Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Paměťové karty všech druhů a čtečky interní i externí.
Odpovědět
H.Karlik
Nováček
Nováček
Registrován: 02. zář 2009

Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od H.Karlik »

Ahoj,
nově jsem nainstaloval systém Windows 7 64-bit verze a zjistil jsem, že mi nefungují flashky PATRIOT Xporter Mini (4, 8GB). Máte někdo zkušenost jak je s kompatibilitou flash disků? Z flashky jde přečíst obsah, ale jakmile na ní začnu kopírovat, tak to po chvíli spadne a flashka nefunguje. Musim dát restart a pak se flashka znovu chytne. Formátobání buďto nepomůže, nebo napíše, že nemohlo být dokončeno... Prosím o radu. Díky
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od arxeiss »

Mám tu samou flašku a funguje stejně jako další 8GB a 1GB USB flašky. Zkus přeinstalovat USB drivery
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od zombux »

arxeiss píše:Zkus přeinstalovat USB drivery
ve W7? :stupid: to není driverama ale nejspíš vadnou fleškou
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od heroik »

ja mam 8GB Sandisk, a uplne v pohode, btw vony jeste jsou potrebne drivery pro flash disky? :D ja jsem ho nikdy nepotreboval
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od arxeiss »

Protože je obsažen už v operačním systému, ale mi se jednou stalo že se nějak špatně nainstalovaly nebo tam byly špatné nebo něco a po reinstalu to šlapalo.
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od zombux »

arxeiss píše:Protože je obsažen už v operačním systému, ale mi se jednou stalo že se nějak špatně nainstalovaly nebo tam byly špatné nebo něco a po reinstalu to šlapalo.
jo ale to bylo v době Windows 98, nebo v nějakých nabořených Windows XP ne?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od arxeiss »

Bylo to na XP a nebyly "nabořené". Prostě možná jenom chyba kopírování, možná nějaký vir nebo jiná havět. Ale po tomto se to stratilo. Přiznávám že to asi byla jenom kuriozita takže je nejspíše vadná fleška.
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od zombux »

arxeiss píše:Bylo to na XP a nebyly "nabořené". Prostě možná jenom chyba kopírování, možná nějaký vir nebo jiná havět. Ale po tomto se to stratilo. Přiznávám že to asi byla jenom kuriozita takže je nejspíše vadná fleška.
hm, já už pár XPček s nabořeným USB respektive spíš mass storage subsystémem zažil, obvykle to šlo nějak spravit. ale na Vista/7 jsem to ještě neviděl, kor na x64 systému s jeho skoro absolutní robustností a odolností proti drtivé většině havěti (32bit malware nemůže do System32, což je dost zásadní).

na druhou stranu, flešky jsou spotřební šmejd, kazí se nechutně často. pokud se takto chová víc kousků stejného druhu flešky, asi to nebude náhoda, ale u jedné je to řekl bych docela jasné.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
H.Karlik
Nováček
Nováček
Registrován: 02. zář 2009

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od H.Karlik »

Ahoj, díky, ale je to naprd. Flashkou to asi nebude. Zkoušel jsem i jiný a taky to zlobí! Dokonce ani nejdou naformátovat... Máte někdo nějakou radu?
Díky moc
Fogi
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. lis 2009

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od Fogi »

Zkusil bych jestli jde kopirovat na pametove karty.Jinak bych zkusil preinstalovat ovladace OD USBcek
facility
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. čer 2008

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od facility »

Co mas ...aku Zakladnu dosku?
instaloval si ovladace od zakladnej dosky ...? Nejake ty novsie drivery pozri na strankach vyrobcu MB...
Paultje
Nováček
Nováček
Registrován: 07. dub 2010

Re: Nefunkční Flash Disk ve Windows 7 64-bit

Příspěvek od Paultje »

To H.Karlik: Mám naprosto ten stejný problém jako ty a nevím si s tím rady, nechtěl bych zbytečně formátovat disk a znovu všechno instalovat a tak bych se chtěl zeptat, jestli už jsi našel řešení. Byl bych vděčný za každou radu a sám pokud na něco přijdu tak dám vědět. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Paměťové karty a čtečky“