MSI Z170A Gaming Pro nefunkční síťový adaptér (driver)

Základní desky firmy ASRock a firmy MSI.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
Dur1n
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2010

MSI Z170A Gaming Pro nefunkční síťový adaptér (driver)

Příspěvek od Dur1n »

Dobry den,
jsem vlastnikem nove zakladni desky MSI Z170A Gaming Pro, po zapojeni a nainstalovani systemu win 8.1 mi nejede internet pres kabel, v spravci zarizeni mi u intel ethernet connection (2) I219-V hlasi vykricnik, nekolikrat jsem vyzkousel nainstalovat drivery jak s prilozeneho cd tak i nejnovejsi verze jak z oficialnich stranek MSI , tak Intelu. Po vyzkouseni automatickeho vyhledani driveru se po hodine hledani nic nenaslo. Po rucnim prirazeni mi to vyhodilo hlasku ze driver byl nalezen ale pri instalaci doslo k chybe (toto zarizeni nelze spustit (kod 10)) Chip set ma take nejnovejsi verze driveru, bios take. Uz nevim co vyzkouset dal, prosim o rady dekuji predem.
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: MSI Z170A Gaming Pro nefunkční síťový adaptér (driver)

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Taky můlže bejt dead, zařízení nelze spustit také značí dead HW. Zkus nabootovat ňáké nové linux live CD ať víš jestli je aspoň živá fyzicky, pak můžem začít spekulovat na téma drivery.
Dur1n
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2010

Re: MSI Z170A Gaming Pro nefunkční síťový adaptér (driver)

Příspěvek od Dur1n »

Nasel jsem navod na Linux Live USB Creator a stahl jsem nejakou verzi ubuntu pujde to v tom overit? Nemam stim zadne zkusenosti.
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: MSI Z170A Gaming Pro nefunkční síťový adaptér (driver)

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Hele prostě to ňák udělej, google. Je prostě potřeba tu síťovku zkusit v jinym OS.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: MSI Z170A Gaming Pro nefunkční síťový adaptér (driver)

Příspěvek od Hladis »

Ja myslim ze je to asi stejne mrtvy. OS by s tim nic delat nemel aby to takhle neslo. Tohle co to dela je typicky znak chciplyho HW, tedy bych to reklamoval.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ASRock a MSI“