Error 0x8000ffff Windows 10

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 10.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Halixx
Nováček
Nováček
Registrován: 08. lis 2013

Error 0x8000ffff Windows 10

Příspěvek od Halixx »

Dobrý den,

Mám televizi Philips kde mám připojený sdílený disk z PC ,kde mám filmy apod.
Donedávna vše fungovalo ,ale najednou to sice složku z disku najde ,ale dále to piše ,že ve složce nejsou žádné soubory k přehrání .

Myslím si ,že je to tím že mi nejde spustit ani restartovat Shared PC account manager ve službách, piše to následující chybu : Error 0x8000ffff Windows 10 katastrofální selhání.
Na netu se nemůžu dopátrat řešení tak se tážu Vás zda by byl někdo schopný poradit , jak následující chybu napravit .

Díky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ded
Nováček
Nováček
Registrován: 26. úno 2018

Re: Error 0x8000ffff Windows 10

Příspěvek od ded »

Měl jsem podobný problém. Z jednoho PC jsem viděl všechny sdílené disky v LAN, z druhého vůbec nic. Metodou pokusu a omylu jsem zjistil že služba Shared PC Account Manager za to nemůže (na obou PC nešla spustit a je dobré jí zakázat). Zakopaný pes je zřejmě v protokolech SMB, především v přítomnosti SMB v.1. Pomohlo, když jsem ho nainstaloval (prý ho Microsoft při nějaké aktualizaci odstraňuje)- Možná to jde zařídit lépe.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Error 0x8000ffff Windows 10

Příspěvek od zombux »

SMBv1 bylo říznuto v souvislosti s WannaCry.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10“