nejdou ani 2 ani 3
Kischi
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2014

Re: nejdou usb na zakladni desce

Příspěvek od Kischi »

Kdyz tu baterku vytahnu nepodelam nic? Vim ze mi nabihal nejaky program security neco aby nekdo neukradl pc v tom se nevyznam na starem pc nic takove nebylo
Kalba222
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 12. pro 2008

Re: nejdou usb na zakladni desce

Příspěvek od Kalba222 »

Kdyz vytahnes baterku tak se ti obnovi BIOS do vychoziho tovarniho nastaveni (default settings), takze tim urcite nic nepokazis, dela se to naprosto bezne.
Kischi
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2014

Re: nejdou usb na zakladni desce

Příspěvek od Kischi »

Po vytazeni baterky a vlozeni to pise load optimized defaults then boot nebo reboot kterou moznost dat?
Kischi
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2014

Re: nejdou usb na zakladni desce

Příspěvek od Kischi »

Tak porad to nejde takze nova deska mrtvola snad to opravi v zaruce
Kalba222
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 12. pro 2008

Re: Gigabyte B85-HD3

Příspěvek od Kalba222 »

Pak napis jak to dopadlo 8)
Rauzzik
Nováček
Nováček
Registrován: 29. čer 2014

co na ni rikate?

Příspěvek od Rauzzik »

Ahoj rad bych se zeptal co rikate na tuto zakladni desku
http://www.czc.cz/gigabyte-ga-b85-hd3-i ... 73/produkt
Celkem me zaskocilo to hodnoceni uz jsem si ji objednal v sestave, mam se obavat? Uprimne mi prijde temer totozma s touto
http://www.czc.cz/gigabyte-ga-b85m-d3h- ... 74/produkt
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: co na ni rikate?

Příspěvek od LoCo99 »

jak je to možný viď, že by jedna byla zmenšená verze tý druhý ?
Herpes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2013
Bydliště: Mikulov

Re: co na ni rikate?

Příspěvek od Herpes »

ATX vs mATX

Jinak docela v poho deska..
CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD
Rauzzik
Nováček
Nováček
Registrován: 29. čer 2014

Re: co na ni rikate?

Příspěvek od Rauzzik »

LoCo99 píše:jak je to možný viď, že by jedna byla zmenšená verze tý druhý ?
O to mi spise nejde jde mi o to hodnoceni
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: co na ni rikate?

Příspěvek od LoCo99 »

nevim na co narážíš přesně a troufám si tvrdit že mezi těma deskama rozdíl neni, jen v počtu slotů
Mr Lucas
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 25. říj 2011
Bydliště: Somewhere on the Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: co na ni rikate?

Příspěvek od Mr Lucas »

Rauzzik píše:
LoCo99 píše:jak je to možný viď, že by jedna byla zmenšená verze tý druhý ?
O to mi spise nejde jde mi o to hodnoceni
Jaké hodnocení? Jestli myslíš to na CZC, tak toho si nevšímej, už z popisu sestavy a formulace problému uživatel neví která bije. Bůh ví, kde byl doopravdy problém.

Jinak až na počet konektorů a slotu jsou to stejné desky (viz výše). Pokud máš malou bednu nebo myslíš, že nevyužiješ plný formát desky, ber mATX. Pokud nejsi nijak omezen místem, ber klasický ATX formát.
... Don't give the noise a chance ...
ULN PC: MB: Asus P8P67 B3 CPU:Core i5 2500K / 4,5GHz@1,3V - passive cooled by Phanteks PH-TC14PERAM: Kingston HyperX Genesis Grey 8GB 1600MHz GPU: Sapphire HD 6850 775/4000MHz@0,975V cooled by Accelero S1 + 2x Noiseblocker PL1 (380-700rpm) SSD,HDD: Crucial M4 64GB + WD Green WD20EARS in Silentmaxx HDD Silencer PSU: Enermax PRO82+ 385W cooled by Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) CASE: Cooler Master Cosmos II - Silent mod with two exhaust fans - rear Noctua NF-A14 ULN (400-700rpm), top Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) + 2,5-5cm soundproofing material Gumex Type 500, Type 503, Type 505 AUDIO: Onkyo Wavio SE-200PCI -> Yamaha RX V559 -> Eagle Cable Silverline -> Yamaha NS 777, NS 444, NS 333 + Velodyne EQ-Max 12 LCD: 27" Asus VE278Q + 50" Philips 50PFL5008K/12 with Ambilight
Odpovědět

Zpět na „Gigabyte“