Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je pá 15. prosinec 2017, 18:45

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Jak odstranit spárované zařízení z bluetooth?
PříspěvekZaslal v: út 10. říjen 2017, 17:05 
Začátečník
Začátečník

Zdravím a prosím o radu.
Máme v práci Win10, na kterých díky BT upgraduju firmware na "našich" výrobcích.
Problém je v tom, že pokud dám zařízení vyhledat, objeví se mi v tabulce jméno zařízení, což je Petrel, dám spárovat a vše by mělo fungovat.
Takto to funguje na ntb s win10 u kolegy. Pak musím zařízení z BT tabulky odebrat a spárovat další kus se stejným jménem Petrel, zase upgraduju firmware, zase odeberu zařízení, spáruju nový petrel a tak pořád dokola.
Jenže na jednom ntb jsem spároval jeden Petrel, upgradoval jsem fw, odstranil jsem ho z tabulky spárovaných zařízení, dal vyhledat další kus a hle, v tabulce se mi objevily kusy 2. Těžko teď říct, který je ten pravý, když se všechny jmenují stejně a při pokusu spárovat jeden z nich se zařízením se sice nachvilku spojí, ale nekomunikuje se softwarem, skrz kterého se upgrady konají. Navíc zachvilku se zařízení odpojí, pak zase připojí a přijde mi to, jako by to zařízení nevědělo, ke které položce se má připojit.

Nevím, možná se něco stalo při aktualizacích windowsů, protože jak jsem již psal, tak na jiných noteboocích problém nemám (win10, win7, ...).

foto: http://gloom.rajce.idnes.cz/nastenka/#2 ... 152755.jpg
Nu a jde mi o to, jak docílit toho, aby mi bt našel jen jedno zařízení a nenabízelo mi i ty staré kousky.

Popsal jsem tu můj problém jako Tatar, tak snad se v tom zorientujete. :)
Děkuji za každou radu.

Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI GTX 970 GAMING 100ME 4GB , HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Benq G2220HD, Repro:2.1 Creative Inspire P380

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní