Problém s updatem na Fall creators

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 10.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Zdenekbak
Nováček
Nováček
Registrován: 17. bře 2016

Problém s updatem na Fall creators

Příspěvek od Zdenekbak »

Zdravím,

Notebook Compaq Presario CQ62 - aktuálně je zde verze Windows 10 Home 1703 a chci provést update na 1709. Update se v pohodě stáhne přes Windows Update a poté je nabídnut restart pro instalaci update. Proběhne restart a začne se instalovat, vše ok. Jak se instalace dostane na 75%, zčerná obrazovka (ale nevypne se), přestane pracovat HDD (alespoň kontrolka nebliká) a noťas na nic nereaguje. Když jej natvrdo vypnu a zase hned zapnu, tak instalace pokračuje až do nějakých 83% (cca), kdy nastane to stejné - černo a nic.. opět vypnu/zapnu, ale instalace nepokračuje a Windows se obnoví.

Zkoušel jsem Windows update troubleshooter, Windows update assistant, Windows media creation tool.. vypnout "Rychlé spouštění", zakázat Wifi (někde deklarovaly že to funguje)..nic pořád to stejné.

Nutno dodat, že to stejné se dělo když jsem chtěl přejít z verze 1511 na 1607 (Annyversary). Musel jsem nakonec celý Windows přeinstalovat na novější verzi (Creators).

Napadá mě zda není problém v tom, že se během té instalace nedokáže sám restartovat když je to potřeba a zůstane prostě jen vyset. Nebo zda není problém s HDD, ale dle diagnostiky je OK.

Budu rád za rady, díky.
Zdenekbak
Nováček
Nováček
Registrován: 17. bře 2016

Re: Problém s updatem na Fall creators

Příspěvek od Zdenekbak »

HDD vyměněn za jiný a stejný problém..takže diskem to není.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10“